Skoči na vsebino

Plezanje


Climber

Priporočene objave

Če bi kdo rad probal otipavat steno v plezališču ali pa če ga tako slučajno pot zanese kje blizu Rovinja - tja do konca tedna bom tam nekje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smrk :cry: , nazalost ni casa, uzivaj v apnencu se za nas, pa nekaj prstnih blazinic se dobov prinesi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo rad probal otipavat steno v plezališču ali pa če ga tako slučajno pot zanese kje blizu Rovinja - tja do konca tedna bom tam nekje  :D

Climber tole bi jst enkrat probu!!!! Sam problem je k pomoje ni tako velikih štrikov (za okol nog), mam take krače de pomoje vse odpade!!! :oops: Sem pa plezu v CE na šoli pa morm rečt de je stvar izredn adrenalinska! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

lightning

Novinec

Član od: sreda, 06.11.2002 22:02

Objav: 31

Kraj: grosuplje

Objavljeno: 21 jan 2003 17:24 Zadeva: PLEZALCI med motoristi

--------------------------------------------------------------------------------

Ojla folk

Mene pa zanima ce kdo od vas slucajen pleza???Sportno plezanje pa te scene mam v mislih(naravne in umetne stene)

Lahko pa tud kero bolj na splosno o motoristih/sportnikih recemo..

mejte se

_________________

hmm...zakaj je kawl ze zelen???

Nazaj na vrh

Desmo

Vseved

Član od: nedelja, 24.06.2001 18:09

Objav: 1186

Kraj: Ljubljana, Tonga

Objavljeno: 21 jan 2003 17:33 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Hmmmm, enim klele na forumu rečemo Climber in Climberka

_________________

By convention, a Monster is any association of dissonant elements. I consider a Monster any object of original, infinite beauty.

Alfred Jarry, writer and visionary (1873-1907)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lightning

Novinec

Član od: sreda, 06.11.2002 22:02

Objav: 31

Kraj: grosuplje

Objavljeno: 21 jan 2003 17:51 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Hmmmm, enim klele na forumu rečemo Climber in Climberka

No super!Komi cakam da se Climber in Climberka javta,pa da kksno recemo..

In se povabilo:Ce koga plezanje zanima mamo mi v Grosuplju kr lusno steno tko da welcome...

_________________

hmm...zakaj je kawl ze zelen???

Nazaj na vrh

Max

Član

Član od: ponedeljek, 27.05.2002 8:09

Objav: 452

Kraj: Guadeloupe

Objavljeno: 21 jan 2003 18:30 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

lightning je napisal:

In se povabilo:Ce koga plezanje zanima mamo mi v Grosuplju kr lusno steno tko da welcome...

A to tm v dvorani Brinje, nasprot plinarne

_________________

Dve deklici v vrtcu se pogovarjata: Ali ti tudi greš kaj na internet? Ne, mi hodimo v Interspar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno tam v novi soli BRINJE nasproti plinarne!Prides??Dons mamo ob 21:00 trening :D  :D

Hmmm... A pridete z derezami k je taka poledica zuni :lol: :?: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce si ta prav climber te poledica nic ne mot :oops: ,magari po stirih ce treba :D  :D

Ja pa kaj se... :lol: :roll:

Mogoce vru, pa kline, pa cepin, pa.... :twisted: :oops: :D :wink:

In kolk casa traja ta trening, k glih ne morm oblubt za dons de pridm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja traja eno uro pa pol.od devetih do pol enajstih

plezate pa po "gorah" tvojega avatarja.....ce me oci ne varajo. :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Ice tud to bi blo zeloooo lepo....Ampak dans je kar pravo plezanje v mislih! !Prides):):):)??? :?: Prid,pa bodo se plezalci spoznal kdo je gazda tle gor..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim da bi, je preresen in prestar možakar za take norčije zganjat :twisted: :wink:

kje pa je točno ta BRINJE pa plinarna, kje v Lj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim da bi, je preresen in prestar možakar za take norčije zganjat  :twisted:  :wink:

:shock: :shock: :shock:

Prestar... Hmmmm... bomo vidl kaj na to porece ICE HIM SELF :?: :twisted:

Cim je motorist je valda tud za norcije zganjat :D 8) :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim da bi, je preresen in prestar možakar za take norčije zganjat  :twisted:  :wink:

:shock: :shock: :shock:

Prestar... Hmmmm... bomo vidl kaj na to porece ICE HIM SELF :?: :twisted:

Cim je motorist je valda tud za norcije zganjat :D 8) :!:

hmm, ne vem ne vem :arrow: http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.ph...t=3691&start=60 :lol:

grosuple, kaj je to, nkol slišu :?: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...grosuple, kaj je to, nkol slišu :?:  :lol:  :wink:

Mah kaj da ne. :oops:

Ne take neumnosti okol govort :roll:

Sigurn si slisu vsaj takrat, ko ste v osnovni soli pr SNDju (spoznavanje druzbe in narave) obravnaval Slovenski globus :!: :shock: :D

No dej mal pobrski po sivih celicah :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SND - res predmet bil je pravi, dvoje v enem, koncentrat, ki te sestavi

a mam, kot starejši namesto sivih celic že sive cele :?:

globus Slovenije okrogla je stvar, zjutraj v Portorožu, čez 4 ure v Lendavi v temi :lol: :wink:

aha, zdaj se spomnim Grosuplja kot zaselka, sem dostikrat čez se peljal, pa me je le v koordinaciji velike in male začetnice zamajal :arrow: G... :arrow: g...

moja napaka :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, zdaj se spomnim Grosuplja kot zaselka, sem dostikrat čez se peljal, pa me je le v koordinaciji velike in male začetnice zamajal :arrow: G... :arrow: g...

moja napaka :oops:

:shock: :shock: :shock:

Ma zdej si se pa tolk starga naredu (zaselek?) :roll:

Kot da bi u solo hodu pred 30 leti. :twisted: :oops:

Ma moras kej teorije iz sole u prakso spravt pa se mal odkotalit po svetu in ti Grosuplje z velikim G ne uide iz poti Sever - Jug... :!: :wink: :idea: :arrow:

Prcjazi se kej na okol, da se ti koordinacija popravi :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si Grosupeljčan, da tolko za tem stojiš, če bi to prej vedu, bi dal šalo na stranski tir :lol: :wink:

zdej vreme ni pravo, za na mopedu opletat, še kako neumnost si nakoplem, obtičim, kaj pa pol??

no, Grosuplje velemesto, kaj to, sklop, središče sveta.. v motelu pa pizdarije se talajo kot da bi bil sred Bagdada

sem pa res prvič se cjazu tam okol ene 15 let nazaj, ko bil je praktično še gozd :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sem glih iz treninga...pa vidm tole!Ej ne vi men da je Ice prestar za plezanje na goro Avatar!!Moj star ata jih ma 82 pa zmer gleda Verbotnovo po televiziji pa govori kok je fletna...

Res pa je g.Ice da te ne poznam(haloo novinec) in ne vem kok si star.Sam ce bandita 1200 vozis po moje nis cez 60 :oops: :evil: Pa ne me iz motosveta zbrisat ce sem se zmotu :roll:

No mal heca more bit ,ce ga je blo prevec mi zamer jst bom pa odmeru pa smo kvit):):):)

Ti D.J pa glede na to da si pri meni koterov dost visok(zaradiTTR)si zdej padu cist na poden.Ce si ne bos hitro pogledov kje je Grosuplje.... :!: :!: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!