Skoči na vsebino

aprilia rs 125 ali Hyosung GT Comet


aprilia9

Priporočene objave

A mi lahko svetujete ker motor izbrati .

med aprilio rs letnik 98 ali Hyosung GT Comet

In če lahko malo poveste kako je kaj z okvarami ,poraba bencina itd. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Speed, stroški=aprilia

Poceni vzdrževanje, manjša hitrost=hyosung

Drgač pa bi lahka to vprašal v temi 125, javite se, ker ta bo ziher zaprta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas rd hirost pa adrenalin vzam aprilio :naughty: :OK:

sj hyosung tud ni slb..jbg manša hitrost sm spet ce hocs nizje vzdrzevanje+ hyosung je mlajši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sj a bi z aprilio tud lahk lepo pršu do morja ?

sj bi uzeu hyosunga sam me skrbi da nkamr nau šu . tko da me zanima če se ga da tud tko mau predelat da bo tud tale km letu . :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sj a bi z aprilio tud lahk lepo pršu do morja ?

sj bi uzeu hyosunga sam me skrbi da nkamr nau šu . tko da me zanima če se ga da tud tko mau predelat da bo tud tale km letu . :)

ne... hyosung ne bo nikol nikamor su... lahko mu izbolsas zmogljivost sam bos dal velik denarja za mal efekta... nikol ne bo prsu bliz aprilii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se pa res ne splača da bi kej dnarja še za njega dajou . :(

ja bom pa uzeu aprilio . sam a se tud z njo lahko pride do morja brez kakeršnih težav .?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odloč se sam, samo jest vem da nebi 12 let starga zweitaktarja kupvou...

lp

Zakaj pa ne?? Če je pravilno vzdrževan in servisiran + generalka če je tok kilometrov more bit motor špica... sej drugače boš pa že na zunaj vidu kakšen je motor in kako je blo z njim delano. Če je vs sfukan pol sam prste stran. Vem da je kar nekaj zelo lepih primerkov na avto.net. Uzem 2t, nebo ti žal. Js sm meu 125 4t in 2t pa morm rečt d sm biu z obema zelo zadovoljen. Sej 2t mam še zmeri. Malo več stroškov je kar se tiče bencina + olja pa servis je na 4000 pri tomosu je biu pa na 6000. Užitki kar se brzine in pospeškov tiče so pa neprimerljivi :P In če boš lepo delal z motorjem ti nebi smel crknit. Js bi kr na aprilio štartu :P

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z obema boš prišel kamor boš želel.

Samo da s hyosungom se boš samo vozil pa tankal. Aprilijo boš moral pa malo bol naštudirat in redno servisirat, da bo lepo lavfala, kar pa tudi ne škodi če o motorju malo veš :)

Sej zdej tud aprilija ni raketa, potegne pa bolje kot comet.

Pa še računaj da sta to dva različna tipa motorja, en je cestni, kjer je drža pokrčena, drugi pa naked, kjer se udobno pelješ. Če bi se rad malo hitreje vozil po lokalnih ovinkih je aprilija bolša, za kašne izlete in mestno vožnjo pa comet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot so že drugi povedal je razlika v pospeških, vzrževanju, porabi, itd. Pravtako je bilo že napisano da boš z obema motorjema prišel do morja ne glede na to kje si doma, razlika je predvsem v kako se boš pripeljal do morja. Comet je neprimerno bolj udobenm od aprilie! Če se tako kot jaz raje voziš, tankaš pa še malo več voziš ti priporočam cometa, če pa raje voziš malo hitreje, tankaš in šaravfaš pa aprilio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot so že drugi povedal je razlika v pospeških, vzrževanju, porabi, itd. Pravtako je bilo že napisano da boš z obema motorjema prišel do morja ne glede na to kje si doma, razlika je predvsem v kako se boš pripeljal do morja. Comet je neprimerno bolj udobenm od aprilie! Če se tako kot jaz raje voziš, tankaš pa še malo več voziš ti priporočam cometa, če pa raje voziš malo hitreje, tankaš in šaravfaš pa aprilio.

Kolk si pa ti prešraufu aprilio d take govoriš oz. si sploh kdaj meu aprilio al sam tisto varaderko?? Če si že meu 2 takten motor potem sem tiho. Men druzga ko montirat arrow avspuh in malo odpret oljno pumpo še ni bilo treba. Šraufu je majstr sam to so predelave, ki so čisto druga zgodba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si pa ti prešraufu aprilio d take govoriš oz. si sploh kdaj meu aprilio al sam tisto varaderko?? Če si že meu 2 takten motor potem sem tiho. Men druzga ko montirat arrow avspuh in malo odpret oljno pumpo še ni bilo treba. Šraufu je majstr sam to so predelave, ki so čisto druga zgodba.

Pošteno si to povedu...vsak motor če ga ne zjebaš in če redno delaš servise pa motor malček pregledaš:vsake tolko časa očistiš filter,ketno mažeš, olje kvalitetno,lahko tud karburator spucaš(če je treba) in ne smeš ga mrzlega nabijat in mislim, da če boš to delu lahko mirne vesti vzameš Aprilio (če je ohranjena seveda) smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj mene bl vleče na aprilio k leti . in pač bi šu raj mau hitrej . če bi se pa km dl pelou bi pa že zdržou glede te drže . sam skrbi me da res nebi blo tok šraufanja kokr praute.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj mene bl vleče na aprilio k leti . in pač bi šu raj mau hitrej . če bi se pa km dl pelou bi pa že zdržou glede te drže . sam skrbi me da res nebi blo tok šraufanja kokr praute.

Lej je pa tut tko... Men kkšno malenkost sploh ni problem narest na motorju ker me take stvari pač zanimajo itk sm tehnični tip. Če nimaš pojma o teh motorjih oz. če te to sploh ne zanima in si nerad omažeš roke potem to mogoče ni zate in raje uzem 4t kjer pa res nimaš kej šraufat, pa še okolica mašine je popolnoma čista ker ni unga 2 taktola usranga hehe... Janstyle točn tko je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj mene bl vleče na aprilio k leti . in pač bi šu raj mau hitrej . če bi se pa km dl pelou bi pa že zdržou glede te drže . sam skrbi me da res nebi blo tok šraufanja kokr praute.

Doben ti ne more garantirat, da ne bo problemov, glede na starost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj mene bl vleče na aprilio k leti . in pač bi šu raj mau hitrej . če bi se pa km dl pelou bi pa že zdržou glede te drže . sam skrbi me da res nebi blo tok šraufanja kokr praute.

Šraufanja bo, če boš rabljenga vzel...razen če se boš z njim sezono, dve vozil in prodal. Zdej tko je bilo pri meni, so pa primerki, ki jim je zdržala...olala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si pa ti prešraufu aprilio d take govoriš oz. si sploh kdaj meu aprilio al sam tisto varaderko?? Če si že meu 2 takten motor potem sem tiho. Men druzga ko montirat arrow avspuh in malo odpret oljno pumpo še ni bilo treba. Šraufu je majstr sam to so predelave, ki so čisto druga zgodba.

Aprilie res nisem imel, sem pa imel, sem pa imel 2t 50ccm motor ne skuter. Drugače je meni osebno odveč vsako šravfanje, razen mazanja in napenjanaj verige. Pač nimam veselja za te stvari. Sto ljudi sto čudi ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilie res nisem imel, sem pa imel, sem pa imel 2t 50ccm motor ne skuter. Drugače je meni osebno odveč vsako šravfanje, razen mazanja in napenjanaj verige. Pač nimam veselja za te stvari. Sto ljudi sto čudi ;).

A si meu ti ene čudne izkušnje z verigo al nekdo drug na varaderi k sm enkt neki brau pa se dele ne morm točn spomnt kaj je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej je pa tut tko... Men kkšno malenkost sploh ni problem narest na motorju ker me take stvari pač zanimajo itk sm tehnični tip. Če nimaš pojma o teh motorjih oz. če te to sploh ne zanima in si nerad omažeš roke potem to mogoče ni zate in raje uzem 4t kjer pa res nimaš kej šraufat, pa še okolica mašine je popolnoma čista ker ni unga 2 taktola usranga hehe... Janstyle točn tko je :P

ja sj men tud ni problem kj šraufat pa take . sj itk sm že u šol strojnik tok da to mi sploh ni tak problem . če pa res da neb znou kj mam pa tud frende k to znajo :P

4t pa neb uzeu k nkamr ne grejo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šraufanja bo, če boš rabljenga vzel...razen če se boš z njim sezono, dve vozil in prodal. Zdej tko je bilo pri meni, so pa primerki, ki jim je zdržala...olala

ja z njemu se pa js itk mislm vozt eno sezono pol pa močnejši motor . sj sm že zj razmišlou da bi uzeu 250 sam me skrbi da če me polcaji dobijo da bo šu izpit . tko da počakam ta let pa nasledn let koj drug motor . zj si pa pač mislm kupt enga k nekm leti pa mogoč šekj predelat pol pa prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z njemu se pa js itk mislm vozt eno sezono pol pa močnejši motor . sj sm že zj razmišlou da bi uzeu 250 sam me skrbi da če me polcaji dobijo da bo šu izpit . tko da počakam ta let pa nasledn let koj drug motor . zj si pa pač mislm kupt enga k nekm leti pa mogoč šekj predelat pol pa prodat.

če ga misliš met sam eno sezono ga čim manj predeluj, in šparaj za večji motor,kasneje ti bo mogoče žal, če boš zapravu bale denarja....,meni je že ker vem da sm zapravu in ne bo vplivalo ob prodaji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si meu ti ene čudne izkušnje z verigo al nekdo drug na varaderi k sm enkt neki brau pa se dele ne morm točn spomnt kaj je blo

ne tisto nisem bil jaz. O tistem problemu piše v temi o varaderki.

Ampak zdaj sva že :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga misliš met sam eno sezono ga čim manj predeluj, in šparaj za večji motor,kasneje ti bo mogoče žal, če boš zapravu bale denarja....,meni je že ker vem da sm zapravu in ne bo vplivalo ob prodaji...

Se podpišem. Če boš kupil ''cvajtakterja'' in ga imel za eno sezono pa pol na novga, čim manj predelat, pa čim bolj vzdrževat.

Če ti pa denar ne igra vloge, pol pa samo veselo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z njemu se pa js itk mislm vozt eno sezono pol pa močnejši motor . sj sm že zj razmišlou da bi uzeu 250 sam me skrbi da če me polcaji dobijo da bo šu izpit . tko da počakam ta let pa nasledn let koj drug motor . zj si pa pač mislm kupt enga k nekm leti pa mogoč šekj predelat pol pa prodat.

jst ti priporocam da vzams kj od let.00 naprej..k vec k je staro..bl je zgonjen.. :D do kok € pa gledas da bi dau za motor? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!