Skoči na vsebino

Razlika med Michelin Pilot Sport, City Grip in Goldstandard?


Priporočene objave

Lep pozdrav!

Ima kdo izkušnje z zgoraj navedenimi gumami? Katere so najboljše za maxi-scooter in zakaj?

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje le s Pilot Sport. Odlične gume kar se mene tiče. Gold Standard so vozili nekateri tu na forumu in jih niso ravno pohvalili. Ne bi pa niti primerjal teh gum med seboj saj imajo povsem različen namen uporabe. Pilot Sport so športnejše gume namenjene najzmoglivejšim maxijem (T-max, Nexus,...), Gold Standard pa so turing gume z majhno obrabo in za nabijanje kilometrov. Tistih tretjih pa ne poznam :)

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel Gold Standard na Apriliji. Proti koncu so "zgubile" oprijem oziroma nisem imel več dobrega občutka (posebej na vlažni ali mokri cesti). menjal sem jih pri cca 15TKM, profila je bilo še cca 1,5 - 2mm.

Mislim da s predstavitvijo (letos nova guma) City Grip ukinjajo Gold Standard (na netu je ni več, uradna stran). Če iščeš gumo za tvoj skuter potem je "moja" izbira City Grip.

post-4877-126821085726_thumb.jpg

post-4877-12682108688_thumb.jpg

post-4877-126821087662_thumb.jpg

CityGrip.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za res dobre odgovore. Po moje bom res dal kar City Grip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel Gold Standard na Apriliji. Proti koncu so "zgubile" oprijem oziroma nisem imel več dobrega občutka (posebej na vlažni ali mokri cesti). menjal sem jih pri cca 15TKM, profila je bilo še cca 1,5 - 2mm.

Mislim da s predstavitvijo (letos nova guma) City Grip ukinjajo Gold Standard (na netu je ni več, uradna stran). Če iščeš gumo za tvoj skuter potem je "moja" izbira City Grip.

skuterist, še za eno informacijo bi te prosil, ko vidim, da si na tekočem. Se lahko City Grip - zadnja guma polni do 40PSI? Toliko namreč potrebujem na Vectrixu za zadnjo gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Najlepša hvala za res dobre odgovore. Po moje bom res dal kar City Grip.

Pozdravljen! Si kupil City Grip? Če si jo, kje si jo kupil in koliko je bila cena? Si morebiti iskal kake info v zvezi s temi gumami? Koliko km "zdržijo"...? Lp

Najlepša hvala za res dobre odgovore. Po moje bom res dal kar City Grip.

Pozdravljen! Si kupil City Grip? Če si jo, kje si jo kupil in koliko je bila cena? Si morebiti iskal kake info v zvezi s temi gumami? Koliko km "zdržijo"...? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!