Skoči na vsebino

Trebušnjaki


stuhec

Priporočene objave

Uuuu... pajkica.  :xx:  Jaz sem bolj sramežljive narave :blush: , zato raje svoje trebušnjake skrivam, kot gospod na sliki.

 

belly-fat.jpg

:naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jem več piščanca :blink:

Ne skrbi, pri mojih 182cm in 79kg ne morem preveč skrit 6-packa, je pa še vedno na razpolago samo za eno osebo. Za tisto, ki naredi piščanca najboljše in to je moja draga. :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Efedrin -strup za srce :BUA:govoriš o vey proteinih ki so skoncentrirana sirotka kot o strupu pogrešaš pa kemijo v pravem pomenu besede!

Brez zamere,sam do zdaj si povedal že nekaj kontradiktornih izjav,ostalih ne bom niti našteval!

Kaj ti ni jasno? Čisto nič kontradikcij ni. Efedrin vem kaj je, kako deluje. Pravtako vem kaj je sirotka in če kdo bluzi boš to ti. Protein je "tehnično" ime za beljakovine ne za praške bolj ali manj iz sirotke predelana na ohoho načinov! Nikjer nisem govoril nič proti sirotki (prej nasprotno) ampak pravim, da brez dodatkov gre prav spodobno če maš 3 čiste v glavi! In ja tle mislim tudi na štetje makronutrientov. Da mi je bil E. všeč pa je moje osebno mnenje ki ga pa lahko podam mar ne? Napisal sem tudi zakaj so ga prepovedali. Lahko še, da ne bom izpadel kot promotor ilegalnih substanc (kar pa ni moj namen, E. nisem več niti iskal vsaj 6 let.. .).

 

Osnovni cilj je bil podati nekaj koristnih informacij nekomu ki bi rad nekaj dosegel. Če te srečam kdaj na cesti bi se o čem drugem raje pogovarjal (tudi o bmflah nebi). :) Pa brez zamere ampak itak nisi mel kaj zamerit.

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem zamerljiv :)skratka,možak si je omislu kaj bi treniral in koliko in če se ne vtikam v njegove zastavljene cilje bi brez prehranskih dopolnil scagal v enem mesecu...itd....

Če se pa srečava kje bova pa ja kako o bmfi rekla,sploh zdaj ko je nimam več :D

Lepo treniraj naprej in se ne razburjaj,ker razburjanje sprošča hormon kortizol ki ni dober za napredek v mišičnem tonusu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pijem ko žouna, žrem ko prasec, ležim in lenarim ko medved, 

ma sexam pa še vedno kot zajec :P

 

A je kaj narobe z mano, a moram kake vitamine jest?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau več sexi,da ne boš tok hitr ko zajc :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau več sexi,da ne boš tok hitr ko zajc :lol1:

a ti si o hitrosti govoru, 

ma mene muči quantiteta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to ti govorim,upočasni za dve brzini pa bo bolj kvalitetno in manj qvantitetno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nič ne spomnim da bi jaz teb kašno pišče oblublala :P

ti sam jej, jaz hodm na pšanca nekam k ga boljšga spečejo k jaz :D

 

A v Mengeš mogoče pajkica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to ti govorim,upočasni za dve brzini pa bo bolj kvalitetno in manj qvantitetno :P

ah ja, zdj mi pa povej kako naj pol unga "ta hitrega" nardiva?  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: od kdaj je pa v mengš kaka oštarija pametna.... majo pa fitnes ja :)

 

V Mengšu je ena restavracija (ki se ne spomnim imena in če še deluje) ki je znana po pohanih pšancih... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pijem ko žouna, žrem ko prasec, ležim in lenarim ko medved, 

ma sexam pa še vedno kot zajec :P

 

A je kaj narobe z mano, a moram kake vitamine jest?

 

 

... a če je kej narobe s tabo ???? :lol1: :lol1: :lol1:

 

:OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No jaz že 14 dni  približno švicam po zastavljenem planu. Od začetka samo hribi parkrat na teden (500m višinske razlike), potem začel s tekom, danes so pa že uteži ječale pod mojimi mišicami  :OK:

Zaenkrat vse OK, lepo napredujem, moram priznat, da sem se kar zanemaril čez zimo...sopihal sem ot stara lokomotiva :grrr  Ampak počasi bo to že za mano :music4:  edino poškodovano koleno me nekaj matra :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

1619397_748851271826542_1325121026_n.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!