Skoči na vsebino

Opel Tigra


Cestakar

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Odprl sem temo kjer se lahko debatira, sprašuje, rešuje probleme, itd. o vseh Opel Tigrah.

Ob enem bi pa vprašal, ker je tukaj tudi ziher kakšen avtomehanik, kje ima tigra stikalo na menjalniku, ko se daš v vzratno prestavo, da se prižgejo luči za nazaj? Sumim da mi nagaja to stikalo, ker varovalke so vredu, ne da pa zmerom štroma do luči....enkrat ja, enkrat ne.

Imam pa tudi še ene tigro kjer mi je zaribala mašina zdaj me pa zanima, kaj se mi bolj splača ali jo po delih prodati ali celo? Koliko je približno sploh kot cela še vredna?

Hvala za odgovore.

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Odprl sem temo kjer se lahko debatira, sprašuje, rešuje probleme, itd. o vseh Opel Tigrah.

Ob enem bi pa vprašal, ker je tukaj tudi ziher kakšen avtomehanik, kje ima tigra stikalo na menjalniku, ko se daš v vzratno prestavo, da se prižgejo luči za nazaj? Sumim da mi nagaja to stikalo, ker varovalke so vredu, ne da pa zmerom štroma do luči....enkrat ja, enkrat ne.

Imam pa tudi še ene tigro kjer mi je zaribala mašina zdaj me pa zanima, kaj se mi bolj splača ali jo po delih prodati ali celo? Koliko je približno sploh kot cela še vredna?

Hvala za odgovore.

Lp!

halo!

imam eno vprašanje. in sicer če slučajno maš še tigro za po delih, ker bi rabo škatlo za zračni filter (s filtrom bi blo optimalno) :trance_27_notworthy: , pa motorček za vitrex spravit do šob, ker mi je crknla gumica na motorčku, pa vlivam v sod brez dna :wallbash:

dosegljiv sn na mail

LP, marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je z zanesljivostjo Tiger? Punco nekaj vleče v to smer, pa me zanima kaj mate lastniki slabega in dobrega za povedat o njej? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je z zanesljivostjo Tiger? Punco nekaj vleče v to smer, pa me zanima kaj mate lastniki slabega in dobrega za povedat o njej? :evilgrin:

kaj jaz vem.moja ma 215k prevoženih, pa je še kuj vredi, glede na to da je bla bol slabo čuvana. če bi bla moja bi jo takoj lifral, je pa od punce. motorček je 1.4 16v, je pa žejna za 2.0 = cca9/10 litrov na 100km. nevem, jaz je nebi nikoli kupo. niti v sanjah.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Odprl sem temo kjer se lahko debatira, sprašuje, rešuje probleme, itd. o vseh Opel Tigrah.

Ob enem bi pa vprašal, ker je tukaj tudi ziher kakšen avtomehanik, kje ima tigra stikalo na menjalniku, ko se daš v vzratno prestavo, da se prižgejo luči za nazaj? Sumim da mi nagaja to stikalo, ker varovalke so vredu, ne da pa zmerom štroma do luči....enkrat ja, enkrat ne.

Imam pa tudi še ene tigro kjer mi je zaribala mašina zdaj me pa zanima, kaj se mi bolj splača ali jo po delih prodati ali celo? Koliko je približno sploh kot cela še vredna?

Hvala za odgovore.

Lp!

http://www.opelforum.si/

http://www.opelforum.si/lofiversion/index.php/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi je to stikalo nekje na sredini menjalnika na strani proti hladilniku uzdigni ga pa boš vidu takoj kje je ga skor da nemorš falit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!