Skoči na vsebino

Poceni dizel


zk745678

Priporočene objave

Dobil sem namig iz avstrije da lahko tankam poceni dizel za do 15%. Skepso sem danes demantiral in natankal 60 litrov dizla po ceni 0,847€ za liter dizla ali drugače prišparal sem 14,07€ glede na ceno dizla v Sloveniji. Dizel je že itak ceneje prek po 0,997€ na OMV. To je za nas ob meji super zadeva, ker je možno kupovati tudi špecarijo Hofer, Spar dodatno 15% ceneje. Jaz sem zadevo sprobal in deluje. Vem, da iz notranjosti nebo nihče hodil ven tankat samo mi ob meji smo itak revnejši in vsak cent prav pride.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz tankam ze kar nekaj casa pri nasih severnih in juznih sosedih. Predvcerajsnjim, na Dunaju, BP diesel za 0,969 €. Pri nas pa... :slap::slap::slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz tankam ze kar nekaj casa pri nasih severnih in juznih sosedih. Predvcerajsnjim, na Dunaju, BP diesel za 0,969 €. Pri nas pa... :slap::slap::slap:

ZDAJ PA DAJ NA TO CENO ŠE -15%. Kaj praviš pa sedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDAJ PA DAJ NA TO CENO ŠE -15%. Kaj praviš pa sedaj?

jaz pravim de ni treba bit nevem kako brihten, za pogledat ceno nafte na črpalki, in to ni neka silna ugotovitev. a ne? slovenci smo ene sorte izumitelji bencin turizma, saj so petrol in takrat istrabenz kasneje omv postavli pumpo na vsak še tako majhen mejni prehod, da so servisirali italjane in jim pobirali lire. pač, imaš srečo, da si blizu prave meje. izkoristi dokler lahko. ni pa to nek silen dosežek in podvig, če zbereš pravo črpalko, se ti ne zdi?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem namig iz avstrije da lahko tankam poceni dizel za do 15%. Skepso sem danes demantiral in natankal 60 litrov dizla po ceni 0,847€ za liter dizla ali drugače prišparal sem 14,07€ glede na ceno dizla v Sloveniji. Dizel je že itak ceneje prek po 0,997€ na OMV. To je za nas ob meji super zadeva, ker je možno kupovati tudi špecarijo Hofer, Spar dodatno 15% ceneje. Jaz sem zadevo sprobal in deluje. Vem, da iz notranjosti nebo nihče hodil ven tankat samo mi ob meji smo itak revnejši in vsak cent prav pride.

Si tankal dizel ali čisti biodizel za to ceno??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem namig iz avstrije da lahko tankam poceni dizel za do 15%. Skepso sem danes demantiral in natankal 60 litrov dizla po ceni 0,847€ za liter dizla ali drugače prišparal sem 14,07€ glede na ceno dizla v Sloveniji. Dizel je že itak ceneje prek po 0,997€ na OMV. To je za nas ob meji super zadeva, ker je možno kupovati tudi špecarijo Hofer, Spar dodatno 15% ceneje. Jaz sem zadevo sprobal in deluje. Vem, da iz notranjosti nebo nihče hodil ven tankat samo mi ob meji smo itak revnejši in vsak cent prav pride.

Daj še meni po hitri pošti ene 200 litrčkov pošlji, pa me bo prišel še zmiraj cenejši kot pri nas :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj še meni po hitri pošti ene 200 litrčkov pošlji, pa me bo prišel še zmiraj cenejši kot pri nas :naughty:

zdaj pač profitiramo obmejni državljani, vsaj nekaj, če že drugače na nas pozabljajo, če hoče kdo še kaj več info. naj pošlje ZS ali majl.

post-26654-126545377685_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

končno, končno, končno.

Danes sem dobil bone. Po računalniškem mrku in dolgi dobavi so končno prišli v moje roke.

Dizel sicer že enako stane kot pri nas ampak 17% popust ni od muh. (0,913€ za liter dizla 22.3.2010)

Dodali so nove bone: H&M, C&A, IKEA, Douglas,.....

Obljubljajo krajši rok dobave 2-3 tedne. Ker sedaj je res predolg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na sliki so boni za doloceno vsoto (€ 10.-) in ne za % odstevek pri tankanju. za € 10.- pa tankas enkrat vec in enkrat manj goriva, odvisno od cene.

vseeno lepo, ce jih dobis in ni potrebno placati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!