Skoči na vsebino

Rabim nasvet


Priporočene objave

Torej stvar je taka, po avtu imam vseskozi polno stopinj mačk, kar mi gre že pošteno na K!!! rabim nasvet kako se znebit teh mačk na human način, ne mi zdej s kakšnimi zračnimi puškami ipd. ven hodit,... ;)

sem probal s tistim "fuj" razpršilom pa očitno ne pomaga in tud prvi dež ga spere,...

če kdo ve za kakšno finto kar z besedo na dan

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmleti feferoni naj bi pomagali. Poskusi jih mal natrosit okoli avtomobila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej stvar je taka, po avtu imam vseskozi polno stopinj mačk, kar mi gre že pošteno na K!!! rabim nasvet kako se znebit teh mačk na human način, ne mi zdej s kakšnimi zračnimi puškami ipd. ven hodit,... ;)

sem probal s tistim "fuj" razpršilom pa očitno ne pomaga in tud prvi dež ga spere,...

če kdo ve za kakšno finto kar z besedo na dan

lp

To bi tudi jaz potreboval nasvet. Avto imam v skupni garaži (boks) in imam celo haubo potacano :glare: ... tudi po motorju sem že opazil mačje tace :cry: ... edin, če haubo polijem s kakšno kislino :? ... nene ... hec :grrr . Kaj storiti :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole s feferoni je sicer zanimiv, samo avto je parkiran na prostem tko da prvi dež spere vse take stvari, ustvar pa idealne pogoje za blatne stopinje :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Odlična stvar za perforacijo pločevineslap.gif .

Drugače pa edino prevleka, saj se hodijo gret na toplo pločevino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej stvar je taka, po avtu imam vseskozi polno stopinj mačk, kar mi gre že pošteno na K!!! rabim nasvet kako se znebit teh mačk na human način, ne mi zdej s kakšnimi zračnimi puškami ipd. ven hodit,... ;)

sem probal s tistim "fuj" razpršilom pa očitno ne pomaga in tud prvi dež ga spere,...

če kdo ve za kakšno finto kar z besedo na dan

lp

pred sosedova vrata nakapljaj baldrijanove kapljice. Cela mačja soseska bo tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej stvar je taka, po avtu imam vseskozi polno stopinj mačk, kar mi gre že pošteno na K!!! rabim nasvet kako se znebit teh mačk na human način, ne mi zdej s kakšnimi zračnimi puškami ipd. ven hodit,... ;)

sem probal s tistim "fuj" razpršilom pa očitno ne pomaga in tud prvi dež ga spere,...

če kdo ve za kakšno finto kar z besedo na dan

lp

Odvisno kaj hočeš. Če bi jih rad pustil pr življenju, ti ni neke odlične stalne rešitve. Če pa te ne mot jih v mačja nebesa spravt, pa se ti jih ne da s puško čakat, je pa super rešitev vileda(al pa kej podobnega)namočena v olje od pohanja. Preverjeno deluje na trmastem plenilcu v mojem ribniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kađiva! Jaz pa vem...

1) Avto daj v garažo polno miši. :O Ker zaradi gladke površine laka, miši ne bodo mogle na vozilo, se bodo mačke raje gonile za njimi, ne po avtu.

2) Pa še ena fora je;

Če imaš temen (torej, vroč!) avto, ga pobarvaj na belo, in ne bo več toliko vabljiv za mačke, ki se rade grejejo na toplem.

To = to! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kađiva! Jaz pa vem...

1) Avto daj v garažo polno miši. :O Ker zaradi gladke površine laka, miši ne bodo mogle na vozilo, se bodo mačke raje gonile za njimi, ne po avtu.

točka 1. velja ob predpostavki, da so mački siti... namreč...maček lovi sit... (zanimiv a, ne.. kva boš lovil na polhn želodec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mamo podobne probleme... ko ga vidš ga probi8 zmočt (jest ga s vrtno cevjo cilam) avto bo tud mokr ampak ko boš to parkrat naredu ge nebo več gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam isti problem pa še parkrat mi ga je maček POCAHNAL ravno na rešetko kjer vleče zrak notranji ventilator in ko ga vključiš ti v avtu smrdi za pop..... mad.gif probal sem s poprom pa je delovalo dokler se ni razdišal, elektronski odganjalec pa ne vem če deluje, da to ni samo prodajni NATEG, a ima mogoče kdo izkušnje s tem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Riskiraj eno mačko, jo dotolči s kamnom, odsekaj glavo, jo nabij na kol in kol zabij v tla pred haubo. Bi znalo pomagat, če ne pa tut ni panike......je bil vsaj špas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem napisal... NA HUMAN način bi se jih rad znebil, ker nisem glih kakšn morilec živali ;) a ni dost da so jih v Kranju že uni tržičani pobijal :whistle:

tale elektro odganjalec zna bit zanimiv ja, čeprov cena ni tolk majhna ampak če je učinkovit se splača, bolš kt zjeban lak od avta :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Odvisno kaj hočeš. Če bi jih rad pustil pr življenju, ti ni neke odlične stalne rešitve. Če pa te ne mot jih v mačja nebesa spravt, pa se ti jih ne da s puško čakat, je pa super rešitev vileda(al pa kej podobnega)namočena v olje od pohanja. Preverjeno deluje na trmastem plenilcu v mojem ribniku.

Kva pa ta vileda nardi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačke odganja tista zadeva, ki je proti mravljam, taka mini plastična škatlica v obliki piramide, ene 5cmx5cm. Postaviš tja na tla kjer avto parkiraš in mačk ne bo blizu. Tako smo pri nas rešili ta problem, očitno jim smrdi tisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim se "ubadate"trance_39_thumbdown.gifslap.giftrance_21_laughing1.gif , pustite živa bitja pri miru mad.giftrance_13_cry.giftrance_09_box.gif

P.S. če te toliko motijo nastale stopinje, pokri avto s temu namenjeno prevleko/cerado/ . . .ect.

post-5113-127124090076_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!