Skoči na vsebino

6. Slovenski Dan na Grobniku


Zoki461

Priporočene objave

če kdo nuca prevoz na slovenski dan, bom v kombiju imel 1 prostor

štartam iz Rakeka 

greš dirkat ?

tut če bo slabo vreme ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hojla

koliko vas bo pa vozilo treninge in dirke?

organiacija bo verjetno spet odlična tako da komaj čakam da se spustim po pisti :yea1:

živjo,na pisti bo 120 motorjov seveda po skupinah hitri,srednje hitri,počasni.Met pavzo pride rekreativna vožnja.Organizacija pa je res OK. Se vidimo dolej :OK:flamebike.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kdaj se je pa treba prijavit na rekreativno vožnjo?

S klubom bom en tak večji ovinek naredil do dol, pa me zanima zaradi tajmninga, če bomo ujel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo nuca prevoz na slovenski dan, bom v kombiju imel 1 prostor

še vedno prosto :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kdaj se je pa treba prijavit na rekreativno vožnjo?

S klubom bom en tak večji ovinek naredil do dol, pa me zanima zaradi tajmninga, če bomo ujel.

Na rekreativno vožnjo se prijavljajo sproti dolej samo,da če misliš jit prijavise čim prej takoj,ko prideš,ker pride zmeraj rasprodano.LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 poškodovanih na grobniku :headbang: kaj cepcem ponujajo, da grejo na življenje in smrt, normalen človek ima tudi na dirkališču neke meje. Mater bi dirkališče rešilo problem pobijanja na cestah, kdor se ne bi izločil na poti do dirkališča bi se tam. :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 poškodovanih na grobniku headbang.gif kaj cepcem ponujajo, da grejo na življenje in smrt, normalen človek ima tudi na dirkališču neke meje. Mater bi dirkališče rešilo problem pobijanja na cestah, kdor se ne bi izločil na poti do dirkališča bi se tam. wallbash.gif

Se strinjam trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 poškodovanih na grobniku :headbang: kaj cepcem ponujajo, da grejo na življenje in smrt, normalen človek ima tudi na dirkališču neke meje. Mater bi dirkališče rešilo problem pobijanja na cestah, kdor se ne bi izločil na poti do dirkališča bi se tam. :wallbash:

Nikoli ne boš vedel!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesreče na dirkališčih so in bodo.. je pa danes bila ena tistih najbolj zajeb... ki se redko kdaj zgodijo. to je pač tak šport in kaj takega se pač lahko stori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesreče na dirkališčih so in bodo.. je pa danes bila ena tistih najbolj zajeb... ki se redko kdaj zgodijo. to je pač tak šport in kaj takega se pač lahko stori.

Kaj se je zgodilo?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, lepo prosim brez zamere ampak to kar se dogaja ni sport...

od (recimo) 120 motorjev je 60 naduvancev, ki mislijo da je svet njihov to ni šport to je katastrofa.

Ravno zaradi tega se nikoli ne udelezujem takšnih dogodkov.

Ce so na pisti pravi dirkaci me nikoli ni strah saj se znajo obnasat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je zgodilo?

err.. v prvem desnem zavoju enmu dirkaču ni zneslo in je sekal naslednji zavoj in s tem podru dva druga. uglavnem kr huda nesreča.. eden od treh, ki so bili v tisti nesreči je v kritičnem stanju. Menda so ga že na dirkališču oživljali vendar nisem siguren ker nisem bil dovolj blizu da bi videl. Držte pesti da se izmaže.

Popravljeno . Popravil medved
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En je dva podru...

Mogoče kdo ve kaj je bilo s fantom ki so ga odpeljali?

Z našo sva potem takoj šla, ker je rekla da takih cepcov ne bo gledala.

Drugega kot en kup postavljanja tako ali tako ni...

Škoda da se taki amaterji tok ven mečejo, glede nato da od tega ko tam dirkajo ne bodo imel čisto nič - nobenega €

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!