Skoči na vsebino

"Zadihajmo skupaj"


vragica

Priporočene objave

Otrocji?

Ja, če se spomnim samo na Smarties bonbončke ... :lol: :lol: :lol:

?? smarties? (ce je kaksna stvar, ki sem jo pozabil, potem raje na PM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al so bli pa mogoče M&Ms' bonbončki? :wink: :lol:

Če se ne spomniš do jutri, kje so bili ti bonbončki (enga ali dva sem celo jaz dobila, se mi zdi, da je bil en rdeče barve, tadrug je bil pa verjetno temno rjav, ker črnih ni bilo - matr mam dober spomin) ti pa jutri povem na PM, druge pa naj firbec matra :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr mam dober spomin) ti pa jutri povem na PM, druge pa naj firbec matra  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Lucy ... takoj objavit na forum ... me prav firbec matra, kaj je Ein... ušpičil :P :P :?: :?: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al so bli pa mogoče M&Ms'  bonbončki?  :wink:  :lol:  

Če se ne spomniš do jutri, kje so bili ti bonbončki (enga ali dva  sem celo jaz dobila, se mi zdi, da je bil en rdeče barve, tadrug je bil pa verjetno temno rjav, ker črnih ni bilo - matr mam dober spomin) ti pa jutri povem na PM, druge pa naj firbec matra  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Mislim, da bi se morala se vedno spomniti, kaksen je moj spomin, tako da lahko takoj na PM posljes... ker se mi tudi sanja ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr mam dober spomin) ti pa jutri povem na PM, druge pa naj firbec matra  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Lucy ... takoj objavit na forum ... me prav firbec matra, kaj je Ein... ušpičil :P :P :?: :?: :arrow:

trpi! :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr mam dober spomin) ti pa jutri povem na PM, druge pa naj firbec matra  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Lucy ... takoj objavit na forum ... me prav firbec matra, kaj je Ein... ušpičil :P :P :?: :?: :arrow:

trpi! :>

Kaj trpi, zdaj ko sta nas zrajcala zdaj pa molčita. Če sta že začela, pol pa tudi končajta. :wink:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam eno vprašanje za vse vas, ki pridno sodelujete na tem forumu.

Kdo od vas je dejansko kaj nakazal za to mašino za otroke?

Zdaj se pa vprašajte zakaj ste ali niste kaj DEJANSKO prispevali za ta namen. Tisti ki ste samo začeli jokat o bogih otročičkih in nato pridno nadaljevali brskanje po forumu ne da bi kaj res naredili glede tega se mi zdite hujši kot nekdo, ki si upa priznat da za to ne bo dajal denarja.

Samo v razmislek, pa lep dan vam voščim še naprej!

tEYA

Veš kaj TEYA, nekateri smo v preteklosti že velikokrat pomagali, sedaj pomagamo in bomo tudi v bodoče pomagali (prispevali). Zato te tvoje izpade zadrži zase in rajši kaj prispevaj tudi ti. Smo pač nekateri, ki ne samo govorimo, ampak stvari tudi udejanimo. OKEJ!

Oprosti, sam enostavno si me razp.....

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam eno vprašanje za vse vas, ki pridno sodelujete na tem forumu.

Kdo od vas je dejansko kaj nakazal za to mašino za otroke?

Zdaj se pa vprašajte zakaj ste ali niste kaj DEJANSKO prispevali za ta namen. Tisti ki ste samo začeli jokat o bogih otročičkih in nato pridno nadaljevali brskanje po forumu ne da bi kaj res naredili glede tega se mi zdite hujši kot nekdo, ki si upa priznat da za to ne bo dajal denarja.

Samo v razmislek, pa lep dan vam voščim še naprej!

tEYA

Veš kaj TEYA, nekateri smo v preteklosti že velikokrat pomagali, sedaj pomagamo in bomo tudi v bodoče pomagali (prispevali). Zato te tvoje izpade zadrži zase in rajši kaj prispevaj tudi ti. Smo pač nekateri, ki ne samo govorimo, ampak stvari tudi udejanimo. OKEJ!

Oprosti, sam enostavno si me razp.....

Pozdrav od Roberta

:) hmm... Macka? Rep? Mijaw?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi se moral razp... Še enkrat dobro preberi moj post pa se slišiva.  

LP,

tEYA

Zakaj, sem ti tudi jaz že napisal. Nekateri ne le govorimo, ampak tudi udejanimo. Drugače pa brez zamere in lep dan ti želim. :wink:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!