Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

Popoldne sem se na poti mimo tudi jaz ustavil za nekaj minut, ampak so bili zal ravno karti na stezi, tako da sem se kar hitro odpeljal.

Škoda ! Bi moral mal počakat pa bi se skupaj pognali v adrenalin ha ha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa eno vprašanje glede gum.. Drug vikend imam v načrtu Marof, če bo vreme omogočalo in mi je kolega dal eno zadnjo Dunlop GP 7614. Kolikor sem gledal po tabelah je to soft zmes gume. Vem, da se soft za na Grobnik priporoča pri visokih temperaturah asfalta, nad 40°C, ampak kolikor vem, na Grobniku v kombinaciji z GPjkami nekako velja obratna logika kot sicer.. Drugače (druge piste in gume) kolikor sem bral, se fura ob vročem hard in ob mrzlem soft.

Zanima me torej, ali to pravilo bolj vroče bolj mehka guma, oziroma bolj hladno bolj trda guma, velja na splošno za Dunlop GP gume, al to velja sam na Grobniku. Naslednji vikend namreč nameravam vozit tole GP 7614 na Marofu in me zanima kaj lahko pričakujem. Grip verjetno ne bi smel biti problem, če izbereš mal napačno zmes, se pa verjetno guma precej hitreje obrabi.. Al kako?

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm lani soft GP-jko znucal v treh sešnih do platna..tudi pri temeperaturi okoli 15 stopinj

tko da se ti najbrž ne splača..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helou,

gre še kdo na marof v soboto? Imava še en prostor na prikolici. Štart je iz LJ. Naložilo se naj bi jutri v petek. Javite se junaki iz LJ. :D

LP Matej

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se boš pa 1.13.xx peljal..

ta kratek krog..mogoče..

Mogoče pa res, sam toliko da se ve, točno ta motor je bil moj prvi leta 2004, sedaj sem ga pa nazaj kupil ker mi je ostal pri srcu :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem zasledil tukaj in verjetno še kdo opazil, me zanima če kdo ve zakaj se brišejo komentarji iz tega foruma, saj ni bilo nič takega napisanega, to osebno sprašujem modelatorja, hvala za odgovor !!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 napoved sonček in 13 stopinj!! (ne, Condorja ni treba vprašat kaj to pomeni, zna on dobro šta je :lol1: )

najbolš da motor počaka kr na prikolici :naughty: , da nebom skos nalagou  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!