Skoči na vsebino

EMA 2010


Priporočene objave

Tekmovanje na EMI je tako, kot ce se skupina ljudi zbere v eni sobi, se userje na tla in potem se primerja, kater drek manj smrdi. Super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vam je všeč naša zmagovalka EME :?

Meni je zakonska!!! Tak ful gre lepo v uho, pa to... Končno mamo po dolgem cajtu spet možnost za zmago!!! :kva2::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vam je všeč naša zmagovalka EME trance_11_confused.gif

ne vem kje najdete med vsemi programi ki so na voljo ravno slo1 pa da maste še čas take kozlarije gledatwallbash.gif

slo gledam le če je kaki koncert slavka avsenikatrance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še nisem slišal. Menda Kalamari. Ne spremljam tega sranja.

Sem šel iskati posnetek. No, ja -bo že. Vsaj nekaj slovenskega, ne plagiat tujih skladb. Bom navijal zanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je zakonska!!! Tak ful gre lepo v uho, pa to... Končno mamo po dolgem cajtu spet možnost za zmago!!! :kva2::P

Tistemu kretenu, ki mi je dal minus, bi se rad zahvalil za razblinitev vsakega dvoma v to, da je idiot. Še enkrat hvala. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tale Ema poje na Slovenski popevki :? ... js navijam za Pepel in kri :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je huda pevka :D

Upam da bodo finci kej pametenga pogruntal, fak, sem najdu kaj majo, nč pametenga.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel ljubi dan rolajo po radijskih postajah neko govedno in se čudm k žaba lešnku kwa zdj je to :slap:......no sm zvedla, d kao letošnji jagodni izbor EME ..... no comment spljoh :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa ta leta "nam" ni šlo.Torej poizkus "govedina","rock".Če pa še to ne pali,pa prihodnje leto samo "govedina". :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki pluvate čez letošnje zmagovalce, ste ziher v preteklih letih navijal za sestre :boobies::boobies::boobies: pa letos za lango....

:devil:

Kaj je pa manjkalo Sestram? Nič! Še preveč majo..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel iskati posnetek. No, ja -bo že. Vsaj nekaj slovenskega, ne plagiat tujih skladb. Bom navijal zanje.

Ne bit tako prepričan.......

A si že slišal za Global Kryner ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem nek fen tega kar se vrti na emi/evroviziji ampak...

vprašanje za vse tiste, ki pluvate čez zmagovalko... kaj od danega bi pa vi izbrali? poudarek je na dano, se pravi tistih 14, ki jih je bilo v nedeljo na vrsti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!