Skoči na vsebino

EMA 2010


sayo

Priporočene objave

Za letos bi naredil premor in sporočil slovenskim "glasbenikom", da si vzamejo leto odmora in pripravijo boljše komade.

Letos bi EMO odpovedal. Včasih je bolje, da kje ne sodeluješ, kot pa da delaš dodatno škodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za letos bi naredil premor in sporočil slovenskim "glasbenikom", da si vzamejo leto odmora in pripravijo boljše komade.

Letos bi EMO odpovedal. Včasih je bolje, da kje ne sodeluješ, kot pa da delaš dodatno škodo.

se mi dozdeva, da pavza ne bi bila samo eno leto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za morebitni letošnji slab uspeh ne bo več kriva Mišina KUHINJA ampak ljudstvo samo whistle.gif

Del ljudstva, ki ob glasovanju plača!

Sicer bi bil izzid po moje drugačen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Del ljudstva, ki ob glasovanju plača!

Sicer bi bil izzid po moje drugačen.

skoraj vsaka slo vas ima narodnozabavni ansambel(če ne več) oz. ima veliko vaških godcev, ki, ne boš verjel, v glavnem preigravajo narodno musko. populacija ljudi, ki podpirajo harmoniko je po mojem mnenju, mnogo večja od pop, rock in drugih scen... da je denar v narodni muski po mojem mnenju pomeni tudi to, da se popi in popice pojavljajo v raznih narodnozabavnih šopkih... in nenazadnje... za 5x po točkovanju premagati drugo uvrščeno (ok, skoraj) ?

kombinacija nzg in pop-rocka? zakwa pa ne? po tistem, ko je Freddie Mercury zapel s Montserrat Caballé je bilo na razno raznih festivalih dovolj pop-rock / opernih kombinacij. kwa pa zdej?

glej jug kjer je trg precej večji a glej ga hudiča, ni blema za turbofolk pa kakršenkoli že je... jebi ga... jovan ima trubu a janez harmoniku, šta ne valja? ako prođe štikla, možemo i mi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam gledam EMO in evrosong vsako leto, ceprav nisem poslusalec tovrstne glasbe.

Zdruzevanje razlicnih stilov ni novost kot trdijo, saj so ze poskusali s tem npr. sank rock in 6pack, pa potem big foot mama in Lojze Slak itd.

Ansambel Roka Zlindre je pri nas ze kar dobro uveljavljen narodnozabavni ansambel, medtem ko Kalamari niso bogve kako

znani rockerji (pa saj to sploh niso - samo za to priloznost pac).

Ce bi glasovala se strokovni zirija bi tezko zmagali, prav lahko pa bi spet zmagalo kaksno sranje.

Sem pa dodal glas za Martino Sraj, mlade pevke rabijo malo nase spodbude, za sicer ne kaj posebno pesem, ampak predvsem zato, ker je bla zelooooo sexy, pa ne samo men, hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit tako prepričan.......

A si že slišal za Global Kryner ?

:grim :grim :grim , samo prosim ne mesat teh d glasbenikov z nasimi Kalamari & co. Jodlari obvladajo, pa so na Evroviziji vseeno padli skozi, nasi bodo samo padli skozi. :closedeyes: Edino nasa Bejbika je boljsa od njihove. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi me je ob slabi glasbi vsaj srat pritisnilotrance_27_notworthy.gif

ob tej pa še tega ne morem, tak da je za kuracwhistle.gif

boljse da se drugo leto jaz prijavim pa vapo pa je to to.... aja sem totalni anti glasbeni talentwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekmovanje na EMI je tako, kot ce se skupina ljudi zbere v eni sobi, se userje na tla in potem se primerja, kater drek manj smrdi. Super.

No, končno en tvoj post, ki mi je všeč! :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Jodlari obvladajo, pa so na Evroviziji vseeno padli skozi, nasi bodo samo padli skozi. :closedeyes: Edino nasa Bejbika je boljsa od njihove. :kva2:

:blink: Men se pa zdi ta jodlarca čist fajn kurbetina? :OK: A je una ribnška bulša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno......ampak, nikoli si nisem misli, da bom.......kot človek, za katerega je najboljša plata tisočletja Umaguma od Pink Floydov.....ispred haha let.........izjavil......pizdu mater....ampak, ta pesmca gre kar lepo v uho!!!!!!

ItaQ mi je pa jasno.....v SLO se bo vedno našlo xx ljudi, ki bodo skritizirali karkolj, kar je slovenskega.......pač, zdravljenje lastnih frustracij!!!

Men je kull komad........ok..........simpatičen komad :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno......ampak, nikoli si nisem misli, da bom.......kot človek, za katerega je najboljša plata tisočletja Umaguma od Pink Floydov.....ispred haha let.........izjavil......pizdu mater....ampak, ta pesmca gre kar lepo v uho!!!!!!

ItaQ mi je pa jasno.....v SLO se bo vedno našlo xx ljudi, ki bodo skritizirali karkolj, kar je slovenskega.......pač, zdravljenje lastnih frustracij!!!

Men je kull komad........ok..........simpatičen komad :-)

hja 18.000 glasov govori v prid tej pesmi da je res veliko ljudem všečwhistle.gif

meni gre ta v ušesa naprimerMoja povezava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljse da se drugo leto jaz prijavim pa vapo pa je to to.... aja sem totalni anti glasbeni talentwhistle.gif

Ni panike stari, bom pač samo jaz pel, ti pa plesal bugi vugi... :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diareja pove največ ! :evilgrin:

zej bom pa začew navijat zanje, da jim rata kaka dobra uvrstitev na eurosongu... da bo 3/4 eu publike govedarjev, če bi pa še argentince vklučl, je zmaga zagotovljena... (sej tam so več al mn govedorejci al koko? bohwed kakšno musko poslušajo???)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!