Skoči na vsebino

Novi Marof 2010


suzuki

Priporočene objave

Mal akcije in brušenje rokavice ha ha :naughty:

Brez zamere pobje..sam dejte se pelat kot se spodobi, ne pa se preseravat. Da ne bo stokanja pol.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere pobje..sam dejte se pelat kot se spodobi, ne pa se preseravat. Da ne bo stokanja pol.

Nobene zamere, SAM KAJ KO JE FAJN, NI PANIKE IMAM NEKAJ RAVNOTEŽJA HA HA, DRUGAČE TE PA PODPIRAM PRI TEM :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal akcije in brušenje rokavice ha ha :naughty:

Je pršlo v navado, hehe

Ampak samevaš na fotkah. Kje pa je ostalih 60+? Al si bil samo ti fotografu všeč?:naughty:

In R1 proti gromu?

Popravljeno . Popravil gsx750f
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pršlo v navado, hehe

Ampak samevaš na fotkah. Kje pa je ostalih 60+? Al si bil samo ti fotografu všeč?:naughty:

In R1 proti gromu?

Imel sem dobro plačanega fotografa, :whistle: , odkrito povedano se mi je Tuono zdel bolj vozen, cajti niso šli pod 1.17.00, sicer je bilo pa kar zelo zadovoljivo, bridgestone bt-003 so delale perfektno, tako da smo se imeli fajn ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro je tole izgledalo :worship: . Smo se malo oglasili pogledat, kakih 15-20 minut preden so se potem eni skuteristi naganjali, vas je blo ene 9 na stezi. Ti in modra aprilia sta se dobro nesla, pa tud ostali :worship: :worship: .

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem dobro plačanega fotografa, :whistle: , odkrito povedano se mi je Tuono zdel bolj vozen, cajti niso šli pod 1.17.00, sicer je bilo pa kar zelo zadovoljivo, bridgestone bt-003 so delale perfektno, tako da smo se imeli fajn ! :naughty:

A je blo to ogrevanje za četrtkov SPEEDDAY?:naughty:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. vprašanje: kakšno je bilo vreme v soboto in koliko vas je bilo (vprašanje se nanaša na kogarkoli, čeprav prvenstveno na tiste znane, katere bi vas z veseljem rad videl čimprej ;) )

2. vprašanje: koliko vas je dejansko bilo v nedeljo na Marofu?

Pa še dodatna info: jutri, 14.9. je pista prosta za motorje, če koga zanima. Baje že od 10:30 dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. vprašanje: kakšno je bilo vreme v soboto in koliko vas je bilo (vprašanje se nanaša na kogarkoli, čeprav prvenstveno na tiste znane, katere bi vas z veseljem rad videl čimprej ;) )

2. vprašanje: koliko vas je dejansko bilo v nedeljo na Marofu?

Pa še dodatna info: jutri, 14.9. je pista prosta za motorje, če koga zanima. Baje že od 10:30 dalje.

Vreme je blo najprej oblačno, okrog 2 popoldne je mal pozijalo sonce.

70 nas ni bilo, če to misliš, ene 15 pa res, pa tisti supermotardi, smo se menjaval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi jih več pršlo, sam ko so videl dve apriliji tam gor neki mečkat, so rekel, kurc bomo pršli naslednič ko ne bodo te penzionerji gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sta bla 2 doli :closedeyes:

danči pa baracudek

jaz pa tudi , cel dan škropilo, tako da ni blo akcije

tako da ob 15 je vse samevalo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. vprašanje: kakšno je bilo vreme v soboto in koliko vas je bilo (vprašanje se nanaša na kogarkoli, čeprav prvenstveno na tiste znane, katere bi vas z veseljem rad videl čimprej ;) )

V soboto je Marof bil moker, čakali smo do cca. 14h, če se bo kaj spremenilo. Ker se ni, smo pobrali šila in kopita - je pa slabe 3km stran cesta že bila suha...

2. vprašanje: koliko vas je dejansko bilo v nedeljo na Marofu?

6-7 supermotardov, 3 skuterji, 11-12 cestakov, občasno so pa kakši renta-gokarti bli.

Pa še dodatna info: jutri, 14.9. je pista prosta za motorje, če koga zanima. Baje že od 10:30 dalje.

A to pomeni, da boš ti jutri tam? :hmm:

D.

PS: Dodaten info - novost (vsaj zame) so 390cc karti in dvo-sedi... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako imate kaj napumpane gume za na marof?

LP

Dunlop D211GP 6680 - spredaj 2.1 (2.3), zadaj 1.4 (1.6) (v oklepajih je pritisk pri ogretih gumah).

D.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je blo najprej oblačno, okrog 2 popoldne je mal pozijalo sonce.

70 nas ni bilo, če to misliš, ene 15 pa res, pa tisti supermotardi, smo se menjaval.

Hvala za ifno. Mi je pa tudi teta v živo povedala, da vas je bilo toliko.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo mogoče številko na katero bi poklical da bi se zmenil za prenočišče v petek ?? hvala za odgovore :D

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo mogoče številko na katero bi poklical da bi se zmenil za prenočišče v petek ?? hvala za odgovore :D

Poglej gostišče Joško v kraju Remetinec (od dirkališča je cca. 3-4 km oddaljen), tam se da spati dokaj ugodno (cca. 12 EUR na noč). http://www.etvrtke.biz/tvrtka/ugostiteljstvo-josko-doo-remetinec/59592/

Potem imaš enih 10 km od dirkališča super hotel LaGus (http://www.hotel-lagus.hr/). Cene so višje, kvaliteta tudi. :)

Drugače pa imajo sobe tudi v gostilni, ki je pred bencinsko črpalko (tisto proti Vraždinu in ne tisto, ki je blizu krožišča) na desni strani. Tam so nekateri že spali, jaz pa ne. Cene so približno iste kot v Remetincu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!