Skoči na vsebino

Plezanje


Climber

Priporočene objave

Ja PERVY tale je bla dobra ja :P  :P  :P sam ce bova mogla bezat bos ti kriv:):):):):)

A ti tud kej plezas????

plezam od svojega 14. leta čeprav zadnje čase ZELO malo (nič časa za treninge), drugače pa imam tudi inštruktorsko licenco za športno plezanje in sem bil 2 leti tudi trener otrok od 7 do 14 let, sam pa se rajši ukvarjam z plezanjem v dolgih stenah (osp, paklenica,....) čeprav tudi v "vrtce" rad grem za trening.

mogoče pa se nam bo le uspelo kaj zmenit, z climberjem sva se že dostikrat pogovarjala pa ni bilo nič iz tega, priznam da po moji krivdi :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem, po pravici poveda plezal samo 2x, pa ne v Ospu :shock: , tam so ogrožene ptičje vrste in jih nočem preganjat... :lol:

sicer me ta šport zelo zanima, ker je lepa kombinacija tehnike in moči, samo Grosuplje je vseen malo deleč

kdo ve za kaj takšnega v Lj.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Coooooollllllll :D :D :D :D Ja men pa glih ta dolge ne odgovarjajo prevec...po moje sem se premal izkusen.Pa tud v tem tecaju ki sem ga naredil do sedaj nismo jemal vec raztezajev tko da...Ja v Paklenici sem bil lansko leto za prvomajske in je blo ful dobr ja.Sam Osp(tle je bolj mal lahkih) ali pa Crni kal sta mi pa se vseen zakon(glede na znanje ki ga imam-tam do 6b+ se da pol pa vse navija pa trese pa...) :oops: Jst lezem sele 3 leta tko da sem se bolj beginer :oops: Kok pa ti kaj lezes????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v Sentvidu mas na gimnaziji pa,pa kar na nekih solah majo se stene,pa BTC.Sam full Lublancanov knam hodi pa pravijo da je pri nas najbolse:):):):):)Tud najcenejse.Danes ob 21:00 sem jst vodja termina tko da pridte):):):):):):):

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J. poglej na faksu na oglasno desko, neki pise o tecaju plezanja.

Dej gremo se zment da gremo nekam plezat. Ampak ko bo vreme to omogocalo, pa da ne bo to sm na besedah ostala. Pervy bos ti nas trener oz. vodja skupine.

Moram tud priznat, da nekateri plezalci kr zgoraj brez icega, plezajo in pogledi na taka telesca - uh vroce, hudo dober.

:oops: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej gremo se zment da gremo nekam plezat. Ampak ko bo vreme to omogocalo, pa da ne bo to sm na besedah ostala. Pervy bos ti nas trener oz. vodja skupine.

se bomo dogovorili, do takrat je še dosti časa, sicer pa je climber tu najbolj izkušen in bo on predlagal kako plezališče, zadnjih par let jih je v SLO ogromno novih in jih večino sploh ne poznam.

 

Moram tud priznat, da nekateri plezalci kr zgoraj brez icega, plezajo in pogledi na taka telesca - uh vroce, hudo dober.

:oops:  :lol:

:twisted: navadno kar vsi, ker vročina in napor pač delata svoje. sicer pa tudi ženske niso preveč oblečene ker to moti gibalne sposobnosti :wink:

torej hitro v trgovino po kak minimalni oprijet triko in majčko :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali ni to bolj plezanje v steni, bom pogledu pa povedu...

jaz ne vem če bi šu rint v težavnostno stopnjo več kot 11b- :lol:

no, mal se hecam, tja do 4 bi še šel, pa obvezno moto kolenčnike na nogah 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz znam samo plezati po drevevesi in pasti tudi iz 5 metro, da sem samo na tleh pobiral češnje in to prav na Petrovo. :cry:

Pa sem še vedno tukaj.

Lahko pa bi bil 2 m pod travo.

Rezultat: nabranih 200 litrov češenj in skuhanega samo 14 litrov češnjevega šnopseka (žganja) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultat: nabranih 200 litrov češenj in skuhanega samo 14 litrov češnjevega šnopseka (žganja)  :)

Kaj si mal goljufal! Ne verjamem da si dobil 14 litrov čeprav iz češenj ga pa res še nisem kuhal! Si mal cukra zraven dal al kaj! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne mi zdej tle o snopcu k vas bo Ice vse razmetu.... :P :P :P

Tle samo o plezanju :twisted: :P :D :D

joke,vi kar..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor Hanzi-ju. Nisem dodal nič sladkorja ker so črešnje dovolj sladke, samo s kuho je bilo pa prava zajebancija, kot da bi kuhal mleko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!