Skoči na vsebino

6. Slovenski Dan na Grobniku


Zoki461

Priporočene objave

Bizi.. a si svojga Ducatija vozu al rumeno Yamaho :? ... je vse v redu s teboj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus

Objavljeno Danes, 01:29 PM

Bizi.. a si svojga Ducatija vozu al rumeno Yamaho ... je vse v redu s teboj ?

Vozil rumeno Yamaho R6. Vse v redu z mano, razen zloma ključnice, pa mal me leva stran prsnega koša boli.

Najbolj me veseli, da smo vsi celi, saj glede na slikce, vidim da se je dečko z Kawasakijem tud pobral, in upam da vse ok

z njim.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

če prav razumem...

v kolikor se želim malo naganjat po progi se morem prijavit na trening, kar znaša 130€, s tem se nato lahko uvrstim tudi na dirko, kar mi sicer ni pomembno.

rekreativna vožnja za 20€ je bol turistična varianta.

na treningu nabi rad nikogar oviral (+ cena je kar solidna), rekreativno pa ne vem... se da dat koleno na asfalt in na ravnini malo gas zategnit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prav razumem...

v kolikor se želim malo naganjat po progi se morem prijavit na trening, kar znaša 130€, s tem se nato lahko uvrstim tudi na dirko, kar mi sicer ni pomembno.

rekreativna vožnja za 20€ je bol turistična varianta.

na treningu nabi rad nikogar oviral (+ cena je kar solidna), rekreativno pa ne vem... se da dat koleno na asfalt in na ravnini malo gas zategnit?

Moja izkušnja je taka...tudi na rekreacijski vožnji sm s kolenom podrgniu po asfaltu, najbolje se je postaviti bolj na začelje skupine da si lahko puščaš malo prostora pred sabo in potem malo potegneš...za trening bi ti pa toplo priporočal da imaš motor obut v gume za stezo, ker se ti gume za na cesto že proti koncu rekreacijske vožnje malenkostno pregrejejo, pri treningu, ko pa imaš možnost motor priganjati kolikor si ga zmožen, se ti bodo gume pregrele že po parih krogih, kar pa je nevarno že za kakšen padec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja izkušnja je taka...tudi na rekreacijski vožnji sm s kolenom podrgniu po asfaltu, najbolje se je postaviti bolj na začelje skupine da si lahko puščaš malo prostora pred sabo in potem malo potegneš...za trening bi ti pa toplo priporočal da imaš motor obut v gume za stezo, ker se ti gume za na cesto že proti koncu rekreacijske vožnje malenkostno pregrejejo, pri treningu, ko pa imaš možnost motor priganjati kolikor si ga zmožen, se ti bodo gume pregrele že po parih krogih, kar pa je nevarno že za kakšen padec.

hvala!

mislim, da bo za prvič rekeracijska vožnja kar vredu, maš prav.

glede na znajne, izkušnje, gume,...

drugače pa opravičilo, ker sem zagnjavil v napačni temi, sem prepozno opazil, da je ta za prejšnje leto. blush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala!

mislim, da bo za prvič rekeracijska vožnja kar vredu, maš prav.

glede na znajne, izkušnje, gume,...

drugače pa opravičilo, ker sem zagnjavil v napačni temi, sem prepozno opazil, da je ta za prejšnje leto. blush.gif

Pol se pa še mogoče vidmo na rekreacijski...za trening mi mal € nagajajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!