Skoči na vsebino

Motoristicni sovražniki št. 1


FalcoR

Priporočene objave

quote:

ima pa pervy prav: to mora biti neki gastarbajter,ki se dela pedra.zvedeti je treba,kje je doma in hcerko na eno furo peljat.po moznosti ko bo foter take kozle streljal.

Kaj pa ce mu je kakšen biker hcerko (al pa ženo) povalou, pa zdej špila mašcevlca po cestah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa niso kreteni samo na cesti ampak nekateri še parkirat ne znajo

vceraj sva bila z gogijem pri prodniku v zgornji savinjski dolini in naju je en tip z rdeco petko lepo zaparkiral .. pol pa jest vsa penasta išcem tega idiota vendar mi ga ni uspelo najti

hvala bogu da so ravno v tistem casu prišli še eni trije motoristi in so nama pomagali prestaviti tisto rdeco kišto...

vam povem ce bi se v tistem casu prikazal idiot bi bilo pa mal hudo...

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam še boljši predlog:

v stekleni epruveti voziš s seboj zavorno tekocino. Ko te kretek raz*****, mu vržeš epruveto na avto. Steklo se razbije, zavorna tekocina pa ... Ce te pa prijavi policiji, pa samo receš, da ti je odletel pokrovcek posode in je malo ven špricnilo.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je tudi le meni zgodilo. Nabolj pa me je razjezilo (takrat sem mel ae XJ 600 DIVERSION) ko sem se peljal od Pivke do Ilirske Bistrice. En debil pred mano v dobrem avtu je drekal po tistih ovinkih in ravninah okoli 60 km/h. Pol pa ko sem ga prehitel je pa zacel poditi za mano in se mi je prilepil 1 m za motor. Midva pa dva na motorju pa ful ovinki, pa nisem mogu nic. Takrat bi ga bilo najbolje pustiti mimo, pa ni bilo nobenega izogibaliaca ali odcepa.

Sedaj pa take kretene pustim naprej saj kmalu pridejo do kolone, pol pa sam mem avignem. Ponavadi ma frajer aipo dol, jaz pa dam v drugo na 11.000 revs (mam cist prazne lonce) in mimo. In tip je vsaj mamlo ogluael, da ne govorimo kakaen kompleks dobi, ae posebej ce je z njim v avtu kaka bejba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa steklene crepinje?

Mislim, da zadostuje, da si vzameš cas in po "prekršku" tepca zasleduješ na primerni razdalji vse do doma. Tam se mu "nenamerno" pokažeš in mu daš vedeti, sedaj vem, kdo in od kod si, s teboj in s tvojimi ne bo težko obracunati.

Nic fizicnih obracunavanj, samo malo psihice, ki ni predmet sodnega pregona.

Brrrm

Edited by - Brrrm on 17/08/2001 07:00:39

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. crepinj, ki ostanejo za epruveto ni veliko in tudi ne bodo komu škodovale

2. kje se mi pa ljubi izgubljati moj cas ter ga zasledovati; pa že rajši delam kaj drugega

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vam je že kdaj zgodilo, da je nekdo pred vami na avtu pomival šipe pri 100km/h ko ni bilo že najmanj en teden dežja, vi pa za njim z odprtim vizirjim.

Dobiš nenapovedano pošiljko mokre svinjarije na sebe in na svoj motor. Meni se je to v enem letu odkar sem motorist že trikrat zgodilo in nisem vedel kaj naj bi potem naredil. Dvakrat sem ga prehitel in ko sem bil vštric z njim sem enga mastnega poslal na šipo da je lahko še enkrat sprobal svoje brisalce in vitrex. Študiram da bi tudi jaz zacel nositi kakšne epruvete s sabo.

Pa cimmanj takih dogodkov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Se vam je že kdaj zgodilo, da je nekdo pred vami na avtu pomival šipe pri 100km/h ko ni bilo že najmanj en teden dežja

... zapelješ se bliže, da ti špricne vitrex tudi na tvoj vizir, ga obrišeš z rokavico in spet vidiš ...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja tudi meni se vcasih to zgodi. Ampak vecina teh voznikov je tolk prfuknjenih, da se sploh ne zaveda, kaj povzrocijo motoristu s pranjem aipe.

Vcasih takega tipa ali pa babo prehitim, ji pokalem sredinec, pa ae pol ne kapira kaj je naredil(a).

Glede mastnega na aipo - ful dobra ideja, sam shit je to, da mam inegralko !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj ste navalili zaradi pranja šipe na avtomobilu... Je razlika ce te nekdo spravlja v nevarnost ali si pa pere steklo...

Na pranje šipe moraš racunat isto, kot da bo nekdo nenadoma zabremzal, ker mu je nekaj skocilo na cesto... zaradi tega res ne morš pljuvat po avtomobilistih...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kletkarji itak pojma nimajo, da njihovo vodo nese na vse strani, še najmanj pa na šipo. Ni lepšega od prijetne poletne osvežitve in odišavljenja s primernim koncentratom pralne tekocine. Lahko bi uvedli glasovanje po kateri tekocini najlepše dišiš.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

1. ... je razlika ce te nekdo spravlja v nevarnost ali si pa pere steklo ...

2. ... na pranje šipe moraš racunat isto, kot da bo nekdo nenadoma zabremzal, ker mu je nekaj skocilo na cesto ...

Ad 1. ni razlike, saj te lahko s pranjem svoje šipe spravi v težave

Ad 2. pred pranjem bi moral uporabiti vzvratna ogledala (100% jih ima) ter se prepricati, ce s svojim pocetjem ne bo oviral ali ogrožal koga drugega

P.s.: primerjava (sicer zelo radikalna) bi bila, ce nekoga ustreliš z malokalibrsko pištolo ali pa z rocnim metalcem raket - ucinek bo zmeraj isti

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejkej imaš prav!

Kakšna baba za volanom še ve ne od kod ji voda za pranje šipe, ne pa da bi vedela, da te bo pošpricala za sabo!

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakj baba, tudi vozniki niso nic bolj razgledani. Oni dan se vozim v koloni, pred mani nek avstrijec iz dolgcasa zacne prati šipo. Možnosti za prehitet nisem imel (kolona v obe smeri) zato mu zacnem blendat, hupat, mahat... tip pa nic in veselo pere naprej. Zadeva je trajala kar debelo minuto, tok, da sem bil že pošteno moker. Ko sem ga lahko prehitel sem mu z dolocenimi znaki skušal dopovedati, da je bedak, pa me je tip gledal k tele, kot da sploh ni vedel, da je za njim vozil motorist. Trotl na kubik!

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu smo tisti z odprtimi celadami na boljšem od integralcev.

V vodicah za pranje vetrobranskih stekel je tudi alkohol.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ad 1. ni razlike, saj te lahko s pranjem svoje šipe spravi v težave

Ad 2. pred pranjem bi moral uporabiti vzvratna ogledala (100% jih ima) ter se prepricati, ce s svojim pocetjem ne bo oviral ali ogrožal koga drugega

1. Kakšne težave?

2. Ogrožanje zaradi pranja šipe?

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se še nekaj spomnu.... Kaj ce nekdo frcne cik cez okno in maš npr. odprto celado in ga pokasiraš, al pa ce pljune...

Ce maš odprto celado lahk tud cebelo pokasiraš - a boš zdej po cebelah pljuvu?

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ad 1. ni razlike, saj te lahko s pranjem svoje šipe spravi v težave

Ad 2. pred pranjem bi moral uporabiti vzvratna ogledala (100% jih ima) ter se prepricati, ce s svojim pocetjem ne bo oviral ali ogrožal koga drugega

1. Kakšne težave?

2. Ogrožanje zaradi pranja šipe?

Ejkej

1. ko te pošprica, te v najmanjšem primeru znervira, kar lahko rezultira v cem hujšem

2. napisal sem oviranje (izogibanje) ali ogrožanje (glej tocko 1)

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobenemu ne zelim cik za ovratnik (ze sprobal) ali v oko (integralka resila uc).potem pa tudi bedaku ne priporocam,da ga se enkrat dohitim......

ena kolegica je dobila cik v izrez (poletje in samo v majici vozila).na urgenci so ugotovili,da ima dva "lepa fleka" druge stopnje na oprsju! tudi zato zmeraj polna oprema.idiotov je vec kakor pametnih.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno morš racunat na pizdarijo na cesti, zato je nekaj kapljic vode, ki jih pokasiraš še najmanjši problem...

Ko se mraci (ali ponoci) me je vedno mal strah, da bo kakšna žival skocila na cesto (svetloba jih izgleda privlaci).

Kolega je lansko leto v Lendavi ponoci podrl srno (pri 60km/h) - dele motorja smo iskali še naslednji dan...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se strinjam s tabo, samo noro se mi zdi, da bom moral jaz kot "rizicni" udeleženec v prometu kasirati rezultate vseh oslarij, ki jih pocnejo nekateri. Je pa že boljše uporabljati epruvete z ... ali pa granitne kocke. saj veš, kretena najbolj boli takrat, ko ga udariš po denarnici (klepar, licar, ...)

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi moral vse to vlaciti s seboj kar smo nasteli,da se ubranimo pred raznimi psiho-fizicno zaostalimi za volanom,bi moral narediti izpit kategorije E in nabaviti sleperja.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep.naredilo bi ka-bumpa.....ka-bumpa,ka-bumpa,ko se preko njega prepeljes.brez prikolice seveda.z,dodaj se dva ka-bumpa.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!