Skoči na vsebino

Trebušnjaki


stuhec

Priporočene objave

kako se reče napravi, ki je npr pritrjena na steno, ti pa si na njej v navpičnem položaju in dviguješ noge, spodnji del,

zgornji del pa miruje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da še jst neki povem v to temo,na dan naredim 100 trebušnjakov naenkrat,noben problem,sj jih tut vi delate po 100 naenkrat?aja ti k si reku da jih 200,jih naenkrat nrdiš?Pol si pa dobr,k bom mel motor nazaj ti bom dal za pivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se reče napravi, ki je npr pritrjena na steno, ti pa si na njej v navpičnem položaju in dviguješ noge, spodnji del,

zgornji del pa miruje

Je "naprava" :wub: na streno pritrjena z verigami :evilgrin: in oblečena v usnje :boobies: ko neki Zoro? Da nena ti gledaš preveč kakih filmov. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je "naprava" :wub: na streno pritrjena z verigami :evilgrin: in oblečena v usnje :boobies: ko neki Zoro? Da nena ti gledaš preveč kakih filmov. O:-)

:D:):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dans sm jih še 300,k drugi ne delate trebušnjakov,oz jih sam mekateri delajo?

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo js sm jih dans naredu mal več k učeri,500 sm jih naredu,pa še bi jih lah sam je dost za dans.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že kdo to sprobal ?

http://ppushup.onios.si/?src=fb&ad=4

Po mojem mišljenju gre za še en izmed mnogih marketinških nategov. Kot recimo nordijska hoja. Eni že četrt stoletja koristimo palice za hojo v hribe (in iz hribov) in zdaj so se našli "strokovnjaki" ki prodajajo znanje, kako hoditi z palicami po ravnem. Da je vse samo marketing, mi pove dejstvo, da obenem priporočajo "posebne palice, tudi tip obuvala je določen, načeloma tudi trenirka ali pohodne hlače niso dobre, ampak je potrebno kupiti posebno oblačilo, podobno tekaškemu (pa to seveda ni).....

Ne vem no....pripomoček za sklece.....ne vem no...vsak po svoje, Bohinjc pa s štrikom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa zdj eno lepo turo naredu,120 trebusnjakov naenkrat,ja lepo je blo in še jih bom tko da bo dans kot vsak dan 500.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne verjemi... za postavo je treba garat in se marsičemu odpovedat. Ne pa 10min na dan tole furat :)

se strinjam

sam škoda da še ni noben kaj takega na svoji koži sprobal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziher švinglaš

Kaj hudiča to pomeni?

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!