Skoči na vsebino

Trebušnjaki


stuhec

Priporočene objave

dandanes je veliko že teh naprav za vadbo trebušnjakov

zanima me kake vse uporabljate, al pa mogoče tudi kdo brez njih trenira te mišice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dandanes je veliko že teh naprav za vadbo trebušnjakov

zanima me kake vse uporabljate, al pa mogoče tudi kdo brez njih trenira te mišice

nobena izmed tistih naprav ne delujegrim.gif

drugace pa ravna klopca v fitnesu pa dvigovanje nog v zrakgrim.gif boli k p..... ampak najbolj unčikovita zadeva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da ne delujejo glih ni res :), raznorazne klopce in tista zadeva "želez v loku, ki usmerja gibanje"(pojma nimam kako se reče) delujejo čist vredu.

Res pa je da lahko to izvajaš tudi brez klopce. Jst imam tisto doma, ki je z malo višinske razlike, ležiš z glavo navzdol, pa je kar fejst zadeva, stane cca 40eur v štacuni. Pa še lepo se potem rastavi da ne dela gužvo :)

Pa če se že lotiš je dobro na kakem fitnes forumu prebrat pravilno izvedbo vaje, ker s tisto standardno (osnovnošolsko), ko se cel dviguješ, dela še en kp drugih stvari zraven namesto, da bi treniral trebušne. Pa priporočlivo je da se istočasno krepi tudi hrbtne mišice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobena izmed tistih naprav ne delujegrim.gif

drugace pa ravna klopca v fitnesu pa dvigovanje nog v zrakgrim.gif boli k p..... ampak najbolj unčikovita zadeva

A pol un gel, ko se namažeš in se maščoba stopi, ne deluje???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fukni se na tla,tace pod radiator,pa gremo! 300 ponovitev vsak dan! Ima,da se pozna na vampu! :D

Kak pa mislite,da Čak delav trebušnjake??????? V nekem fensi fitnesu,namazan z nekimi žavbami in v roza copatkah? :P:D

Alla; ti ne rabiš nosit copatkov za hujšanje!!!!

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol un gel, ko se namažeš in se maščoba stopi, ne deluje???

mam jaz dober gelwhistle.gif piši na privat je pa res malce drazjiclosedeyes.gif

ampak ful deluje...

glej trebušnjakov ne bos dobil, pa če jih 1000 na dan narediš

uspeh je lahko samo

1 dieta

2trening

3 in to je to....

4eni pa so fenomeni ki jih je genski zapis jih od rojstva dal.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tudi tisti roza copatki za hujšanje nimajo efekta??? :eek::cry:

ne roza copatki ne delujejo samo zeleni in po polnoči rdeči !!! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panika, anede, ko je morje pred vrati.....Tak ko je hilton reko: 150 zjutraj, 150 pred spanjem, pa malo različnih sklec.....pa švic in dieta tud svoje nardita.....Če ne drugega, vsaj zjutraj ne grem tamošn v službo, pa zvečer mnooogo bolje zaspim.worship.gif ...Babe pa tak hvatam na šarm oz. sive lase, tak da lampič ni pomemben ...trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh vidim ene ponosne fitnesaše tu :D ENA VLKA TREBUŠNA JE TUDI TREBUŠNA!!! worship.gif

ontopic:dve uri pred spanjem naj nebi fitnesiral.

drgač pa klopca, noge zatakneš, 10 kil za glavo pa pumpaš

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za res prave trebušnjake (six pack) je osnovno dieta in to res jebena, taka da ni nič maščobe pod kožo. zelenjava pa kako kuhano belo od kure in puran in to je to. pivo, meso itd. strogo prepovedani.

potem pa različne vaje za zgornje, srednje in spodnje trebušnjake. pa posebaj vaje za stranske itd. če ne boli ni efekta :evilgrin:

trebušnjaki so največja jeba zato jaz to od 16 leta dalje samo teoretsko obvladam. sicer mam trebušnjake ampak so skriti pod izolacijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dieta z 50g hidratov na dan

pa enihi 300g beljakovin..

pa to tak ene 3 mesece

+ 2 uri kardia na dan nastane tole

aja pe na dan nič več kot 50 trebušnjakovtrance_25_naughty.gif

post-16508-126877410673_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dieta z 50g hidratov na dan

pa enihi 300g beljakovin..

pa to tak ene 3 mesece

+ 2 uri kardia na dan nastane tole

aja pe na dan nič več kot 50 trebušnjakov

mazohist :whistle:

200 trebušnjakov na dan ni problem ampak brez mesa in piva pa ne gre niti par dni kaj šele 3 mesece.

evo to so uporabni trebušnjaki :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hilton pa pervy.... =) pohvalno oboje =)

sem se približevala prvemu idealu....zadnje čase se pa kar pospešeno drugemu.... ampak ok... naj sam veselo raste, da bom pol lahko sprobala vse možne norije, da se spravim nazaj na staro pot =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa mislite,da Čak delav trebušnjake???????

:beer1:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dieta z 50g hidratov na dan

pa enihi 300g beljakovin..

pa to tak ene 3 mesece

+ 2 uri kardia na dan nastane tole

aja pe na dan nič več kot 50 trebušnjakovtrance_25_naughty.gif

2 ure kardio... to morš bit pa ultra športnik...

jst delam med 300 in 500 trebušnjakov na dan v fitnesu poleg vsega ostalega ( ne štejem vmes še bočne trebušne itd.) pa se po 4ih mescih sicer ne poznajo tako kot na fotki ampak bolj v izi... morm res začet lavfat ker mam par mm še špehca da gre vse v kurac da bo pol pure muscle. drgač pa za trebušnjake je treba delat ko prasica verjemte, najtežji del telesa ubildat so trebušne... roke noge hrbet prsa to je takoj, trebuh pa ne gre zlepa ... ampak preklet zgrda :P pa za take trebušne kot so zgoraj je treba res pol leta garat, ni to tok simpl... spet pa je odvisn kje začneš... če začneš debeu je velik več dela kot če začneš kot suh.vseeno pa mislim da za tako fotko kot si jo ti napopal morš garat velik več kot 3 mesce in narest velik več kot 50 trebušnih na dan :P

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 ure kardio... to morš bit pa ultra športnik...

jst delam med 300 in 500 trebušnjakov na dan v fitnesu poleg vsega ostalega ( ne štejem vmes še bočne trebušne itd.) pa se po 4ih mescih sicer ne poznajo tako kot na fotki ampak bolj v izi... morm res začet lavfat ker mam par mm še špehca da gre vse v kurac da bo pol pure muscle. drgač pa za trebušnjake je treba delat ko prasica verjemte, najtežji del telesa ubildat so trebušne... roke noge hrbet prsa to je takoj, trebuh pa ne gre zlepa ... ampak preklet zgrda tongue.gif pa za take trebušne kot so zgoraj je treba res pol leta garat, ni to tok simpl... spet pa je odvisn kje začneš... če začneš debeu je velik več dela kot če začneš kot suh.vseeno pa mislim da za tako fotko kot si jo ti napopal morš garat velik več kot 3 mesce in narest velik več kot 50 trebušnih na dan tongue.gif

kot zgleda si pač eden izmed tistih ki pač vse vejo.

glej takih trebušnjakov ne boš ti nikoli imel, da te potolažimboobies.gif in jaz tudi ne pa ostale večinaboobies.gif

glede kardia

si mogoče razmišljal 1uro zjutraj pred jobom

in 1 uro po treningusurrender.gif

aja kolikor ti je vrjetno znano da najmanj pol urce rabi telo da se začne nekaj dogajat!

drugace pa 50g OH naredi svojegrim.gif

in se enkrat ni ti fora vsak dan delat 300 trebušnjakov kakor to počneš ti.....

aja in razlika jih je narediti 50 kvalitetnih kot pa 300 napačnih.....

glej hrana je 80% uspeha ostalo so pa le dodatni faktorjigrim.gif

aja glede slikce, to so trebušnjaki fitnes freeka tak da...... meni osebno prevec odrekanja za te lepotne ideale

Popravljeno . Popravil hilton
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ne bi se čist strinjal s tabo, ker kolega ma preklet dobre trebušnjake pa jih po 800 na dan naredi, tko da čist đabe tud niso... aja pa delam jih v fitnesu tko da so koliko tok pravilni... res pa je kot si napisal da je pravilna prehrana 80% trebušnih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ne bi se čist strinjal s tabo, ker kolega ma preklet dobre trebušnjake pa jih po 800 na dan naredi, tko da čist đabe tud niso... aja pa delam jih v fitnesu tko da so koliko tok pravilni... res pa je kot si napisal da je pravilna prehrana 80% trebušnih smile.gif

To da jih 800 na dan naredi pomen, da ima lepo oblikovane, trenirane in tonirane ni pa to pogoj da se bojo vidli. Šele ko spravš body fat na določen nivo se ti poznajo tako da so potem lepo vidni kot na tisti prvi slikcismile.gif Veliko ljudi ma razvite trebušne mišice ampak se preprosto ne vidjo zarad maščobe okol trebuha. Tako da je treba poleg recimo trebušnakov izvajat kardio in pa imet urihtano prehrano in rezultati se počaš začnejo kazatcool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot zgleda si pač eden izmed tistih ki pač vse vejo.

glej takih trebušnjakov ne boš ti nikoli imel, da te potolažimboobies.gif in jaz tudi ne pa ostale večinaboobies.gif

in se enkrat ni ti fora vsak dan delat 300 trebušnjakov kakor to počneš ti.....

aja in razlika jih je narediti 50 kvalitetnih kot pa 300 napačnih.....

Zakaj pa nebi mogu imet takih trebušnakov? čisto usak jih ima lahko samo je potrebno velik odrekanja odvisno od stopnje na kateri začneš.smile.gif Drugo uprašanje pa je smisel usega tega odrekanja... odvisno od posameznika.

Trebušne mišice so iste kot use ostale mišice tako da je čist dovoj da jih teniraš npr. 2x na teden. Kot smo že rekl je 80% prehrana in pa kardio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da jih 800 na dan naredi pomen, da ima lepo oblikovane, trenirane in tonirane ni pa to pogoj da se bojo vidli. Šele ko spravš body fat na določen nivo se ti poznajo tako da so potem lepo vidni kot na tisti prvi slikcismile.gif Veliko ljudi ma razvite trebušne mišice ampak se preprosto ne vidjo zarad maščobe okol trebuha. Tako da je treba poleg recimo trebušnakov izvajat kardio in pa imet urihtano prehrano in rezultati se počaš začnejo kazatcool.gif

točno to sm hotu tud jst povedat... imam lepo natrenirane in izoblikovane ampak se še ne vidijo tako dobro glih zarad tistega pol cm ja maščobe, zato sm pa reku da morm zdj res lavfat začet ko je pomald tu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki imate cilj izgubiti vso "salo" vam predlagam ketonsko dieto. En primer sem napopal zraven (ni moj) biggrin.gif .

post-5113-126892162949_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se tudi sam trudim zgubit tistih nekaj kg, ki se je nabralo čez zimo (dobra hrana in pijača naredi svoje), mi je kolega dal eno spletno stran, kjer je nekaj treningov itd. opisanih

mogoče bo komu kaj pomagalo, meni je

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!