Skoči na vsebino

Plezanje


Climber

Priporočene objave

zdej vreme ni pravo, za na mopedu opletat, še kako neumnost si nakoplem, obtičim, kaj pa pol??

Pol pa u Motel na kavico, cajcek ja in kaj se :?: :oops: :oops: :roll: :idea: :arrow: Pa ne okol govort :roll: :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he, nč bat, Grosuplje moj predpražnik je

se vanjga obrišem in prašam vse..kaj ste

dolenjci, lublanci, al nekej vmes :?: :lol:

konc koncev pa mal šale nikol ne škodi, še posebej na tuj račun :twisted: :wink: , pa ne zamert :D

poznam Grosupelčana z TTR-ko, res jack je taprav, odpru je ror in ga poka po host k budala 8)

ah motel, kje je to, v ukrajini :?: :lol: , rusija na dlani... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sem glih iz treninga...pa vidm tole!

A ni to nevljudno :?

Tkole presvican pa kr u druzbo :twisted:

Edin ce si ti dons bl gledu k treneru :roll: :wink:

No kako je slo :?: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah motel, kje je to, v ukrajini :?:  :lol: , rusija na dlani... :lol:

Eh, ne... :roll: :wink:

Motel je u Grosuplju na sticiscu ukrajinskega in podobnega tranzita :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ccc, maš prov, umazan pa glasen

kje še to vidiš, mogoče v Amerik

v kakem starem vesternu

no, če plezaš si fajn

če puzaš si vojak

če splezaš - prvak

zaplezaš - bedak

ufff, tranzitna postaja me kliče vsak dan

mi jajc* razdvaja, tošl obira

za alko mi zmanka, bom streznu se, kaj pa pol

ženo rukat, je vsaj cenej :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za alko mi zmanka, bom streznu se, kaj pa pol  

ženo rukat, je vsaj cenej :oops:

Phaaa... ti porocen biti :D :D :D

Zdej mi je jasno, da ves za Motel :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne poročen

moji verzi so splošni

veljajo pa zate

baš tolko kot men

motel, stara zgodba

precej dolenjcev poznam

odtod baba čula

baba proširila :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm morda ve, ce je oz. bo kaksen zacetni tecaj za plezanje na Dolenjskem?

Mislm, da bo lightning pravi naslov za Grosuplje ja al ja :D

Za dolenjsko od Trebnjega naprej pa :?: :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J-a za druzga Preserna!!!!!OK no,mogoce sem se prenaglil :oops: :D :D

Pravis da poznas modela z TTR.Se Vodicar pise ,a ne?Pa rdeco/belo ima ce se ne motim.Ja unmu kar dobr poka :P

Na treningu je blo itak noro tko ko zmer.Da pa ne boste mislili kok je Grosuple dalec pa pove dejstvo da jih polovica na trening pride ravno iz Lj :!: :!: :!: Glede tecaja pa tko:mi smo zdele pred kaksnim mesecem tecaj ravno zakljucili tako da je sedaj vse odvisno od novih kandidatov.Ko je povprasevanje zadosti veliko se organizira novega(more bit recimo vsaj 10 folka).Pri nas imamo najveckrat po 1 tecaj na leto(sta pa bila tudi ze dva ,vse odvisno od...).Za ostalo Dolensjko ne vem,recimo v Novem Mestu so tudi kar dejavni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mal povej (Lj :arrow: Grosuple 10 minut...)kolk kej košta ta tečaj pa kolk pogosto ga mate 8)

ja, ziher je taprau tip z TTR-ko, zdej je neki polomlen..., ma pa še enga KTM SC625 SM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tip je taprav ja..mal prevec dnarja ma pa se ufurava..jst pa fovsijo zganjam:):):).Ne zaradi dnarja,zaradi KTM-a.:):):):)

Glede tecaja sem ze napisov ,da je ena runda tecajnikov pred enim mesecem koncala,tko da ga sedaj neki casa nebo.Bom pa dal sem gor obvestilo ko se bo govoril o novemu!Ej ti bos mogu spomlad mal sem dol pridit da vidm jst tist tvoj aparat,pa upam da bom jst do spomlad ze novga kupu pa gremo se eno turco:):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dnar že dnar, samo cajt za trošit ga ga baše

precej velik dela, tko da se skor nima časa vozit

un KTM je 02 letnik in ma res minimalno kilometrov, mi ga je pa oblubu za vozit to letom, upam da ma dober spomin in da drži besedo 8)

če se bo pozdravu, noga..., bo TTR zadržu, drugač bo mel pa probleme z kurblanjem

sem se pa tut z njim že menil za fure, če, al pa če ne, ni pene, če nabavš se dobimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja novega ma ja,pa en njegov kolega tud!Polet k sta se fjakala v paru tle okol...smo ze vsi misnli da ma NATO vaje...kaj je pa z nogo?A se je z motorjem zlepu al kaj?Sej ce ne bo mogu TTr vzigat sem jst cist bliz nega doma :oops: :D 8) pa se bomo kej zmenil....ja hudic je tud to ja da mas dnar pa cajta ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na minimotu si je zlomu nogo nekje nad gležnjem, zajebano, mu je noga kar obvisela, mislm da ma celo šraufe

nabav motor, pa gremo :lol: rezat zemlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se bom potrudu glede mopeda:)

Ampak ker ta tema pripada PLEZANJU se vrnimo nazaj tja.

Vsi me tok sprasujete okol teh tecajev pa to..Najprej pridite probat in da vidite ce vam je to sploh vsec pol se bomo pa naprej menil!Pa itak za na umetni steni ne rabite nujno tecaja.Znanje pridobljeno na tecaju vam bo koristilo predvsem pri plezanju `naprej´,se pravi vpenjanju,upzajlanju,prevezovanju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama sem nardila zacetni tecaj pred dvema letoma in nism sla naprej, k sm zacela sparat za motor. Tko, da motor imam, sedaj pa naprej, plezanje in ostali adrenalinski sporti. Bi se full bavla z plezanjem, ampak moram it se enkrat cez zacetni tecaj, k sm vozle pozabila. Dej, ce bo kaksen tecaj obvest, ce ga prej kje drugje ne bom najdla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne bos sla valda zaradi vozlov senkrat na tecaj.Enmu kolegu rec pa ti jih bo senkrat pokazu..pa provzaprov kej vec k osmico ne rabis znat narest skor...skor :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa provzaprov kej vec k osmico ne rabis znat narest skor...skor :oops:

plezanje je sama improvizacija, sicer pa si naj si dubi dobi luštnega soplezalca, ki je bo z veseljem navezoval in ji pravilno pas nastavil :twisted: :wink:

no pa še malo od zadaj pomagal da bo lažje prek previsa prišla 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja PERVY tale je bla dobra ja :P :P :P sam ce bova mogla bezat bos ti kriv:):):):):)

A ti tud kej plezas????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ce bi me kdo od vas nauci vozle???? Potem pa lahko se skup plezamo?!?!?! :lol:

Obstaja kaksna knjiga k so ti vozli noter??? Dons grem mal v knjiznico pogledat, upam da bom kaj nasla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ,ne ,ne,ne...ostajamo strogo pri plezanju sam ce se punce uglasjo pol je pa logicno 10% ljubezni zraven...ce so pa tko lepe :oops: To je isto kot pri temi Motociklizem-tam je tudi ogromno ljubezni zraven,vsaj moglo bi jo bit :?: :shock: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja ja vejzde......vi bi ze plezali........samo po puncah! :P :lol: saj vas razumem .......in se cisto strinjam. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!