Skoči na vsebino

opel astra


meta

Priporočene objave

Živijo!

Ali lahko poveš od kod si, da ti bo lahko blizu tebe pomagal z nasvetom. Da ti ne bo treba vozit avta na drug konec Slovenije. Če si doma kje iz Ljubljane ali okolice, se lahko odpelješ v Domžale na avtoservis Vodnik. Tu imaš še podatke:

Avtoservis Vodnik,Vodnik Anže s.p.

Kersnikova ulica 12

1230 Domžale

Tel: 01/722 06 00

Fax: 01/721 03 61

avtoservis.vodnik@siol.net

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mene pa zanima kako na opel astri stisneš zadni celinder notr da bi dal nove ploščice gor...poskusil sem že vse mogoče pa negre!!!...prosim za pomoč!!!

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako na opel astri stisneš zadni celinder notr da bi dal nove ploščice gor...poskusil sem že vse mogoče pa negre!!!...prosim za pomoč!!!

hvala

Za ta avto potrebuješ orodje,da se batke da v prvitvi položaj tako da lahko vstaviš nove ploščice.To pa zato ker ima notri takoimenovano samonastavitev za ročno bo pač treba v delavnico !!!!!LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stisni cilinder z cvingo in pol ga vrtiš z papagajkami po polovico obrata, pol spet zategneš cvingo...mogu bi it

P.S: ni glih uradna slovenščina ampak upam da se razumemo :=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa..že vem se to se da naredim tud brez tistega oradja sm si ga že sam podobnega naredo...to moreš istočasno stiskat in sukat če se nemotim???..hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepša hvala...sem zrihto bremze delujejo...in pomoje tud na večinih novejših avtov tako nared če imajo ročna na isti cilinder!!

hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr js vem so vse na isti princip

Niso vse na ist princip! Vzemi ven zadnje zavorne ploščice pri novem Pasatu in boš moral avto naložit in peljat na uradni servis !!!!

Ps.če bi blo vse isto bi bila vsak dan NEDELJA !!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso vse na ist princip! Vzemi ven zadnje zavorne ploščice pri novem Pasatu in boš moral avto naložit in peljat na uradni servis !!!!

Ps.če bi blo vse isto bi bila vsak dan NEDELJA !!! :headbang:

dej ne bit tak do mladih .. če pa se gremo malenkostno ... pa ravno princip je isti...samo izvedba je drugačna....

pa še nekaj ... ko si ravno omenil pasata ( sorry off topic ker je astra ) ... tuareg z zračnim vzmetenjem lahko direkt vzdigneš z dvigalom ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da lahko uzdigneš

vprašal sem če ga lahkp direkt vzdigneš ... brez posledic ..ne moreš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti to misliš z avtodvigalom uzdignt?

za avto z zračnim vzmetenjem nism 100% sigurn ampak pomoje se da brez da bi blo kaj narobe

vem za sigurno če ima avto hidravlično vzmetenje se ga uzdigne brez problema

če sm te pa narobe razumeu pa oprosti :):whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!