Skoči na vsebino

Motoristicni sovražniki št. 1


FalcoR

Priporočene objave

Pred enim mesecem sem srecal na cesti enga kretena na 4 kolesih. Srecala sva se v ovinku vsak na svoji strani ceste, ko je ta idiot dobil ultra pametno idejo, da bi se malo pozabaval z mano in je nalašc zavil na mojo stran ceste. Na njegovo žalost pa sem imel ravno ta dan poln kurac vsega in se mu nisem hotel umikati tako,da se je v zadnjem trenutku usral in je zavil nazaj na svoj pas.

Na vse skupaj sem že pozabil dokler ga nisem prejšni teden ponovno srecal. Tokrat sem ga dohitel v Kranjski gori. Ker v naselju ne prehitevam sem lepo vozil za njim do konca naselja ko se zacne kratka ravnina in glej kretena spet je dobil ideje in je zavil krepko preko sredinske crte, da ga ne bi mogel prehiteti.

Vozil je staro temno rdeco ford siero z avstrijskimi tablicami VI (Villach).

Kaj naj clovek naredi s takimi kreteni?

Na policijo se ne splaca kot sem spoznal že v moji mladosti ko sem se še vozil z mopedom in me je en ceški šlepar stisnil v ograjo (polomu ogledala in zvil tacke), kljub temu, da sem šel takoj na policijo z registrsko tablico in se je peljal proti notranjosti države ga niso nikoli ustavili. Na policiji so rekli, da me verjetno ni videl (pa prehiteval me je!!!).

LP, FlacoR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nasvet: ocitno tega tipa kar dostikrat srecas hehe

Imej v zepu kamen ali pa kaj podobnega pa mu ga vrzi v sipo ali pa pleh ... pa bos pol videl kdo se sekira.. (kislina v epruvetki je tud ideja :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to je ideja, samo kreten ga bo šel sigurno takoj prijaviti in ker bo Avstrijec mu bodo takoj ustregli in bogega FalcoR-a podjebavali na veliko. Kako bo pa potem dokazoval, da kaj mu je ta model že vse prej naredil, še posebno, ker bo malo verjetno za polcaje, ker je model iz Avstrije. Tablice si pac ni težko zapomniti, še posebno motoristicne, ki je še krajša kot avtomobilske.

Ce pa bi lahko tako poskrbel, da ne bi videl tvoje tablice, si pa kaj takega lahko privošciš.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kako hudica ti bodo dokazal da je kamen tvoj? zapeljes pred njega in ti prakticno iz zepa pade njemu na haubo...(to se skoz dogaja..

Pol naj bo pa se pameten...

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se peljal za njim, ker je ogrožal moje življenje.Tip bi slej ko prej nekje pocakal, potem bi ga pa v rit nasuvu tak ,da bi si zapomnil!!

Nima kej sranja po Sloveniji delat!

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da to ne velja samo za Slovenijo...

NIMA KAJ SRANJA DELAT !! PIKA

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se pa še vprašajte, komu bo policija verjela?

Nesramnemu motoristu, saj so vsi isti, ali zglednemu Avstrijcu, ki pušca v naši lepi mali deželi denar, ko je tukaj????

Fantje, prosim vas, bodite realni......

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za njim se tako dolgo vozit da se ustavi pol pa mu vse kosti polomit pa še avto onesposobiti...

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat se pelji za njim cez mejo,pa po moznosti se z nekaj prjatli,tko da se bo tip usrov,da se bo mal zamislu,ce ti bo se kdaj delu pizdarije na cesti........kva me take riti nardijo zivcnega......

By zohi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tak idiot je takole zajebavu mojga kolega na motorju ... pa revez ni vedu (vidu), da je bilo motoristov za njim vec (kolega in se dva, ki sta malce zaostala za njim) ... tipu so sledili dokler ni ustavu. Ko so ga obkrozili se je zapru v avto in potegnu daljsi izvijac, ni pa mel casa zapret okna ... pol pa ga je kolega kr cez odprt okn tko prbasu, da bo idiot sravfnciger sam se za sravfat uporablu. Na konc so tipu iz avta vzeli kljuc in ga zabrisali u p.m., tko da je vprasanje, ce ga je kdaj najdu ...

Sam se sicer s takimi "metodami" ne strinjam prevec ampak vcasih pa tud mene prime, da bi kaksnmu spegu iz avta odlomu. Kar je prevec je prevec!

mejte se!

jado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno se najdejo 'veseljaki' na štirih kolesih, ki bi radi malo dirkali z motoristi, ali pa samo malo zajebavali...

Zaradi lastnega zdravja je priporocljivo, da se ne greste njihov igric s preganjanjem po cesti...

ce so pred mano, si ustvarim vecjo varnostno razdaljo in jih pustim, da se navelicajo (v primernem trenutku potegnem mimo na polno).

Pizdarija je, ce se ti pripelje nasproti (zanalašc ali ne). Pomaga dolga luc (abblendanje) in hupa do konca... mislim, da si noben avtomobilist ravno ne želi motorista na svoji haubi (ce ne drugega, mu je škoda avta)...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opala... dirkati z motorjem kot avtomobilist je prav zabavno.. Vendar je seveda POTREBNO upostevati vse mozne scenarije, ki se lahko pripetijo (ce motorist pred tabo uzge ti pa cez njega).

Proti tem nimam nic... ampak zajebavat (pardon izrazu) motoriste na podlagi dejstva jaz sem v avtu varen ti pa ne pa se mi zdi hudi**vo kret**sko. Ker jaz sem ze v avtu nekajkrat preklemano blizu zapeljal avtu, katerega voznik je bil pametnjakovic in je nahitro zavijal bocno vame ces da se bo kao zaletel... Da pa mi to naredi, ko bom na motorju... boljs da ga ne ujamem, ker bo on tud iskal kljuce in se sraufencigar in se kak zob.

Sem sicer miroljuben clovek (tisti, ki me poznajo, vedo kaj mislim) ampak na cesti pa ni zajebancije (sploh ce ti nekdo idiotsko streze po zivljenju ali pa zgolj poškodbi)

Tako da.. kamen u robec pa na gob*c hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Opala... dirkati z motorjem kot avtomobilist je prav zabavno.. Vendar je seveda POTREBNO upostevati vse mozne scenarije, ki se lahko pripetijo (ce motorist pred tabo uzge ti pa cez njega).

... to so pa že kozlarije a_je_to. Ne vem kolk ti bi bilo zabavno, ce si mi meter za ritjo (z avtomobilom), zabrezam na polno (ni teorije sa se z avtom ustaviš prej kot jaz), me nabiješ zadaj in me ubiješ.... Res hecno!!!

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac pa je najbolš NIKOL ne obracunavat na cesti, k nikol ne weš s kom maš opravka...najbolš ne izzivat in pustit budalo pri miru

bolje biti prvi kot zadnji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ce tipa tolkokrat srecas pol ni noben avstrijc, ampak en zarukan gastarbajter, ki misli da je car ker vozi "dober" avto (sierra - prosim vas - mogoce v casih ko so pri nas jugeci bli). jaz bi definitivno popizdil in zvedel kdo je ker je verjetno tudi drugace pravi kreten in ga pozna sirsa okolica. pol bi pa pesti pele!!!

aufbiks pa creve na plot!!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:Opala... dirkati z motorjem kot avtomobilist je prav zabavno.. Vendar je seveda POTREBNO upostevati vse mozne scenarije, ki se lahko pripetijo (ce motorist pred tabo uzge ti pa cez njega).

... to so pa že kozlarije a_je_to. Ne vem kolk ti bi bilo zabavno, ce si mi meter za ritjo (z avtomobilom), zabrezam na polno (ni teorije sa se z avtom ustaviš prej kot jaz), me nabiješ zadaj in me ubiješ.... Res hecno!!!

Ejkej

Mislem da more bit kar lepo dirkat po cesti (ti na motorju,on v avtu).ce imas recimo cbr900,ni možnosti da te ne vem s kašno turbino ulovi,razen ce ni na motorju nežnejši spol(pa tud one ga znajo navit do filtra-se najdejo izjeme)

By zohi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... to so pa že kozlarije a_je_to. Ne vem kolk ti bi bilo zabavno, ce si mi meter za ritjo (z avtomobilom), zabrezam na polno (ni teorije sa se z avtom ustaviš prej kot jaz), me nabiješ zadaj in me ubiješ.... Res hecno!!!

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Mislem da more bit kar lepo dirkat po cesti (ti na motorju,on v avtu).ce imas recimo cbr900,ni možnosti da te ne vem s kašno turbino ulovi,razen ce ni na motorju nežnejši spol(pa tud one ga znajo navit do filtra-se najdejo izjeme)

By zohi

1.V primeru, da me preganja voznik avtomobila

se ga poskušam cimprej znebit (odlepit od njega, potem jih tako ali tako mine volja za preganjanje), ker mi obcutek, da me bo nekdo 'naguzil' ni ravno vzpodbuden. Ravno tako ne bi reskiral z nobenim cistokrvnim dirkalnikom, da me zaradi adrenalina (beri strahu pred dirkacem za menoj v avtomobilu) sesuje s kakšnega ovinka (fizika,pesek,ipds). Takšne gonje so skoraj na vsaki vožnji (Nazadnje me gonil nek tip z M5 - po regionalki se peljal za mano do 205 km/h!!!!!)

2.V primeru, da je pred menoj voznik (za katerega kmalu ugotoviš, da pozna cesto v 'nulo' in bi rad vozil hitro) se vozim za njim s primerno varnostno razdaljo...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mislem da more bit kar lepo dirkat po cesti (ti na motorju,on v avtu).ce imas recimo cbr900,ni možnosti da te ne vem s kašno turbino ulovi,razen ce ni na motorju nežnejši spol(pa tud one ga znajo navit do filtra-se najdejo izjeme)

By zohi

Nja zdaj si sicer dal hud primer. CBR 900 pa nekako nima vsak a ne? Drugace pa sem jaz podil enga modela z enim 600 kubnim cestnim, jaz pa 192 kavalov pa quattro.. pa ni mel tip niti najmanjsih moznosti (pa tud ni prvic sedel na motorju)...

Je pa seveda stvar jasna, da ce bi bil to tip na cbr pa da se neki zna, gre pa lahko on vmes se na kavo, pa bo kljub temu prej na cilju kot jaz... hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pred enim mesecem sem srecal na cesti enga kretena na 4 kolesih. Srecala sva se v ovinku vsak na svoji strani ceste, ko je ta idiot dobil ultra pametno idejo, da bi se malo pozabaval z mano in je nalašc zavil na mojo stran ceste. Na njegovo žalost pa sem imel ravno ta dan poln kurac vsega in se mu nisem hotel umikati tako,da se je v zadnjem trenutku usral in je zavil nazaj na svoj pas.

Na vse skupaj sem že pozabil dokler ga nisem prejšni teden ponovno srecal. Tokrat sem ga dohitel v Kranjski gori. Ker v naselju ne prehitevam sem lepo vozil za njim do konca naselja ko se zacne kratka ravnina in glej kretena spet je dobil ideje in je zavil krepko preko sredinske crte, da ga ne bi mogel prehiteti.

Vozil je staro temno rdeco ford siero z avstrijskimi tablicami VI (Villach).

Kaj naj clovek naredi s takimi kreteni?

Na policijo se ne splaca kot sem spoznal že v moji mladosti ko sem se še vozil z mopedom in me je en ceški šlepar stisnil v ograjo (polomu ogledala in zvil tacke), kljub temu, da sem šel takoj na policijo z registrsko tablico in se je peljal proti notranjosti države ga niso nikoli ustavili. Na policiji so rekli, da me verjetno ni videl (pa prehiteval me je!!!).

LP, FlacoR

peleš se za njemu tko dolgo da ustav pol pa ucepiš z roko gor po haubi. Sistem deluje preverjeno, nikol več nau sranja delu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E to miki ... on nic ne komplicira on problem takoj resi hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Mislem da more bit kar lepo dirkat po cesti (ti na motorju,on v avtu).ce imas recimo cbr900,ni možnosti da te ne vem s kašno turbino ulovi,razen ce ni na motorju nežnejši spol(pa tud one ga znajo navit do filtra-se najdejo izjeme)

By zohi

Nja zdaj si sicer dal hud primer. CBR 900 pa nekako nima vsak a ne? Drugace pa sem jaz podil enga modela z enim 600 kubnim cestnim, jaz pa 192 kavalov pa quattro.. pa ni mel tip niti najmanjsih moznosti (pa tud ni prvic sedel na motorju)...

Je pa seveda stvar jasna, da ce bi bil to tip na cbr pa da se neki zna, gre pa lahko on vmes se na kavo, pa bo kljub temu prej na cilju kot jaz... hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Tud ti si mel kar lepo zadevo na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vedno se najdejo 'veseljaki' na štirih kolesih, ki bi radi malo dirkali z motoristi, ali pa samo malo zajebavali...

Zaradi lastnega zdravja je priporocljivo, da se ne greste njihov igric s preganjanjem po cesti...

ce so pred mano, si ustvarim vecjo varnostno razdaljo in jih pustim, da se navelicajo (v primernem trenutku potegnem mimo na polno).

Pizdarija je, ce se ti pripelje nasproti (zanalašc ali ne). Pomaga dolga luc (abblendanje) in hupa do konca... mislim, da si noben avtomobilist ravno ne želi motorista na svoji haubi (ce ne drugega, mu je škoda avta)...

Ejkej

Tudi meni se velikokrat zgodi da hoce kakšen štirikolesnik dirkat z mano. Ponavadi ko mu pripeljem za rit vidno pospeši in se gremo dirkat. Ponavadi so to vedno kakšni mlajši "frajeri" . Ker pametnješi vedno prej odneha jih jaz nikoli ne grem prehitevat, ker nekateri komaj še lovijo avto po cesti in se nebi rad srecal z njimi ob boku. Vseeno si pa pustim malo veselja in vozim za njimi tudi ko gre kar precej vec kot so omejitve. Nekaj od njih jih je že skoraj koncalo, tam kamor spadajo...po možnosti v globokem jarku, pa se naj tam naprej frajerišejo je bolj varno za vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veter,imava nekako podoben nacin "obracunavanja" z idioti v skatlah.pustis ga,da se znori,potem ga pa inhaliras na prvih lepih 30tih metrih.

ima pa pervy prav: to mora biti neki gastarbajter,ki se dela pedra.zvedeti je treba,kje je doma in hcerko na eno furo peljat.po moznosti ko bo foter take kozle streljal.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!