Skoči na vsebino

"Zadihajmo skupaj"


vragica

Priporočene objave

ježeš marija... sveta pogavka... jejhete jejhete... al kaga se na tem sveti še vse ne bo zgodlu... :lol: :lol: :twisted: :P :twisted: :roll:

Einherjer, saj je lepo, da imaš rad svoje živali, ups, oprosti, otroke... samo en manjši nasvetek... lepo te prosim... daj malo razmisli o tej "ljubezni", ker si že precej podoben kaki stari teti, ki je obsedena s svojim pudlom... jejhete jejhete... :roll: :roll:

:twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ježeš marija... sveta pogavka... jejhete jejhete... al kaga se na tem sveti še vse ne bo zgodlu...  :lol:  :lol:  :twisted:  :P  :twisted:  :roll:  

Einherjer, saj je lepo, da imaš rad svoje živali, ups, oprosti, otroke... samo en manjši nasvetek... lepo te prosim... daj malo razmisli o tej "ljubezni", ker si že precej podoben kaki stari teti, ki je obsedena s svojim pudlom... jejhete jejhete...  :roll:  :roll:  

:twisted:  :twisted:  :twisted:

Raje to, kot da bi imel cloveske otroke, da ne govorim sele o tem, da bi se za tuje brigal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja do svojega podlega mnenja!!!.....ejjj ampak pomoc rabi OTROK :!: :(  ne en pijancek za 1l vina!!!

:) zakaj, ker mislim drugace?? ja, sem podel in ponosen na to, ker vem da bom zase sam poskrbel...

Mas pač srečo ampak eni pa nemorjo zase poskrbet....prav ti privoscim par stvari Einherjer :? ......se v bistvu pa sem slovenc :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) zakaj, ker mislim drugace?? ja, sem podel in ponosen na to, ker vem da bom zase sam poskrbel...

Boš k....! Na svet se nisi spravu sam, ne mi rečt, da v življenju nisi enkrat potreboval pomoči zdravnika, ali pa vsaj farmacevtske industrije. Vsakdanjega kruha si najbrž ne pečeš sam, bencina tudi ne prideluješ sam, muziciraš ne sam ... Edino, za kar poskrbiš sam, je keš, ki ga služiš z vsakdanjim delom... ki ti ga daje nekdo drug. Ergo :arrow: na svetu ne moreš ničesar sam, razen umret, kar ti je pa očitno jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš k....! Na svet se nisi spravu sam, ne mi rečt, da v življenju nisi enkrat potreboval pomoči zdravnika, ali pa vsaj farmacevtske industrije. Vsakdanjega kruha si najbrž ne pečeš sam, bencina tudi ne prideluješ sam, muziciraš ne sam ... Edino, za kar poskrbiš sam, je keš, ki ga služiš z vsakdanjim delom... ki ti ga daje nekdo drug. Ergo  :arrow: na svetu ne moreš ničesar sam, razen umret, kar ti je pa očitno jasno.

Tako kot jaz svoje delam za denar, tako zdravniki, peki, crpalkarji delajo za svoj kesh... Samo denar steje, noben pri zdravi pameti ne bo delal za dobrobit clovestva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj, ker mislim drugace?? ja, sem podel in ponosen na to, ker vem da bom zase sam poskrbel...

hja g. šved, nisem tako prepričan. Sicer te ne poznam osebno, ampak po pisanju sodeč si hudo egocentričen tip, samozadosten in še kaj. Ne da bi te obrekoval, ampak menim, da boš v življenju svoj nazor še krepko spremenil. Predvidevam, da si še mlad pubec, ki mu ničesar ne manjka. Pa da te ne bom samo nekaj šimfal, še pohvala: RES SI PRAVI SATANIST! (verjamem, da boš tole vzel kot pohvalo).

... na koncu bojo pa drugi, ki imajo drugačno mnenje kot ti, za tebe skrbel. In hvala Bogu je tako. Amen.

Lp, Onim

p.s. če se malo pokesam, tudi jaz sem nekoč imel takšno mnenje, sploh v obdobju ko sem razno sepulturo, pantero in podobne jezne bende poslušal.... ja kot 16. letnik si pa res še neumen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva debata.

Danes je že teško najt človeka, ki ima svoje mnenje.

Tako ali drugače nas šopajo z usmerjenimi informacijami z vseh strani.

Sicer vsak zase misli, kako ima svoje mnenje in to mnenje je najboljše od vseh mnenj.

Da je pa to mnenje v bistvu prilagajanje danim okoliščinam, ki ti povzročajo najmanj težav, pa nihče ne pomisli.

Z Einherjem se sicer ne strinjam, spoštujem pa njegovo mnenje in če ni poza, potem je dobro da tud taki obstajajo v poplavi uniformiranih mnenj.

Pa še to :

ko me klošar prosi za kakšen dinar mu ga ne dam ker se mi smili, ampak, da bi mu polepšal dan, drugače se mi pa nič ne smili.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pa še to :

ko me klošar prosi za kakšen dinar mu ga ne dam ker se mi smili, ampak, da bi mu polepšal dan, drugače se mi pa nič ne smili.

8)

Jaz si pa takrat zmislim eno cifro, kokr da sem mu dal denar in ga grem sam zapit in sebi polepšam dan. Klošar je pa itak ponavad že prbit. :wink: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pa še to :

ko me klošar prosi za kakšen dinar mu ga ne dam ker se mi smili, ampak, da bi mu polepšal dan, drugače se mi pa nič ne smili.

8)

Jaz si pa takrat zmislim eno cifro, kokr da sem mu dal denar in ga grem sam zapit in sebi polepšam dan. Klošar je pa itak ponavad že prbit. :wink: :lol: :lol: :lol:

Ti pa je ta cifra vlka???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pa še to :

ko me klošar prosi za kakšen dinar mu ga ne dam ker se mi smili, ampak, da bi mu polepšal dan, drugače se mi pa nič ne smili.

8)

Jaz si pa takrat zmislim eno cifro, kokr da sem mu dal denar in ga grem sam zapit in sebi polepšam dan. Klošar je pa itak ponavad že prbit. :wink: :lol: :lol: :lol:

Ti pa je ta cifra vlka???

Za špricer gotovo.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam "poklicnega" klošarja, ki dela samo ob delovnikih od 12h do 20h, povrpečno zazluči 20-40k SIT na dan ima stanovanje, avto ... go figure ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj, ker mislim drugace?? ja, sem podel in ponosen na to, ker vem da bom zase sam poskrbel...

hja g. šved, nisem tako prepričan. Sicer te ne poznam osebno, ampak po pisanju sodeč si hudo egocentričen tip, samozadosten in še kaj. Ne da bi te obrekoval, ampak menim, da boš v življenju svoj nazor še krepko spremenil. Predvidevam, da si še mlad pubec, ki mu ničesar ne manjka. Pa da te ne bom samo nekaj šimfal, še pohvala: RES SI PRAVI SATANIST! (verjamem, da boš tole vzel kot pohvalo).

ja hvala za pohvalo - mlad pubec - slabih 29 je po moje se vedno kvalificirano kot mlado ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala za pohvalo - mlad pubec - slabih 29 je po moje se vedno kvalificirano kot mlado ne

Ja se. Mlad si dokler se tako počutiš... :wink:

Poznam "poklicnega" klošarja, ki dela samo ob delovnikih od 12h do 20h, povrpečno zazluči 20-40k SIT na dan ima stanovanje, avto ... go figure ...
- tega tipa bi se pa splačal dursu prjavit, bi mal proračun nafilal... :lol: :lol: :lol: (legalizirajmoklošarstvo press)

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam "poklicnega" klošarja, ki dela samo ob delovnikih od 12h do 20h, povrpečno zazluči 20-40k SIT na dan ima stanovanje, avto ... go figure ...

Sposoben ni kaj, našu je svojo tržno nišo.

Jaz sam unim z rdečim žilcam na nosu dajem.

Ne mi rečt, da si jih z makeup-om uštima.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam "poklicnega" klošarja, ki dela samo ob delovnikih od 12h do 20h, povrpečno zazluči 20-40k SIT na dan ima stanovanje, avto ... go figure ...

Sposoben ni kaj, našu je svojo tržno nišo.

Jaz sam unim z rdečim žilcam na nosu dajem.

Ne mi rečt, da si jih z makeup-om uštima.

:D

V bistvu čist navaden tip, ko se pa v raztrgane cote obleče in malo z zemljo po obrazu in rokah je pa tudi taprav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sam unim z rdečim žilcam na nosu dajem.

Ne mi rečt, da si jih z makeup-om uštima.

:D

Ja, rdece zilce so zakon - ampak ne samo po nosu, ampak tudi po obrazu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj ko berem tole, bolj se mi dozdeva, da vas Einherjer načrtno draži. Da v resnici sploh ni tak, da je samo pozer, ki se skuša prikazati negativnega, ker se mu je nekoč-nekje-nekaj zgodilo, to pa je sedaj samo njegov obrambni mehanizem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje to, kot da bi imel cloveske otroke, da ne govorim sele o tem, da bi se za tuje brigal...

Meni pa se zdi povsem verjetno, da te bom čez deset let srečala z gručico malih Einherjerčkov in Einherjerčic, ki bodo racali za tabo, ti jim boš pa kupoval bonbončke ... skratka, menim da si ravno dovolj otročji, da bi se z otroki odlično razumel, s starostjo pa vemo, da gre ljudem še bolj na otročje. :lol: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam eno vprašanje za vse vas, ki pridno sodelujete na tem forumu.

Kdo od vas je dejansko kaj nakazal za to mašino za otroke?

Zdaj se pa vprašajte zakaj ste ali niste kaj DEJANSKO prispevali za ta namen. Tisti ki ste samo začeli jokat o bogih otročičkih in nato pridno nadaljevali brskanje po forumu ne da bi kaj res naredili glede tega se mi zdite hujši kot nekdo, ki si upa priznat da za to ne bo dajal denarja.

Samo v razmislek, pa lep dan vam voščim še naprej!

tEYA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje to, kot da bi imel cloveske otroke, da ne govorim sele o tem, da bi se za tuje brigal...

Meni pa se zdi povsem verjetno, da te bom čez deset let srečala z gručico malih Einherjerčkov in Einherjerčic, ki bodo racali za tabo, ti jim boš pa kupoval bonbončke ... skratka, menim da si ravno dovolj otročji, da bi se z otroki odlično razumel, s starostjo pa vemo, da gre ljudem še bolj na otročje. :lol: :lol: :twisted:

Otrocji? Hvala prjatlca (bivsa) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej vidva zgoraj

Naredil sem korak,

ki mi ne ugaja.

Korak naprej ?

Korak Nazaj ?

Ni važno !

Ni važna smer koraka,

ne njegov namen,

ne pomen,ki korak bi lahko ga imel.

Korak ni pomemben

zaradi samega sebe.

Pomemben je le zaradi človeka,ki ga vodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!