Skoči na vsebino

Piaggio Zip 50 ne vžge


Ql1max

Priporočene objave

LP

Lastim si že precej star Piaggio zip 50. Kupil sem ga z druge roke, uporabljal eno leto zej pa noče več užgat.

Js sam nism neki ekspert za motorje pa vas prosim da mi vi povete kaj bi lahko blo narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš mogu mal natančnej povedat. Iskro ima? Je svečka mokra? Kako je crknu, kolk časa je kej stal itd...

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Lastim si že precej star Piaggio zip 50. Kupil sem ga z druge roke, uporabljal eno leto zej pa noče več užgat.

Js sam nism neki ekspert za motorje pa vas prosim da mi vi povete kaj bi lahko blo narobe.

Če je iskra potem mogoče ne pride bencin do svečke...problem je lahko pipca oz. tist podtlačni ventil ki odpira bencin. Probaj odšravfat svečko pa mal bencina z nečim špricnit v cilinder pa probaj vžgat. Jaz sem imel isti problem ampak samo, če je naprimer stal kakšen teden. Poglej tisto cevko, ki pride od pipce na fergazer (vplinjač), če je preperena ne ustvari vacuuma in posledično ne odpre bencina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!