Skoči na vsebino

2. Winter party MK Staaari Rokeri Umag


oldbiker

Priporočene objave

Pozivamo poštovane kolege na naš 2. Winter party u Club House u Umag. Ut No problem band live i veoma povoljne cijene hrane i pića provedite jednu subotu u rokerskom okruženju. Staaari Rokeri vas očekuju !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je to vemo sam kdaj je to pa ne! A je skrivnost al nam posreduješ to informacijo ker pri vas je res ok! Lanjsko leto sem bil a letos se bo dak spet kak pocen apartma v bližini zrihtat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš prehiter boš pač počakal, če pa boš pozen pa je lahko več scenarijev ! izberi si svojega ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je to vemo sam kdaj je to pa ne! A je skrivnost al nam posreduješ to informacijo ker pri vas je res ok! Lanjsko leto sem bil a letos se bo dak spet kak pocen apartma v bližini zrihtat?

Riješiti ćemo i apartmane po super cijeni, samo se 7 dana javi na +385 98 258616 ! Pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znam da čete apartmane rješiti to nema beda:-) Ali još uvjek ne znam kad ste ove godine! Prošle godine ste bili negdje početkom trečeg mjeseca. Imam pravo? U svakom slučaju vidimo se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kopirano iz drugega foruma

PROGRAM 9. Moto susreta MK Staaari Rokeri Umag 07. – 09.05.2010.

ČETVRTAK 06.05.2010.

Party dobrodošlice u Club Hausu od 19.00

* Temporary under construction band

• No problem band

PETAK 07.05.2010.

Početak večernjeg programa u 20.30

• Confusion band

• Cactus Jack

• LET 3

• Tanzelaria ( fire show )

• Razvaline

• Emina & White Thunders

SUBOTA 08.05.2010.

14.00 Defile – tradicionalna panoramska vožnja Umagom i

okolicom uz stanku dobrodošlice

16.00 Moto igre u kampu po povratku s defilea

Početak večernjeg programa u 20.30

• Fire up lab. ( nastup mladih gitarista )

* BATON ROGUE MORGUE – Finska - best haevy metal band Europe 2009.

• Podjela nagrada i priznanja učesnicima

* Razvaline

• Tanzelarija ( fire show )

* NOT THE ROLLING STONES – London UK – best tribute band Rolling Stones

• Streptease erotic show

• Cactus Jack

• Fireworks and erotic show

NEDJELJA 10.05.2009.

• Zatvaranje moto susreta

COME IN PEACE, HAVE FUN & MAKE NOISE !

SVI MOTORISTI I SUVOZAČI IMAJU BESPLATAN ULAZ I KAMPIRANJE OD PONEDJELJKA 03.05. DO NEDJELJE 09.05.2010.

BUNGALOVE ĆE SE MOĆI UNAJMLJIVATI OD PONEDJELJKA 03.05. DO NEDJELJE 09.05.2010. PO CIJENI OD 240,00 KUNA PO BUNGALOVU ZA 4 OSOBE.

Kontakt osobu za rezervacije bungalova kao i brojeve telefona objaviti ćemo iza 01.04.2010. ovdje i na www.staaarirokeri.hr

Info: Robert 098/209-142

Milan 091/202-4932

Denis 098/715-293

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovo sto si kopirao je program za 9. moto susret u maju , a tema je 2. WINTER PARTI , samo sto smo ostali uskraceni od Oldbikera za datum odrzavanja partija. Nadam se da ce uskoro objaviti datum.Inace dve godine za redom idem na skup i mogu vam reci da je to najveci i najlesi necu reci susret nego moto spektakl u bivsoj Jugi. Naravno i ove godine se vidimo .

Pozdrav Starim rokerima , samo ovako nastavite . :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se ispričavam svima !!! Winter party je 06.03.2010. u Club House MK Staaari Rokeri Umag. Biti ćemo tamo cijeli dan, nadamo se dobrom vremenu pa nas možete posjetiti u toku dana, a večernje druženje počinje od 20.00 sati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!