Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu motorja


softi

Priporočene objave

Star sm 18 let (izpit A z omejitvijo - 25KW). Zdj bi si rad nabavu Kawasaki Er-6n z blokado na 25KW. Prosu bi vas če mi kdo pove kje bi se lohk pozanimal za to(kje prodajajo pa dajejo blokade notr).

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.)

Star sm 18 let (izpit A z omejitvijo - 25KW). Zdj bi si rad nabavu Kawasaki Er-6n z blokado na 25KW. Prosu bi vas če mi kdo pove kje bi se lohk pozanimal za to(kje prodajajo pa dajejo blokade notr).

Hvala

pejt na kawasaki servis pa jim povej problem.... zihr oni to imajo ker če majo blokado za z750 je zihr tud za er 6n.ko drgača pa poglej v temi blokada na 25 kw

.) lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star sm 18 let (izpit A z omejitvijo - 25KW). Zdj bi si rad nabavu Kawasaki Er-6n z blokado na 25KW. Prosu bi vas če mi kdo pove kje bi se lohk pozanimal za to(kje prodajajo pa dajejo blokade notr).

Hvala

Obstaja že zablokeran, drugač pa peleš k uradnemu servisu, kjer ti vgradijo blokado in pol greš na homologacijo.

Za Z750 so pa fuuuuul podražl. Neki cajt nazaj sm sprašvov za blokado, pa so rekl, da pride 2800 sit, učer so pa rekl, da pride 130€ z vgradnjo.

Recimo v Kranju lahko peleš k Panigazu, v Domžalah maš Eliso (tedva sta najbližje Ljubljani), za ostale se pa pozanimaj pr DKS-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne počni takih neumnosti! Da bi neke 600 sportake blokiral na 11kw! Kaj še vse ne bo današnji mladini padlo na pamet :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne počni takih neumnosti! Da bi neke 600 sportake blokiral na 11kw! Kaj še vse ne bo današnji mladini padlo na pamet :slap:

Ne razmišljam o tem, ampak 250ccm motor bi recimo zaprl dokler je izpit samo do 11KW, nato pa bi dal ven blokado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razmišljam o tem, ampak 250ccm motor bi recimo zaprl dokler je izpit samo do 11KW, nato pa bi dal ven blokado.

Izpit je do 125ccm in 11kW ne pa samo do 11kW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

smo že miljonkrat povedal da je omejitev pri kubikaži samo 50ccm in 125ccm, naprej omejitve za kubikažo ni :angry2:

pač pa je naslednja omejitev 25kw in 0,16kw/kg

se pravi da mora imeti motor 25kw in pa najmanj 157kg

to pomeni da imaš lahko ninjo 10, blokirano na 25kw, in ker ima več kot 157kg jo lahko voziš z izpitom za 25kw

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima na kaj moram biti pozoren pri nakupu rabljenega Kawasakija Z1000 ? So kakšne posebnosti pri tem motorju? Hvala vnaprej :OK:

Popravljeno . Popravil mišel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima na kaj moram biti pozoren pri nakupu rabljenega Kawasakija Z1000 ? So kakšne posebnosti pri tem motorju? Hvala vnaprej :OK:

Če le imaš priliko vzami s seboj nekoga ki se zelo dobro spozna na motorje in pa pozanimaj se prej če lahko zveš kaj o zgodovini dotičnega motorja. Slovenija je mala in večinoma lahko kje zbrskaš info o skoraj vsakem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima na kaj moram biti pozoren pri nakupu rabljenega Kawasakija Z1000 ? So kakšne posebnosti pri tem motorju? Hvala vnaprej :OK:

Katerega pa kupuješ?Kak link(če je oglas na netu) je dobrodošel.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zamenjal bom motor!

Najbolj me vleče Aprilia Tuono R 2004 ali pa Kawasaki Z1000 2004.

Zanima me če bi se našla kakšna dobra duša, da bi lahko zadevo v miru pobliže pogledal in sprobal kakšen krog.

LP P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

trenutno kupujem motor(50ccm)........odločam se med aprilio mx(rx)50ali yamaho tzr 50.....prej sem vozil kawasakija kx 85.(oprostite če to ne sodi sem....prvič sem na forumu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najprej se odloči kaj boš mel...ali enduro ali cestno, potem ti lahko kaj svetujemo

če izbiraš med cestnimi...aprilia RS ali yamaha TZR

jaz bi že zaradi izgleda vzel novo aprilio RS (model 2006), mašino imata yamaha in aprilia itak enako (minarelli AM6)

APRILIA RS 50 2006

IPB Slika

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oi!

Zanima me, kaj pravite (se posebno ducatisti) na tale motor :

Monster 750 ?

Vem, da ste eni prevozili tudi ze vec km na ducatiju- kaksne so pasti pri taki kilometrazi-ce je seveda sploh realna in kaksna bi bila po vasem mnenju realna cena za tega v oglasu?

Na zalost velike izbire pri nas ni.V tujini pa samo gotovina pali.

Tks!

Lp! Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oi!

Zanima me, kaj pravite (se posebno ducatisti) na tale motor :

Monster 750 ?

Vem, da ste eni prevozili tudi ze vec km na ducatiju- kaksne so pasti pri taki kilometrazi-ce je seveda sploh realna in kaksna bi bila po vasem mnenju realna cena za tega v oglasu?

Na zalost velike izbire pri nas ni.V tujini pa samo gotovina pali.

Tks!

Lp! Flight

Motor kupi za toliko kolikor imaš gotovine sploh,če kupuješ starejšega Italjana vedi da bo precej popravila.

Tak motor je imel en mojih kolegov (ca 6 mesecev) neboš verjel kadar smo kam dlje šli je imel kakšen defekt-vsi so ga zafrkavali dokler ga ni zamenjal za Yamaho ravno toliko staro samo potem se je normalno vozil z nami,če se ne motim jo ima še danes ,namreč odselil se je v Dubrovnik. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tks, Brumer!

Mam podobne pomisleke v glavi, pa jih tlacim nekam tja zadaj in bi rad nekaj na silo. :blush:

Najbrz res najbolje, da si poiscem kaj drugega, pa pozneje, ko bo vec soldov v zepu novejsega(ce ne novega) monstra.

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...da ne bom odpiral nove teme, bom kr tuki notr vprašal, čeprav se sliši neumno.

Am.. nameravam kupt motor (spomladi), a ne vem katerega, ne kakšnega? Hja.. str sm 16 let prej nism mu nikol svojga motorja, razn kr sm se sam vozu od kolegov... Zdj, kaj priporočate?

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!