Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

lepo,lepo,da se vidmo po dolgem času :worship:

Hola mojster,

oja, res bo lepo, hehe ;) se vidimo, mi uletimo okoli pol enajstih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

oja, res bo lepo, hehe ;) se vidimo, mi uletimo okoli pol enajstih

Mi tudi tam nekje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, kaj in kako je bilo naj Suzuki napiše, ker mu gre bolj od tipk......jest bom pa samo ene par fotk pripopal za prvi vtis....

Hola mojster,

o pišuka, se mi zdi da slikce niso ble še nikoli tko hitro objavljene!! pa tudi zlo lepe, svaka čast :worship: pa hitre - na eni celo jst zgledam kakor da hitro jem snedvič :P

sicer je blo pa zlo luštno, kar v tako dobri družbi seveda ni presenetljivo, pripomoglo je tudi krasno vreme, topel sonček je že ob našem prihodu ob pol enajstih segrel zrak in asfalt na 13 Celzijev, in ga je pridno grel še naprej, vse do teme, ko sva se tudi najbolj vztrajna, cb1300 in jst, zapeljala v bokse...

nikakor ne smem pozabit omenit da je Matej46 svoji dirkalni motoopremi dodal preprosto, a zelo efektno inovacijo: opekač kruha, al kako se reče tisti zadevi na elektriko, kamor med dve plošči vtakneš nekaj surovega in hitro spečeš ;) tako smo po vsakem sessionu jedli tople snedviče - res super ideja, bravo :OK:

bilo je tudi nekaj kartov, ki so vozili v svojem terminu, pa nekaj (domorodskih) skuteristov, ki so vozili z nami (seveda enak krog), en od mladcev je imel smolo in je dokaj grdo priletel v gume, ko ga je razmetalo na vhodu v ciljno, a na srečo brez hujših posledic

poseben je bil tudi feeling, ko sem na koncu zadnjega sessiona ostal na pisti čisto sam, v že poslavljajoči svetlobi sončnega zahoda, ki na nebu nariše tiste čudovite barvne trakove, nikjer nikogar, povsod tišina, le pesem iz dimnika Seven of Nine, s katero pleševa na vročih gumah po ovinkih... mmmmm, je blo luštno :yea2:

skratka, fajn je blo :OK: vsem prisotnim hvala za prijetno družbo, extra zahvala Condorju za prevoz in cb1300 za lepe slikce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemtiš......vsi mate lepe fotke, jest pa komaj dve delno prebavljive.... surrender.gif

ooo sem vam kar fovš, jaz sem pa cel vikend iskal nekoga da bi šel z njim na marof ali grobnik. Nate se pa res nisem spomnil, da bi ti malo zatežil .)

Drugič pokliči če greste, čeprav letos ne vem če bo še kakšna priložnost.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemtiš......vsi mate lepe fotke, jest pa komaj dve delno prebavljive.... surrender.gif

He he...

Lepo da se kdo pelje babico na pisto ;)

Razen mene seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če ne bi ta konec tedna se še zapeljal dol..vreme zgleda da bo boljše kot sedaj..toplejš vsaj

nedelja zna bit kr zanimiva :)

jst bi tud šel, k res že dolgo nisem bil  :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

o pišuka, se mi zdi da slikce niso ble še nikoli tko hitro objavljene!! pa tudi zlo lepe, svaka čast :worship: pa hitre - na eni celo jst zgledam kakor da hitro jem snedvič :P

sicer je blo pa zlo luštno, kar v tako dobri družbi seveda ni presenetljivo, pripomoglo je tudi krasno vreme, topel sonček je že ob našem prihodu ob pol enajstih segrel zrak in asfalt na 13 Celzijev, in ga je pridno grel še naprej, vse do teme, ko sva se tudi najbolj vztrajna, cb1300 in jst, zapeljala v bokse...

nikakor ne smem pozabit omenit da je Matej46 svoji dirkalni motoopremi dodal preprosto, a zelo efektno inovacijo: opekač kruha, al kako se reče tisti zadevi na elektriko, kamor med dve plošči vtakneš nekaj surovega in hitro spečeš ;) tako smo po vsakem sessionu jedli tople snedviče - res super ideja, bravo :OK:

bilo je tudi nekaj kartov, ki so vozili v svojem terminu, pa nekaj (domorodskih) skuteristov, ki so vozili z nami (seveda enak krog), en od mladcev je imel smolo in je dokaj grdo priletel v gume, ko ga je razmetalo na vhodu v ciljno, a na srečo brez hujših posledic

poseben je bil tudi feeling, ko sem na koncu zadnjega sessiona ostal na pisti čisto sam, v že poslavljajoči svetlobi sončnega zahoda, ki na nebu nariše tiste čudovite barvne trakove, nikjer nikogar, povsod tišina, le pesem iz dimnika Seven of Nine, s katero pleševa na vročih gumah po ovinkih... mmmmm, je blo luštno :yea2:

skratka, fajn je blo :OK: vsem prisotnim hvala za prijetno družbo, extra zahvala Condorju za prevoz in cb1300 za lepe slikce

Pa še drugič :D

p.s. v nedeljo zgleda sonce in 16°C :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme res zgleda da bo ok, motorji pa tud še niso pospravljeni :hmm:

Jebemu sunac, zgleda da bomo šli :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme res zgleda da bo ok, motorji pa tud še niso pospravljeni  :hmm:

Jebemu sunac, zgleda da bomo šli  :lol:

Ni druge :)

p.s. reč še Juretu nej gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he...

Lepo da se kdo pelje babico na pisto ;)

Razen mene seveda :)

Oj.....če druzga ni pa babico navijamo......edin kondome bi ji lahko boljše gor dal, da bi kako sec hitrej šlo trance_25_naughty.gif

Dans slišal, da si en fajn motor kupu......ga pridem en dan pobožat blush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj.....če druzga ni pa babico navijamo......edin kondome bi ji lahko boljše gor dal, da bi kako sec hitrej šlo trance_25_naughty.gif

Dans slišal, da si en fajn motor kupu......ga pridem en dan pobožat blush.gif

Ja sm ga pa res ;)

Kar prid mam poln hladilnik k se drugi ne ustavjo :beer1:

Zdej sm sam v dilemi a bi VTR prodal al ne?!?

Nč ne dobim zanjo, na njo sm dal pa okol 1K€

Na Marofu sva se mela z Babi čist kul, na Sport smart kondomih tko da bi jo še kdaj peljal malo na izlet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm ga pa res ;)

Kar prid mam poln hladilnik k se drugi ne ustavjo :beer1:

Zdej sm sam v dilemi a bi VTR prodal al ne?!?

Nč ne dobim zanjo, na njo sm dal pa okol 1K€

Na Marofu sva se mela z Babi čist kul, na Sport smart kondomih tko da bi jo še kdaj peljal malo na izlet :)

dej si v petek vzem frej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej si v petek vzem frej ;)

Ti greš v petek, kaj pa sobota nedelja gre kdo in če je fraj !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti greš v petek, kaj pa sobota nedelja gre kdo in če je fraj !!!

Od petka do nedelje je prosti trening - po domače fraj :D- preverjeno

Me ma u petek it drajsat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od petka do nedelje je prosti trening - po domače fraj :D- preverjeno

Me ma u petek it drajsat.

Pol pa pridi, res je pista fraj še enkrat preverjeno, kaj ko bi še kdo preveril če bo vreme fraj, se oproščam sončno ha ha ha :whistle:

:hmm: jaz bi šla pa v soboto :hmm:

Zakaj pa ne, naložiš pa gasa :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!