Skoči na vsebino

SHELL ADVANCE DAY GROBNIK 20.05.2010


greba

Priporočene objave

Ja bilo je res lepo vse porihtano kot je treba pa še bi se rad zahvalil grebi in ostalim članov SHELLA ker so nam čez noč varvali motor. :trance_27_notworthy: HVALA pa se vidimo naslednjič LP. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike z dogajanja na Grobniku bodo vsekakor objabljene na (več info na PM),kdaj točno, pa boste obveščeni vsi, ki ste se na Grobniku kakor koli vozili in pustili e-mail naslov.

Za vse, ki pa bodo to izrecno želeli,pa bomo zapekli extra zgoščenko in jo poslali na dom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ne bereš odgovorovnapisanih pred teboj??. Slike lahko naročite po e- mailu na naslov info@actinia.si. Kar nekaj slik pa je že nad tabo na forumu.

hm..........tud jaz sem razumel, da bojo vse slikce na www.acti........ :hmm: , ampak ok če je tko rečeno bo že tko prav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor jaz vem se ponavadi slike najdejo nekje na neki internetni strani v slabi resoluciji in z raznimi napisi preko. Nato pošleš mail/plačaš in dobiš slike v polni resoluciji...

Pa tud mene že firbec daje. Če že nisem bil hud na pisti sem pa vsaj haral v bifeju :yea2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm tut razumu da bo na omenjeni strani objavlen in da bomo vsi sodelujoči dobil mail. Ni blo pa ne eno ne drugo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dubu CD s slikami od SHELL ADVANCE DAY :OK: res super toliko slik pa še nisem dubu nikjer BRAVO lepe slikice :D . Vsem veliko varnih kilometrov tako na pisti kot na cesti. L.P :OK:

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Podjetju Actinia se zahvaljujem za slike po pošti in odlično organizacijo....upam da naslednje leto ponovite dogodek :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

lp, miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Danes sem nszaj malo gledal slikice in posnetke od SHELL ADVANCE DAY :notworthy: kako pogrešam take dneve...

L.P. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem nszaj malo gledal slikice in posnetke od SHELL ADVANCE DAY :notworthy: kako pogrešam take dneve...

L.P. :OK:

Vsaka čast stari. Tudi jaz še vedno pomislim na moj dan. A si prijavljen na Speeed day?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj smo se vidli dol na SLO SPEED DAY pa še gume si mi kazal.greba mene lahko kar že zabeležiš za drugi tvoj SHELL ADVANCE DAY :worship:

L.P. držise se ga vidimo :OK:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!