Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu motorja


softi

Priporočene objave

ja letnik prve registracije je 08.....letnik motorja je pa 07 ja...se vidi po auspuhu :D

Hehe...,pa po sprednji luči...,zadku,zadnji luči intd...:P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"fantje" hvala za vaše odgovore in nasvete, ki jih bom definitivno upoštevala pri svojih motorističnih začetkih:):)...

L.p....začetnica

Tiste osnovne pomembne informacije so ti že dali. Naj dodam še eno dejstvo, ki je kr pomembno...namreč če želiš uporabiti svoj motor za šolanje in opravljanje izpita, mora le-to biti zavarovano tudi kasko. Ker so kasko zavarovanja pošteno draga, se ti ne splača niti pomislit, da bi prišparala, če bi s svojim delala izpit (razen če že imaš kasko, kar pa močno dvomim, če kupuješ rabljen motor). 

Drugače pa se meni zdi fz600 odličen motor.  Pa srečno.    ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni...

no da še jst malo povprašam o določenih zadevah :P

http://www.avto.net/....asp?ID=3210870

Imam namen it pogledat ta motor v petek če ga slučajno še ni prodal....možakarja sem klical pravi da je povpraševanje veliko, ga čisto razumem saj je ponudba res oh in oh...cena mala kilometri mali (vendar nisem prepričan če so realni).

Alo,alo.....,kaj si šel pogledat motor???Kolikor vidim se še prodaja??
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je letnik 2007 - razlikuje pa se od l.06, le v rahlo drugacni nalepki na bocnih stranicah (K7 ima se rdece crto-obrobo)...mozno, da je biu reg. 08, ampak je se zmer model k6-k7 - sicer pa nekateri pisejo 1.reg 2008, motor pa letnik 03 (ker jim pac tko pise v prometni)...to ni to;)

sicer pa glede km...mogoce so realni (ceprov vsi vemo, da ko kupimo motor nardimo na zacetku najvec km, itd) , mogoce pa se je lastnik vozu po pisti (in tkrt meu izklopljen stevec, in poliestre)...gume k so gor, niso prve, in tud niso nove (bi pa lah ble pr tako malih km)...pa se Supercorsa;)

glede na to, da je originalen (brez kake dodatne opreme) pa niti ni tako poceni..bi prej reku, da je drag...mene ne preprica ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ga nisem kupil ga je baje že nekdo drug...in po eni strani hvala bogu da ga nisem ker se je tudi meni zdel malo sumljiv...

poanta je u tem da je motor model 2007, ki je bil kupljen v letu 2008 in registriran takrat..

kar se tiče gum, rekel je da so gume takoj zamenjal na supercorsa ampak mi je to sumljivo vse skupaj da so se po taki kilometraži ponucale...sem še sam ugotovil da motor ni vreden svoje cene, zakaj? ker bo 3 leta star gume je treba menjat in še kaj bi se našlo če bi šlo malo bolj na podroben ogled...skratka

raje počakam še par mesecev pa novega k9 kupim pa imam mir ;)

sem pa ugotovil da se motorji tle pri nas malo preveč drago prodajajo....v Veliki Britaniji sem samo informativno gledal motorje in sem bil presenečen nad cenami rabljenih in novih, tle v SLO so tolk nabite cene da te glava boli ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...pa se lih pred servisnim intervalom je bil...

kar se tice VB pa cen po netu...se povsod najdejo nizke cene - sam kaki pa so motorji? pa ce sploh obstajajo? nekateri bi radi vidl, da jim posljes denar, motorja pa nikjer;) sicer pa poznam primerek k je sou u VB po motor - na koncu ga je prsu drazje kt sm jz enakega pr nam kupu (le da je meu un kao malo manj km)....cena prevec pogosto zavede;) kar pa ne pomen, da so iz uvoza motorji slabi - vse je odvisn od stanja motorja in lastnika - ucas so nekateri iz uvoza se bolsi kot kle kupljeni, itd...in obratno seveda....pac treba je vse pogledat in se odloct;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res ja....vendar sem gledal samo tako informativno ;)

itak pa pride približno enako, ker moraš računat stroške ppotovanja in dostave itd..s tem se mi pa res ne da ukvarjat ;) raje novega kupim pa mam mir :D

zarad mene tut če ga ni prodal ni šans da ga kupim:closedeyes:

sem pa prijetno presenečen da se lahko na k8/k9 namontira akrapovič shorty full evo izpuh za letnik k7 :D in to bom tut jst naredu ko kupim novo suzo, resda bom brez homologacije vendar veliko ki jih poznam se peljejo brez homologiranega rora tko da...jbga :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lp., vsem skupaj sem nov na forumu zanima me pa sledeče?!

spomladi bom kupil nov motor sem v dilemi kaj ,saj potrbujem multipraktika(izleti v dvoje-jaz+punca cca 180kg,kratke relacije služba-domov,itd.)

Letos sem prodal fz6 ter ninjo6 nad nobenim nisem bil nevem kako navdušen ker v nizkih obratih sta oba neuporabna v visokih pa norišnca

Že v naprej se zahvaljujem za predloge

ps.budget cca 4k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp., vsem skupaj sem nov na forumu zanima me pa sledeče?!

spomladi bom kupil nov motor sem v dilemi kaj ,saj potrbujem multipraktika(izleti v dvoje-jaz+punca cca 180kg,kratke relacije služba-domov,itd.)

Letos sem prodal fz6 ter ninjo6 nad nobenim nisem bil nevem kako navdušen ker v nizkih obratih sta oba neuporabna v visokih pa norišnca

Že v naprej se zahvaljujem za predloge

ps.budget cca 4k

Yamaha FZS 1000 Fazer :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te to muči, potem je rešitev v V mašini (torej 2 valjnik), maš pa nekaj modelov na voljo, sam bi posegel po 1000ccm, npr. Suzuki SV 1000, Aprilia Tuono 1000, Honda VTR 1000 F, Ducati Monster S2R 1000, pa še se morda kaj najde. Zagotovo pa bodo tudi 4 valjni 1000ccm + motorji zadovoljili tvojo potrebo po večji odzivnosti v nižjih vrtljajih, a definitivno so 2-valjniki V zasnove ideal!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa se obnensejo teli italjančki kar se vzdrževanja in vzdržljivost tiče?

Rabljeni kukr maš srečo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa se obnensejo teli italjančki kar se vzdrževanja in vzdržljivost tiče?

jest mam tuonota 2004, tut prodajam mimgrede, vzdrževanje niti slučajno ni problem, zadeva se ne kvari kr zarad tega ker je italijan, pelje se enkratno (je le slečena mille), edino pije mal več..okoli 7-9..mogoče tut manj..

Premalu butgeta za dober motor!!! :hmm:

ni premalo..je čist zadost..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut mislm da je dost 4k.,nardim bl mal km.,tko da kšne velike denarje se mi zdi škoda dajat

kaj pa kakšen varadero?,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut mislm da je dost 4k.,nardim bl mal km.,tko da kšne velike denarje se mi zdi škoda dajat

kaj pa kakšen varadero?,

solidno varaderico boš za 4k težko dobil oz. boš moral imet kr srečo in veliko vztrajnosti.

drugače pa mislim da se da za 4k dobit tut kr spodoben motor ... jaz bi vzel za tak denar kakšno tdm-ko, mogoče v-stroma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 4000€ se da dobit OK stroj, samo fino bi bilo, če bi napisal kaj več kot to, da bi rad motor ki gre bolje v nizkih obratih kot ninja in fazerca. Ker teh je malo morje in je popolnoma brezpredmetno, da ti pišemo vsi na veliko, če pojma nimamo kaj sploh želiš. Ja šel bi na šiht z njim, pa kdaj na nedelsko furo (to počnemo vsi in popolnoma vsak moped je dober za to). Povej raje kako bi se peljal na šiht in kak na vikend potovanju, ti je vseen če te rit boli, ti je najbolj pomembn da si pokonc al tud ne, da rit lubice zadi ne joče al jeb... lubico, da leti k sneta sekera, al da sam ni treba preveč šaltat pa vseen kr stop, da se veliko po zadnjem voziš, da...kaj jz vem kaj, a napiši kaj konkretnega pa bomo lažje kaj pametnega povedal.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 4000€ se da dobit OK stroj, samo fino bi bilo, če bi napisal kaj več kot to, da bi rad motor ki gre bolje v nizkih obratih kot ninja in fazerca. Ker teh je malo morje in je popolnoma brezpredmetno, da ti pišemo vsi na veliko, če pojma nimamo kaj sploh želiš. Ja šel bi na šiht z njim, pa kdaj na nedelsko furo (to počnemo vsi in popolnoma vsak moped je dober za to). Povej raje kako bi se peljal na šiht in kak na vikend potovanju, ti je vseen če te rit boli, ti je najbolj pomembn da si pokonc al tud ne, da rit lubice zadi ne joče al jeb... lubico, da leti k sneta sekera, al da sam ni treba preveč šaltat pa vseen kr stop, da se veliko po zadnjem voziš, da...kaj jz vem kaj, a napiši kaj konkretnega pa bomo lažje kaj pametnega povedal.

ajd

-za mojo ter lubićino rit mi je vseeno :lol:

-po zadnji se ne vozim

-šaltat se mi res ne ljubi,všeč mi je če ima veliko navora

-ne rabim kšne orto športne zadeve,babjega pa tud ne(ko sem meu fz-ja so me zajbaval da mam babji motor)

-tuono te sv 1000,zelo primerna sam mi pa oblikovno ne potegneta (ta novejši tuono je pa bomba!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawa Z1000 je bl všečna?

zelo.,jih spremlam po netu že neki cajta

a 1000ke tud velče u desno al kam že tko k prvjo za 750?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo.,jih spremlam po netu že neki cajta

a 1000ke tud velče u desno al kam že tko k prvjo za 750?

ne vleče..raten če je zjeban..

no, če je izgled bolj pomembna stvar kot kako se vozi, potem bo kak Z boljša izbira kot tuono..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!