Skoči na vsebino

aprilia rs 125 ali Hyosung GT Comet


aprilia9

Priporočene objave

jst ti priporocam da vzams kj od let.00 naprej..k vec k je staro..bl je zgonjen.. :D do kok € pa gledas da bi dau za motor? :)

ja js gledam da bi prbližn dou do 1000-1200 €

sj zj pa kontam če nam kr na konc uzeu enduro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js gledam da bi prbližn dou do 1000-1200 €

sj zj pa kontam če nam kr na konc uzeu enduro.

Uf za tak dnar boš pa res tžko dobro rs-ko dubu vsaj kolikor gledam na avto.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf za tak dnar boš pa res tžko dobro rs-ko dubu vsaj kolikor gledam na avto.net

ja sj sm hotu tastaro uzet . k je glih za 1000€ letnik 98 .

sam zj k sm pa dost stvari že tko slišou mej pa kr minil . pa kr kontam da bi raj enduro uzeu ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj sm hotu tastaro uzet . k je glih za 1000€ letnik 98 .

sam zj k sm pa dost stvari že tko slišou mej pa kr minil . pa kr kontam da bi raj enduro uzeu ..

endura 2t pa je še več stroškov XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo jst ti priporocam vzem to> http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3517679 in pol dej za generalko ostal dnar :OK: bos najbol prsu skoz..

al pa tega k ma ze nrjeno generalko > http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3522123 sm pr tem drugm so mi sumljivi kilometri, ce je ze delu generalko zkj je pol se kilometre vrnu .) .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

endura 2t pa je še več stroškov XD

ja sj js jo nebi uporablou kokr za šport alpa tko . za navadno vožnjo sam da bom tud lahk šu mau off road . zto k z aprilio bi šu lahk sam po cestah . sm pa vidu da tuki gor je še kj tko off roada . tko da če bi normaln vozo pomojm da neb blo takih stroškou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj js jo nebi uporablou kokr za šport alpa tko . za navadno vožnjo sam da bom tud lahk šu mau off road . zto k z aprilio bi šu lahk sam po cestah . sm pa vidu da tuki gor je še kj tko off roada . tko da če bi normaln vozo pomojm da neb blo takih stroškou.

Če boš uzel kkšno Yamaho DT 125 se po mojem nimaš kej bat, da bi ti crknila...ali pa tdr, odvisno po kakšnem ternu se misliš vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš uzel kkšno Yamaho DT 125 se po mojem nimaš kej bat, da bi ti crknila...ali pa tdr, odvisno po kakšnem ternu se misliš vozit.

ja vozu bi se tko navadn po cest pa pol makedam pa bl tko . sam tdr-ka mi je pa tko grda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa definitivno uzem DT jko. Pa dobiš jo že za pametne denarje. Če je bila redno vzdrževana, brez strahu.

Jz sm sam vozu Dtjko 2 leti, nobenga problema. Sicer je bla X verzija, ampak vseen je ista mašina, blabla.

Sam ste pa že fejst mimo org. naslova teme. Tako, da naprej pejt spraševat v temo DT.

Pa brez zamere, sam povem da ne bojo moderatorji jezni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vozu bi se tko navadn po cest pa pol makedam pa bl tko . sam tdr-ka mi je pa tko grda

vzem poj DTX... jest sm mel navadno DT pa sm se vozu do dubrovnika pa na korziko ni blo nikol nc narobe. 1x na 20.000km bat zamenjas pa 1x na leto olje v mašini. drugač pa tankaš pa voziš. poraba na relacijah pa je pod 5l če se lepo peleš 100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor je najbolje kupiti poceni in že prepihano (predelano) aprilio.

Sam sem jo kupil za 800€

Vložil vanjo 400€

In imam sedaj delujoč motor z novimi ploščicami, verižnim setom, oljem v menjalniku,....

Odločitev je tvoja!

@Jerry:

A je še nisi prodal? trance_21_laughing1.gif

No, sej. Mogoče se pa še slišva laugh.gif

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor je najbolje kupiti poceni in že prepihano (predelano) aprilio.

Sam sem jo kupil za 800€

Vložil vanjo 400€

In imam sedaj delujoč motor z novimi ploščicami, verižnim setom, oljem v menjalniku,....

Odločitev je tvoja!

@Jerry:

A je še nisi prodal? trance_21_laughing1.gif

No, sej. Mogoče se pa še slišva laugh.gif

prodav sm amprilio ceelo :) mam še eno v kosih :) vilce, križi, nihajka, okvir, nekej plastik, pa kup drobnarije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!