Skoči na vsebino

6. Slovenski Dan na Grobniku


Zoki461

Priporočene objave

A se mogoče kaj ve,kako e z fanom,ki je bil v umetni komi?Upam,da so pozitivne spremembe in če so,naj bodo prijatelji tolko prijazni,da nas obveščajo o njegovem stanju in ga lepo pozdravijo.Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, hvala bogu se njegovo stanje izboljšuje, je pa bojda še v umetni komi.

Srečno BIZI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, hvala bogu se njegovo stanje izboljšuje, je pa bojda še v umetni komi.

Srečno BIZI

Bizi je že doma :OK::OK::OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizi je že doma :OK::OK::OK::OK::OK:

Ljubljanski KC

Držimo pesti še naprej!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizi je že doma :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Kateri je zdaj Bizi????

Pa je ne gospod u Ducatijem?

V posnetku nisem glih dosti mogla razločit motorjev,ampak noben se mi ni zdel Ducati.

Vem,da je Spidy najhuje nasankal,za ostale so povedali,da so isti dan šli domov....???

Ok,kateri je zdaj Bizi?Bizixxx?Upam,da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da morta bit dva Bizija, pa oba sta jih fasala na slovenskem dnevu na Grobniku.

Jest sem bil dva dni v Lj UKC na opazovanju&slikanju, ker so sumili da imam počeno lopatico rame. Pa ni hujšga razen zloma ključnice,

pa fajn odrgnin povsod, plus manjka mi ene 10 ur spomina.

Nesreče se ne spomnim, pravijo da me je nekdo zapel v dvojki. Lahko da sem tud jest njega. Če je kdo kaj videl samo z besedo na dan. Sem pa vozil živorumeno Yamaho R6. Slikca v prilogi.

Hvala ekipi ki me je odpremla domov ( Tamau, JP77, Marko55, Gamma).

Se vidimo na naslednjem slo dnevu na Grobniku.

post-2615-127278940431_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri je zdaj Bizi????

Pa je ne gospod u Ducatijem?

V posnetku nisem glih dosti mogla razločit motorjev,ampak noben se mi ni zdel Ducati.

Vem,da je Spidy najhuje nasankal,za ostale so povedali,da so isti dan šli domov....???

Ok,kateri je zdaj Bizi?Bizixxx?Upam,da ne.

Bizi je naš Spidy, ime bizi pa izhaja z njegovega priimka, tako ga kličemo kolegi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizi je naš Spidy, ime bizi pa izhaja z njegovega priimka, tako ga kličemo kolegi.

Ok,vse mi je zdaj jasno,je pa res,da sem bla 27 let blond,pa so posledice...:whistle:

Z niki,imeni,nadimki marsikaj pomešaš,pa vendar žal sta oba nasankala.En več en malo manj.Hudo mi je za oba,ampak verjamem,da če sta tako na progi borbena sta tudi v življenju,tako da sem sigurna,da bosta speljala tudi ta ovinek;)

Samo gasa fanta in srečno!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljanski KC

Držimo pesti še naprej!!!

Držimo brez skrbi. Moram rečt, da me je blo kar strah pogledat sem gor po dveh dneh, kar sem bil zdoma, ker prej nisem prišel do kakih uporabnih informacij obremenjevat ljudi pa tudi nima smisla... No vsaj mal boljše novice...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še tega se manka da bo kdo organizatorja krivil,je pa en folk res dost pr.....Jest sm na reliju usekal ven,a naj tožim organizatorja ka sm prgonu na pesk al kva.Če greš na dirko se moraš zavedat plusou in minusov,in verjemte mi v avtu maš sovoznika ka si tud odgovoren zanj,sam če boš na vse to razmišlau je bolš za šank pa čik mpa pir mpa pametn bit.sam svaka čast čarmanu in compani de zrihtajo take stvari.pa lep dan

Ne bi se preveč pametnga delau, ampak:

- na reliju nisi hkrati z drugimi avti, če je kvaliteten organizator, pa tudi progo tako spelje, da na ovinkih ali kjerkoli drugje, kjer lahko ti vn užgeš, ne bo publike, tako da boš načeloma res samo sebe in sovoznika ogrožau;

- na amaterski motodirki v sklopu takega dneva, kot je slovenski dan na grobniku, pa je na pisti vse - od amaterjev do profijev ... in enim od teh žal ne moreš preveč zaupati. Organizator pa seveda lepo zasluži na ta dan, zato nosi tudi nekaj soodgovornosti za to, koga vse & kako privabi na pisto (z oglaševanjem dogodka itd, ofkors). Pa ne, da bi imel kaj proti takim dnevom, ali Čarmanu - je pa to dejstvo, ki ga v takem primeru ni za odmislit ...

No, upam, da ne bo zdaj kdo kaj užaljen, takšno je pač moje mnenje. Morda bom čez XX let imel drugačnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda pa spet poudarjam, da je na vsakmu posamezniku posebaj, da ve koliko in za kaj je sposoben na stezi. Ce se pa preceni, pa mu ne pomaga noben pravilnik.

Točno tako. In precenjevanje je slovenski nacionalni šport - kot je rekel biker77, vsi so Rossiji ... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. In precenjevanje je slovenski nacionalni šport - kot je rekel biker77, vsi so Rossiji ... :-)

Kritiziranje čez vse možno pa tud................ :headbang: .......je veliko tud pozitivnih stvari celega dneva ampak je najlažje sedet za mašino pa pljuvat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se je to zgodilo med dirko, organizator nebi smel nositi nobene odgovornosti. Kot že napisano, ob prijavi in plačilu dobiš v podpis papir, na katerem piše, da se zadeve udeležuješ na lastno odgovornost. Kar se tiče pa padcev in nesreč na Grobniku, pa ta ni bila prva in verjetno ne zadnja. Tako dirkači, kot tudi gledalci to vemo. Žal je to res extremen šport, ki poleg proslavlajnja in polivanja s šampanjcem prinese tudi slabo voljo, pa tudi solze in razočaranje. Žal, vse to je dirkanje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nacionalnih športov je precej, eden izmed njih je tudi večanje egocentrizma z družbeno pomočjo; najde se tudi hiperproduktivna veja športa- biti forumska mašna :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreče se ne spomnim, pravijo da me je nekdo zapel v dvojki. Lahko da sem tud jest njega. Če je kdo kaj videl samo z besedo na dan. Sem pa vozil živorumeno Yamaho R6. Slikca v prilogi.

kaj to je blo po dirkah?? na prostem treningu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreče se ne spomnim, pravijo da me je nekdo zapel v dvojki. Lahko da sem tud jest njega. Če je kdo kaj videl samo z besedo na dan. Sem pa vozil živorumeno Yamaho R6. Slikca v prilogi.

kaj to je blo po dirkah?? na prostem treningu???

Jap!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da morta bit dva Bizija, pa oba sta jih fasala na slovenskem dnevu na Grobniku.

Jest sem bil dva dni v Lj UKC na opazovanju&slikanju, ker so sumili da imam počeno lopatico rame. Pa ni hujšga razen zloma ključnice,

pa fajn odrgnin povsod, plus manjka mi ene 10 ur spomina.

Nesreče se ne spomnim, pravijo da me je nekdo zapel v dvojki. Lahko da sem tud jest njega. Če je kdo kaj videl samo z besedo na dan. Sem pa vozil živorumeno Yamaho R6. Slikca v prilogi.

Hvala ekipi ki me je odpremla domov ( Tamau, JP77, Marko55, Gamma).

Se vidimo na naslednjem slo dnevu na Grobniku.

sam nisem vidu nesreče ker sem biu na pisti, ta kateri te je fotku pa pravi da naj bi te drugi udeleženec hotel prehiteti po notranji strani oz. ga je neslo v tebe

lp

post-14886-127294894358_thumb.jpg

post-14886-127294895392_thumb.jpg

post-14886-127294896182_thumb.jpg

post-14886-127294897055_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma na ta drugi slikci zgleda kot da mi srce presajajo.

val7, hvala za fotke, stvari so mal bolj jasne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Racing incident, nimaš kaj. Glavno, da si v redu pa da še vedno lahko na kavo hodiva... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo mal sm spremlo zadn dogodek a ni bla to una varijanta iz boxev pa kr u pesek? Tip z ninjo je pa iz velenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšne in drugačne nesreče so se in se bodo dogajale. Dejstvo pa je to, da Grobnik tak kot je ne zasluži naziva dirkališče, kvečjemu asfaltna motokros pista.

Ampak pustimo zdaj to, pista je kakršna pač je, na to ne moremo vplivat.

Mene moti predvsem nekaj drugega in sicer to, da se ne pregleduje stanje "motorjev" ki gredo na pisto. Že nekaj let se križam, ko vidim nekatere pacijente, s čim se vozijo. Nekateri "motorji" zgledajo tako, kot da so jih par dni nazaj na tisti naši čistilni akciji našli. Gume do platna z letom izdelave 2004, ploščice do železa, zavorno olje nazadnje novo še tm enkrat leta 2002 na Japonskem, veriga rjava, brez možnosti umazanja rok, olje menjano enkrat na tri leta, ali pa nikoli ker ga pacijent skoz doliva, ker mu pušča, pa vse je nekaj improvizirano pa z žico in silvertejpom skp zvezano,...

Ko gre (ne če gre) pa kaj narobe, je pa vse drugo krivo, samo pacijent z "motorjem" ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo mal sm spremlo zadn dogodek a ni bla to una varijanta iz boxev pa kr u pesek? Tip z ninjo je pa iz velenja?

Bizi je bil že prej na stezi. To vem, ker sem en krog pred nesrečo vozil za njim, potem sem šel pa v bokse.

Razen če je voznik ninje šel direkt iz boksov.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizi je bil že prej na stezi. To vem, ker sem en krog pred nesrečo vozil za njim, potem sem šel pa v bokse.

Razen če je voznik ninje šel direkt iz boksov.... :hmm:

Težko, ker iz boksev pripelješ ven po desni... bizi bi bil pa ob levi pasici kot ponavadi, ko se skupaj fijakava... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Bizi, pa je spet veliko vprašanj. Mislim, da bi pravi odgovor vedel povedati drugi udeleženec in zasigurno vem, da če bi se meni primerilo, da bi zaradi mene nekdo padel, bi želela vedeti kako je s to osebo. Kaj pa meni pilot v belo črnem kombinezonu? NO, vsekakor se tukaj smatra, da sem v takem stanju po nesreči, da lahko to naredim.

Popravljeno . Popravil Tamau
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!