Skoči na vsebino

6. Slovenski Dan na Grobniku


Zoki461

Priporočene objave

Nesreča na Grobniku

Upam, da bo z možakarjem vse OK. Hudo je blo videt.

Dej mi povej kaj je fora snemat reševalce na delu, kaj a smo res vsi taki lovci na senzacije al kako.

Sam sem pri šestnajstih nemočen ležal, ko so se reševalci ukvarjali z mano in najbolj se spomnim kako bedno sem se počutil, ko me je ves folk buljil tam in sem jim bil senzacija dneva.

V glavnem dragi Virko men se zdiš en idiot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno tudi dirkališče ni več rešitev za zmanjšanje smrtnih nesreč na naših cestah, ampak je le izgovor! :(

Saj dirkališče nikoli ni bilo rešitev tega problema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben ampak čist noben se pa ne vpraša če je dirkališče grobnik sploh še varno. Če mene vprašaš se ta nesreča nebi zgodila če bi bilo na tistem ovinku pol metra peska po celem ovinku za šikano. In ja dobri ste fantje da se sploh upate vozit po tako zanikrnem dirkališču. Prav to me je najbolj odvračalo od tega da bi sploh probal peljat, ko sem še imel primeren motor.

Tko da za vprašat se je če je s strani "lastnika dirkališča", vse OK. Moje mnenje je da je to daleč od OK.

veš se čisto strinjam z tvojim mnenjen glede infrastrukture da je v k.......

tapametni so pač že zdavnaj na brno al pa panonijo prešaltali

so pa pol druge stvarii oddaljenost finance itn........

upamo da se pač zadeve enkrat v XXX letih pri nas uredijo itn......closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če primerjaš pannonijo z grobniko mislim da ni debate o tej primerjavi.Plus cene ko enkrat poznaš pannonijo lahko prideš ceneje skozi kot na grobniku.Montaža Gum 8eur.Hrana cene iste mogoče 1eur dražje.Pot samo 50km daljša.Vendar ko padeš mislim da je oskrba 200% bolša. Pa tudi možnosti da precej padeš 2xmanjše.Organizacija kot evropsko prevenstvo za vsakega amaterja,ne pa da se ti neumen hrvat dere ŠTA JE SLOVENAC JER SI PAO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri ste nekateri,da se sploh upate dirkat.Sej se tuki lahko isto ubiješ,kot na cesti.Mene noben ne spravi sm gor al pa kamorkoli dirkat. :)Meni bi bila to muka bit stalno pod enim pritiskom in v enem strahu al se bo izšel ovinek ali ne al me bo vrgl sem al tja huh to ni zame,jst se lepo pelem po cesti in uživam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi naš Spidy,vsi smo s tabo in vsi delamo neumnosti,ampak vse se oprošča.Tako,da okrevaj čim prej in upamo,da te spet vidimo kmalu na tvojem dirkališču,ki ti je tako všeč.Zmaži se,vsi smo s tabo.Srečno,dečko!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

kot je že tekla debata tule, včeraj je bil zelo črn motodan, na pisti in cesti, sem bil kar zamorjen ko sem prišel domov, sploh nisem šel na forum... no danes sem se že malo skuliral (tudi vožnjica do Grobnika na Štajerski pokal je malo pomagala ;) ) tko da evo nekaj slikc s še enega odlično organiziranega SloDneva, Gašper :worship:

post-163-127249481142_thumb.jpg

post-163-127249485892_thumb.jpg

post-163-127249563517_thumb.jpg

post-163-127249564998_thumb.jpg

post-163-127249567405_thumb.jpg

post-163-127249569104_thumb.jpg

post-163-12724957089_thumb.jpg

post-163-127249572468_thumb.jpg

post-163-12724967727_thumb.jpg

post-163-127249678965_thumb.jpg

post-163-127249680356_thumb.jpg

post-163-127249682218_thumb.jpg

post-163-127249684483_thumb.jpg

post-163-127249685988_thumb.jpg

post-163-127249687294_thumb.jpg

post-163-127249689933_thumb.jpg

post-163-127249691911_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tuki, se vid kaj je blo, tm od 40s naprej.

Kolega prav da nej bi mu olje v bremzah zavrelo, sam se ne spoznam.

Upam, da se vsi pozdravjo!

LP

Popravljeno . Popravil Codeine
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, problem amaterskih dirk ...

Ne. To je problem enega človeka ki je precenil svoje sposobnosti. Tuki ni bil kriv motor. ni bil kriv grobnik. videl sem primer, ko je dirkaču na zaviranju na grobniku odpadla zavorna čeljust, pa je pristal popolnoma drugje. Ta dečko je v žaru borbe zmrznil. ALI PA POZABIL KAM GRE PRVI OVINEK. jasno je da na prvi ovinek, ki je po koncu cilne ravnine DESNI, ni bil pripravljen, ni ga imel namena odvozit. zakaj se je to zgodilo? najbrž zaradi pomanjkanja izkušenj. Tragedija. upam in si zelo želim, da posledice za vse vpletene ne bodo trajne, in da slovenski dan na grobniku ne postane tekma publike z alkoholom, v stilu Planice, kdo požre več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. To je problem enega človeka ki je precenil svoje sposobnosti. Tuki ni bil kriv motor. ni bil kriv grobnik. videl sem primer, ko je dirkaču na zaviranju na grobniku odpadla zavorna čeljust, pa je pristal popolnoma drugje. Ta dečko je v žaru borbe zmrznil. ALI PA POZABIL KAM GRE PRVI OVINEK. jasno je da na prvi ovinek, ki je po koncu cilne ravnine DESNI, ni bil pripravljen, ni ga imel namena odvozit. zakaj se je to zgodilo? najbrž zaradi pomanjkanja izkušenj. Tragedija. upam in si zelo želim, da posledice za vse vpletene ne bodo trajne, in da slovenski dan na grobniku ne postane tekma publike z alkoholom, v stilu Planice, kdo požre več.

Na mashinin odgovor najprej napišeš "ne", nato pa sam v postu zapises, da je kriva neizkušenost (in potrdiš mashinin odgovor)...a ni neizkusenost = amaterstvo? Če bi bil izkusen bi bil profi.

Drugace pa, upam da se ne boste mrhovinarji sedaj razpisali in zaceli pametovat, kaj je kdo kriv in kdo je kaj narobe naredu itd. Zgodilo se je, samo voznik zna zakaj. Bodite tolko fer pa ne ugibajte v tri dni in ga po nepotrebnem obtožujte, že tako ima dovolj skrbi v tem trenutku. Če bi radi izpadli carji na njegov račun, mu raje ponudite pomoč, mu bo bolj koristilo. Zna se, da se to lahko zgodi na taki prireditvi, in žal se je tokrat tako tragično razpletlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res..

boljših od slovenskih rossijev ni bilo in ne bo nikoli..

Ti si vozu?? Nism te zasledil......pa saj je blo res morje šoferjev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!