Skoči na vsebino

sardinija 2010


BMWk1200

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Že od novega leta prebiram forum na motosvetu o Sardiniji. S kolegi motoristi smo se odločili da odpotujemo tja 6.5. in se vračamo 12.5.obakrat v večernih urah. karte že imamo v obe strani s kabino za 145€.Potovali bomo v obratni smeri urinega kazalca.Sem kr dobr naštudiral turo v svoji varianti pa me zanima če ima kdo kakšno varianto poti po Sardi za 6 dni na kakšnem linku, mesta ki se jih splača videt,predvsem pa odseki cest po katarih se splača peljat.Zanima pa me kakšne so temperature v maju in kako je z vremenom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super temo si odpru :OK:

Js tudi razmišljam o tej destinaciji samo kasneje za glavni dopust.Upam, da se bo našel kakšen in se kaj razpisal,za lažje ubijanje te dolgočasne zime :eek:

Popravljeno . Popravil dopolaoro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super temo si odpru :OK:

Js tudi razmišljam o tej destinaciji samo kasneje za glavni dopust.Upam, da se bo našel kakšen in se kaj razpisal,za lažje ubijanje te dolgočasne zime :eek:

tema o sardi že obstaja. res, da ne za l.2010 a dvomim, da bi se ceste/kampi/znamenitosti kaj dosti spremenili...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super temo si odpru :OK:

Js tudi razmišljam o tej destinaciji samo kasneje za glavni dopust.Upam, da se bo našel kakšen in se kaj razpisal,za lažje ubijanje te dolgočasne zime :eek:

Super temo si odpru :OK:

Js tudi razmišljam o tej destinaciji samo kasneje za glavni dopust.Upam, da se bo našel kakšen in se kaj razpisal,za lažje ubijanje te dolgočasne zime :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da obstaja .

Lahko pa bi vi mojstri nalimali kak link :D nam lenim vajencem :whistle:

In mogoče še kdo planira pa imam dobro izdelan plan in bi ga bilo dobro slišati. Ob priliki pa seveda :beer1: rstdriver ;)

Popravljeno . Popravil dopolaoro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da obstaja .

Lahko pa bi vi mojstri nalimali kak link :D nam lenim vajencem :whistle:

In mogoče še kdo planira pa imam dobro izdelan plan in bi ga bilo dobro slišati. Ob priliki pa seveda :beer1: rstdriver ;)

evo, k sm glih pir ponudu: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=7239&hl=sardinija&st=0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko dam ta link v pomoč. http://www.freevax.it/

Ogromno tur po Italiji in zunaj nje, je pa Sardenija lepo opisana. 2009 sem tam dopustoval in verjetno bom šel tudi letos na ta otok, saj je kar velik in imaš kaj odkrivat in raziskovat na njemu.

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Oj.

Tudi z mojo 1/2 namerava Septembra na Sardenijo.

Namen imam it do Aoste, nato čez San Bernard v Švico, pod Mont Blanc, Skočit do Provanse in nato v Nico.

Od tam do Ajaca in nato na Sardenijo.

Za pot do Nice cca.4 dni, 8-9 dni Sardenije, 2 dni nazaj čez Apenine.

Je kdo že bil na taki relaciji - izkušnje?

Kako je s trajekti iz Francije - izkušnje?

lp Marjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Lepo pozdravljeni Sardinijci! :)

Z mojo drgao sva se pravkar vrnila z 10 dnevnega potepanja po Sardiniji in lahko rečem da je vse odlično - od cest do ljudi do cen....

Predvsem me je skrbelo, ker sva oba novopečena motorista - js kot šofer in ona kot sopotnica ter je bila do dopusta najina najdaljša fura do slovenske obale. :D

Ampak moram rečt da sva brez problemov zdržala vseh 2300km.

Definitivno pa bom še kdaj skoču na ta otok ker ga je še nekaj ostalo za pregledat! :)

Sem pa pobral dol karto z označenimi kampi ob celotni obali, tako da če kdo rabi............

Lp, B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj.

Tudi z mojo 1/2 namerava Septembra na Sardenijo.

Namen imam it do Aoste, nato čez San Bernard v Švico, pod Mont Blanc, Skočit do Provanse in nato v Nico.

Od tam do Ajaca in nato na Sardenijo.

Za pot do Nice cca.4 dni, 8-9 dni Sardenije, 2 dni nazaj čez Apenine.

Je kdo že bil na taki relaciji - izkušnje?

Kako je s trajekti iz Francije - izkušnje?

lp Marjo

nisi napisal, kje boš spal... v aosti je s kampi bolj bogo. ne glede na to, da je tam precej turistov, se oštarije in velika večina štacun klasično italijansko zapirajo in odpirajo tako, da si mimogrede lačen... in čakaš, da se nekaj odpre... tam ob 19, 20-ih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi napisal, kje boš spal... v aosti je s kampi bolj bogo. ne glede na to, da je tam precej turistov, se oštarije in velika večina štacun klasično italijansko zapirajo in odpirajo tako, da si mimogrede lačen... in čakaš, da se nekaj odpre... tam ob 19, 20-ih...

Hval, ma kar se tiče Italije ( posebno centralne ) vem, da so gostilne odprte za kosila 11-14 in nato večerje 18-20.

Spal bi v šotoru, bolj me zanima Francija, posebno pa trajekti iz Francije na Korziko ali Sardenijo ( www strani,cena,.. )

lp Marjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hval, ma kar se tiče Italije ( posebno centralne ) vem, da so gostilne odprte za kosila 11-14 in nato večerje 18-20.

Spal bi v šotoru, bolj me zanima Francija, posebno pa trajekti iz Francije na Korziko ali Sardenijo ( www strani,cena,.. )

lp Marjo

http://www.sncm.fr/

http://www.corsica-ferries.fr/

iz toulona pa tudi http://www.mobylines.com/

Popravljeno . Popravil RSTDRIVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!