Skoči na vsebino

Rakitna, ki nima veze z Rakitno


straza

Priporočene objave

ej mashina...Pa a si ti smotan al ja? A ti je Casper napisu v uni temi, da je bla ta tema na pobudo mdoeratorja...Ti pa še kr neki serješ pa pametuješ za brez veze pa drek mešaš tm k ni treba...Tema je bla zato narjena da bi se mi "rossiji" lahko pogovarjal v svoji temi, da neb blo semetenja pa sm ti to že prej povedu pa ti še enkat povem. Nikjer drugje nism smetil po forumu razn tm, drgje sm se držou topica in če zdj ne razumš pol si ti neumnn ne jst, kaj si ti fouš ker ti nisi odpru teme al kaj? Al ker se ne morš uklop v družbo? Dej mal razjasn tole tvojo zakompleksanost, da te bom bol razumu. vse druge teme bi lahka takoj psopravl neeeee 1. ste se takoj mogl spravt na rakitno. In model povem ti da si si skopu zdj jamo k si se tuki javu, to ti jst garanteram. Pa nism tak tip človeka da se hitr razburm, ker me enostavno boli kurac, kaj si ti mislš o men, ampak če pa posegaš nekam kamor ti ni treba, kratš pravice men pa mojim kolegom pa to že rata osebno. Če smo pa mi glupi je pa to naš problem in s tem se bom ubadu nasledna leta. Puste temo na mer ker nimo neobenmu nč hotl če je bla pa ta tema leglo offtopica pa vseh pizdarij k so se dogajale na forumu jo pa zaprite pa zbrište. Če ns pa mislte še naprej tkole jebat u glavo se bomo pa drugač pogovarjal...Peace :glare: :glare:

@Casper sej to je v bistvu isto kar sm jst mislu...hehehe :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja da še jz tuki neki napišem, ker drugje očitno ne smem več...V taprvo temo Rakitna k je bla še v On and Off the Road sm prej napisu post...k je biu valda takoj zbrisan...Temo se najde na 8. al 9. strani, zadnji post je biu objavljen julija enkrat, se prav da je blo res ful pomembn nm narest novo v sekcije in skupine...ker je una tema tm preveč popisana in preveč nabita od drugih uporabnikov foruma :evilgrin: še bl pomembn je pa nam blo zdej narest ta tretjo, ker jim gre že una v nos....

Ok zdej pa še Trick question...Kok časa bo ta tema obstajala? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...zgleda, da bojo moral v mariborski sekciji, primorski, ljubljanski, gorenjski sam pisat o njihovih naravnih znamenitostih...jah sej zgleda je vodstvo foruma nekatere moderatorje ml razspustil pa opozarjajo sam tiste k niso njihovi "kolegi" oz. prijatelji. Ah ja le kdo bo pol pisu na forum. Če je že vse objavljeno vse milijonkat prežvečeno če si more vsak začetnik brat celo temo. Pol pa najbolš da se vse zaklene sej je že vse tak napisan ;) pol pa še mongoloidom dajat statuse. Jah recept za katastrofo. :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma Sesir...Začel se je že v prejšni temo offroad & onroad, ko se je ns pač mal bl zbral skupi k smo se res poštekal ane in začel debaterat v temi. In pol nekatermu folku to lih ni blo všeč pa naše početje, ker se majo za pametnejše na tem svetu, samo zato ker znajo dobr drek mešat a od njih ene dobre stvari čeprov vsi igrajo svetnike. In so ns začel mal provocerat pa spuščat v ns k jim nismo nč hotl brigal mo se zase in to je to. Zdej k so pa vsi tej dobil še enga tacga k ma mal več prvic na tem forumu so pa lahka podrezal tm k prej niso mogl v temo Rakitna. To je več al mn okvirna zgodba. pač enim gre vn nos to, zakaj te kompleksi, pa noben ne ve. :headbang:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem čisto točno zakaj se gre...vendar imam osebno tudi občutek,da se vam je modelatorjem-določenim ekstremno dvignil ego!Kaj taj k...mislite,da ste?Če je tema Kr"neki ali nova tema na "vašo"pobudo kaj se pol vtikujete..Zgleda,da modelatorke kurca stradate in jebete uporabnike!Tolk le pazite,da se na koncu ne boste sami menli,če bo forum sploh še delal!

Za to wanabe cufko pa sem res sam opazil,da od teh nekaj postov samo drek od dreka od nje!Kaj zdaj boste pustili tle,da lahko vsak serje vsakemu po glavi?!Modelator na moto forumu bi naj tudi kaj vedel o motorjih ne pa samo sral po glavi uporabnikom!

Jebete brumerja(hvala bogu,da je tle),dukemb,jernej....lahko naštevam do onemoglosti...ala mashine pa ne-seveda...le tak naprej...na koncu boste tle same opice in @koci,ki je edini res ok!!Tisti,ki pa kaj vedo-vemo pa bomo drugje!

Osebno sem prijavljen in sledim štirim moto forumom in še na nekaj drugih forumov!Na enem sem tudi modelator!Ampak stvari,ki se jih doživi(hvala bogu ne jz osebno)tle pa ni nikjer!

Vi sam serite ljudem po glavi a ne se čudit rezultatu...tud gostinci so bli polni sami sebe,ko je gostilna obratovala ko nora...po nekem času in tako debilnem odnosu lastnika in po njegovih navodilih tudi personala pa je šlo vse skupi v k...potem pa spet vsi prijazni in vabit....

P.S

Lahko je srati z polno ritjo...samo kolk časa je pa drugo....

Pa brez zamere!Tako je moje mnenje,ki pa mislim,da je realno!

Realno gledano, lahko tudi izpišemo statistiko nepotrebnih objav, ki so se brisale in kdo jih ima največ. Nekateri, ki se vedno najbolj razburjate, da se moderatorji in ne vem kdo vse spravlja na vas bi se morda čudili. Lahko, celo naredimo temo "Smetnjak" kamor se stekajo vse te nepotrebne objave za javno, da bodo lahko vsi videli kdo je tisti, ki najbolj smeti po forumu in da si bodo lahko na lastne oči ogledali te tako pomembne objave brez katerih vam živeti več ni.

Drugače pa, me resnično zanima, kje so tisti forumu, ki dovolijo takšno smetenje, ki ga zagovarjaš. Prosim za vsaj nekaj povezav iz katerih bo jasno razvidno, da je pri njih dovoljeno vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Realno gledano, lahko tudi izpišemo statistiko nepotrebnih objav, ki so se brisale in kdo jih ima največ. Nekateri, ki se vedno najbolj razburjate, da se moderatorji in ne vem kdo vse spravlja na vas bi se morda čudili. Lahko, celo naredimo temo "Smetnjak" kamor se stekajo vse te nepotrebne objave za javno, da bodo lahko vsi videli kdo je tisti, ki najbolj smeti po forumu in da si bodo lahko na lastne oči ogledali te tako pomembne objave brez katerih vam živeti več ni.

Drugače pa, me resnično zanima, kje so tisti forumu, ki dovolijo takšno smetenje, ki ga zagovarjaš. Prosim za vsaj nekaj povezav iz katerih bo jasno razvidno, da je pri njih dovoljeno vse.

čar tega foruma je bla večinoma druženje ane...sei maš resne teme tam k so bl informacije pa nasveti...mas pa teme k so ble namenjenu druženju oz nabijanju tako rečeno...in zarad tega ma ta forum največ uporabnikov ker ni zatežen (forum) tko k ostali kjer se morš striktno držat unih predpisov drugače letiš dol... in a ni škoda da to počas uvajate na tem forumu k bo sam mn ljudi gor pršl.

ostane taki k ste bli učas pa puste malo več svobode k drugje ...tak je moj mnejnje nvm kdo se nebo strinju sam večina pa mislm da se bo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je tema o Rakitni tako pomembna,da bi sploh lahko bil off topic v njej :? Zima je-veš to?Razen @thumperja se po rakitni vozijo le avti!In kaj je pol on topic?Če je led na cesti čez rakitno :hmm:

Lep pozdrav!

sorry ... ni bila prav rakitna... (nono).. pa tam ko je bilo se vozi tudi čuda drugih.. (wallbash ) ... rdeči vragec, rumeni cestak, sanda7,osa rider,skofk, petarda46, irenčko,tonto....(ok)... samo bi pa rekel takole : ja , zima je , zato se nam nekaterim , ki mogoče nismo zaradi poškodb sposobni smučat (pljunek čez levo ramo-masten) ali se sankat , zelo toži po vožnji z motorjem . motoriranje pa vsebuje tudi pogovore o pijači , kurbariji, hrani ,vremenu in - ne boste verjeli "vsemogočni " - tudi celo o motorjih . in če se pač tega ne moremo pogovarjati na terenu, se pač pogovarjamo tukaj ...

pa še nekaj bi pripomnil : pol zdravja je smeh...druga polovica pa zajebancija ! (sex ni vse - včasih je treba tud mukat)... ups sm se zatipkal...(whistle)

no pa lepo se imejte še naprej pa pojdite se ob sončku kaj peljat z motorjem..vsem želim veliko zdravja pred ,med in po furci..po katerikoli temi.

lp thumper (:D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ti si vedno realn. Ne samo to - ti si hiperrealn

Evo za začetek predlagam za kanto smeti kar Đastinov profil!!! :P Sej tam se smeti že tko domače počutjo, de se bodo kar same stekale tja!! :love1: U biti gre za njihov rojstni kraj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo za začetek predlagam za kanto smeti kar Đastinov profil!!! :P Sej tam se smeti že tko domače počutjo, de se bodo kar same stekale tja!! :love1: U biti gre za njihov rojstni kraj :lol1:

Jaz bi predlagala še koga drugega, sam pol bi verjetno spet vekali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

pogrešam kofetkanje na rakitn pa tud če je kava u kurcu

O to je pa lepo, da prideš tudi na naš konec, pazi na novem asfaltu pred Rakitno drsi kot hudir ! Ob dežju pa še posebej .

Se vidimo, če se srečamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!