Skoči na vsebino

6. Slovenski Dan na Grobniku


Zoki461

Priporočene objave

Jst jih držim za vsazga tazga fanta... tako da srčno upam da se bo izmazal!!

Kaj je blo pa tisto pred gobnikom? Bilo zelo hudo za videt

KO smo se vračali je že svečka gorela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

err.. v prvem desnem zavoju enmu dirkaču ni zneslo in je sekal naslednji zavoj in s tem podru dva druga. uglavnem kr huda nesreča.. eden od treh, ki so bili v tisti nesreči je v kritičnem stanju. Menda so ga že na dirkališču oživljali vendar nisem siguren ker nisem bil dovolj blizu da bi videl. Držte pesti da se izmaže.

držimo pesti za njega in vse ki so se dans polomili... :? danes je bilo res čist preveč nesreč, na poti do grobnika, na grobniku in nazaj... na žalost, vsi niso odnesli dobro in je na poti nazaj gorela svečka... 2x...

R.I.P. krajnčanu pri delnicah in kolegu na poti do kočevja... :cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja danc pa res ni biu pravi dan sad.gif upam, da se poba v kritičnem čmprej izmaže...

Načeloma vidla kr neki pošteno dobrih voznikov, čeprou smo proti koncu prletel dol....je blo pa tud kr nekej pretiravanja ja...nažalost preveč unsure.gif

Glede na to da sm bla danc prvič dol, mi je bla turca do dol luštna, ogled pa tud worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem izvedel naj bi imel Spidy hudo poškodbo glave in hrbtenice. Faking šit tole! Držimo pesti dalje!

...ob tem pa res lahko samo rečeš :faking šit...

upajmo na najbolje...

par slik imam tud jz...ampak rajše ne bi lepila,ker je grozno videt 3 motoriste na tleh....

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je preveč :(, že zjutraj ko se je mimo kafeta pripodil rešilec za na dvor, sem imel občutek, da ne bo dober dan.

Z vsemi moćmi držim pesti, da ponesrečencu na grobniku ne bo pustilo trajših posledic :(. Pa lahko si še tak mačo, ampak ko vidim te slike te stisne pri srcu in se vprašaš kaj je tega treba :cry:

Naj ga višja sila čuva, dokler ne pride k sebi..

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal se ne slišijo dobre novice za motorista ki je padel na grobniku( tako da ......

ne bom raje nič rekel da nebi kakšna neresnica bila

eni pravijo tako zdajšne informacije pa takosurrender.gif

žal ni bilo lepo za videt

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj :(

Meni se tud zdi, da se kombinacija 120 dirkačev, željnih brzine pa tako hitre proge sliši že malo nevarno.

Se zgodi nesreča, kot tudi na cesti, največkrat zaradi neprilagojene hitrosti in precenjevanja svojih sposobnosti.

Kaj je bilo tukaj, ne vem.

Za tisto nesrečo na Kočevje-Dvor pa sem zvedel, da so bili v kombiju, kamor je trčil motorist tudi otroci. Torej kaj bi se lahko vse zgodilo :xx:

Ukvarjamo se z nevarnim konjičkom, tega ne spremeni nobeno dejstvo.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale dan si bom zapomnil za celo življenje, na poti do grobnika na lasnte oči videl dve nesreči z smrtnim izidom pol pa še na pisti nesreča, škoda res za tale Slovenski dan.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa... odlicna organizacija, ampak kljub vsemu imam obcutek da je vsako leto vec "invalidov" na cestah in progah kar tudi botruje takemu razpletu kot je bil ( so bili) danasnji. Popolnoma nic cudnega, da nas imajo vsi za norce. Pocasi bomo lahko presteli tiste, ki vozimo z duso in srcem na prste obeh rok.. zalostno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je poba v kritičnem naš Spidy. Močno upam in držim pesti da bo vse OK! Drž se Grega!

A je to mogoče gun mehanik iz Kamnika???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot do Grobnika je bla morija, dol pa tudi nič bolje, kup norcev, še dobro da naju z mojo ni nihče zapel pri prehitevanju.

Naslednjič grem ko bo spet slovenski dan, greva z mojo raje na svež zrak na Pokljuko stran od takih norij na kupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, lepo prosim brez zamere ampak to kar se dogaja ni sport...

od (recimo) 120 motorjev je 60 naduvancev, ki mislijo da je svet njihov to ni šport to je katastrofa.

Ravno zaradi tega se nikoli ne udelezujem takšnih dogodkov.

Ce so na pisti pravi dirkaci me nikoli ni strah saj se znajo obnasat.

Se podpišem pod to!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni prvič, da se folk ubija na poti do Grobnika. Motoristi se že do Grobnika peljejo kot da so že na pisti. :wallbash:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nesreč hudo,motorist k je nastradu drž se!!!

Vožnja na Grobnik preko Ilirske ok, tut policaji so nas bremzal, no morm pa priznat, da nekateri motoristi pretiravajo, tudi pri ALKOHOLU. Tko da tut počas pa pijan iz Grobnika, pa tut če sam dva piva. To ni ok. Pa drgač nism abstinent, sam alkohol pa od 80 do 180 kavalo, ne gre skupaj. Drgač pa lep dan sam hrane je zmankal, slaba komercial, drugo leto si prinesem sendvič.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sam alkohol pa od 80 do 180 kavalo, ne gre skupaj...

Narvečji norci, saj kr jih js puznam pijejo kokakolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!