Skoči na vsebino

Moto žegnanja vs. moto zbori


Mohorko

Priporočene objave

Z vami je pa nekaj hudoooo narobe...boobies.gif Moto zbori=razna proščenja ipd so za žret, pa pit, pa babe fukat....l_01.gif

Takšni kot ti nam kvarjo ugled....................... PIJANČEVANJE PA MOTOR................ Poletih sodeč,te še ni pamet srečala in te verjetno nikoli ne bo.............

Moto zbori so za druženje itd.............NE PA ZA PJANE KLOŠARJE....................KRONIKE ITD....Kdo se ga tam koma naseka .........je navadna zguba...........................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšni kot ti nam kvarjo ugled....................... PIJANČEVANJE PA MOTOR................ Poletih sodeč,te še ni pamet srečala in te verjetno nikoli ne bo.............

Moto zbori so za druženje itd.............NE PA ZA PJANE KLOŠARJE....................KRONIKE ITD....Kdo se ga tam koma naseka .........je navadna zguba...........................

He, he, he mucek.....srečevanje pameti je relativna stvar......mogoče poznaš besedo SARKAZEMboobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na začetku sem mislil da je tema v napačnem poglavju... sedaj pa sem prepričan da je v pravem ...

saj mogoče se malo motim... malo kreganja in opletanja z besedami ponavadi ne škodi ... samo tole ... A je res treba pobit vse okoli sebe , ki malo drugače mislijo ?

grem jaz rajš po čelado na servis...tastara se mi rosi... pa na motor...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We brake for Jesus....

BTW tema že obstaja

post-2096-126961258337_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto zbori so za druženje itd.............NE PA ZA PJANE KLOŠARJE....................KRONIKE ITD....Kdo se ga tam koma naseka .........je navadna zguba...........................

Motozbori so za blont bajkerce pecat .. .vse ostalo pa pač tam počnejo tisti, ki nič ne morejo zapecat :-).

Jebiga, tak je, in ti to dobro veš .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšni kot ti nam kvarjo ugled....................... PIJANČEVANJE PA MOTOR................ Poletih sodeč,te še ni pamet srečala in te verjetno nikoli ne bo.............

Moto zbori so za druženje itd.............NE PA ZA PJANE KLOŠARJE....................KRONIKE ITD....Kdo se ga tam koma naseka .........je navadna zguba...........................

jaz bi uvedel da morajo obstajati zbori za ugledne in neugledne motoriste.

Na uglednih zborih bi se družilo in žegnalo motorje pa nič alkohola nebi bilo, da nebi koga hudič v skušnjavo spravil. Tja bi se lahko pripeljalo vso družino in babice pa vse, ki imajo predsodke proti motoristom. Igrala bi lepa domača muzika pa mogoče malo dalmatinskih za zaplesat. Potem bi vsi videli kak so motoristi super in bi motoristi imelu ful dober ugled.

Vsi motoristi ki pa nam zdaj kvarijo ugled pa bi se lahko dobivali samo na neuglednih zborih, ki bi bili skrbno skriti pred javnostjo. Tja bi lahko prišel samo če bi dokazal da si neugleden motorist. Ugledne bi na vratih zavrnili, da ne padejo v skušnjavo. Tam daleč od strani javnosti pa bi neugledni motoristi (in motoristke seveda) pijančevali, se drogirali poslušali trdi rock in fukali. Skratka skrajni neugledni razvrat.

Zdaj je sranje pri nas samo zato, ker so vsi zbori neka mešanica in ni pravega kulturnega obnašanja in druženja, razvrata pa tudi več ne. :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Groza, da lahko ena debata, ki se podzavestno dotakne vere, tako globoko zapleza v skrajnosti !

zakaj že? :hmm:

ker imata cerkev in njena "folklora" z vero zelo malo skupnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motosvetovci

Sem precej nova v vaši druščini.

Ko pa prebiram tako nestrpne izjave, kot so tukaj navedene, se bom pa najbrž kar poslovila iz vašega foruma.

Lep pozdrav, Branka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motosvetovci

Sem precej nova v vaši druščini.

Ko pa prebiram tako nestrpne izjave, kot so tukaj navedene, se bom pa najbrž kar poslovila iz vašega foruma.

Lep pozdrav, Branka.

sej počas se navadiš, pa ignoriraš ;)

pozdrav tud tebi..... :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motosvetovci

Sem precej nova v vaši druščini.

Ko pa prebiram tako nestrpne izjave, kot so tukaj navedene, se bom pa najbrž kar poslovila iz vašega foruma.

Lep pozdrav, Branka.

Vsak je svoje sreče kovač--- :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Groza, da lahko ena debata, ki se podzavestno dotakne vere, tako globoko zapleza v skrajnosti !

groza, da se ena vera katere predstavniki se še sami ne držijo tega kar pridigajo, povsod tako vtika v življenje tistih, ki z njo nimajo nič.

Brbranka: če misliš da so to nestrpne izjave idi prebrat še kak drug del foruma :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Groza, da lahko ena debata, ki se podzavestno dotakne vere, tako globoko zapleza v skrajnosti !

In ti si s postavljenim vprašanjem pričakoval kaj? Traktat? Doktorsko disertacijo? Diplomsko nalogo? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

groza, da se ena vera katere predstavniki se še sami ne držijo tega kar pridigajo, povsod tako vtika v življenje tistih, ki z njo nimajo nič.

Brbranka: če misliš da so to nestrpne izjave idi prebrat še kak drug del foruma  :evilgrin:

Evo pluseka v Bajsterco.... :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brbranka: če misliš da so to nestrpne izjave idi prebrat še kak drug del foruma :evilgrin:

Žalostno, ampak resnično. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motosvetovci

Sem precej nova v vaši druščini.

Ko pa prebiram tako nestrpne izjave, kot so tukaj navedene, se bom pa najbrž kar poslovila iz vašega foruma.

Lep pozdrav, Branka.

sej počas se navadiš, pa ignoriraš ;)pozdrav tud tebi..... :rolleyes:

Vsak je svoje sreče kovač--- :winkiss:

groza, da se ena vera katere predstavniki se še sami ne držijo tega kar pridigajo, povsod tako vtika v življenje tistih, ki z njo nimajo nič. Brbranka: če misliš da so to nestrpne izjave idi prebrat še kak drug del foruma :evilgrin:

ne takoj scagat ..sej je prov luštno :OK: .... pa če še kerga v živo spoznaš boš vidla da je kr v redu... :lol: .... ( forum sm mislu...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne takoj scagat ..sej je prov luštno :OK: .... pa če še kerga v živo spoznaš boš vidla da je kr v redu... :lol: .... ( forum sm mislu...)

kr v redu .... :lol1::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš ali pa ne greš, a je to sploh važno kdo kam gre ? A je to sploh važno kdo to organizira, cerkev ali nekdo od motoristov, ki si želi tega ?! Če ti paše greš, če ne pač ne. Kolikor vem ni nikomur treba v pušco dat, če noče.

Nekaterim od vas pač ne potegne, da vam je lastna omejenost pot naravnost v pluvanje, kritiziranje, moraliziranje proti vsemu česar ne razumete. Žalostno, ampak tako je, me prav zanima kako funkcionirate v prometu s tako zaničevalnim in podcenjevalnim vseznalskim obnašanjem ? Tudi tako nestrpno ? Ali je pač mogoče po cesti prav lepo neoliberalno vozit ? Pa če, do kdaj in do kam ?

Vse preveč opažam rulja efekte etiketiranja in posploševanja kar tako vsevprek :SS

Iz tega izključujem poleg redkih izjem Soncy, Volka in GRUNFA čigar sarkazem je brez primere vrhunski.

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrava mera kritičnosti ni še nobenemu škodovala. Hmmm popravek...kakšen individuum jih je zagotovo zarad tega kdaj po p... fasu ampak... moramo se vprašat ali je širše (družbeno) škodljiva.

P.S. - zraven dodajte smajlija, ki se čoha po podbradku in zgleda zelo zamišljem.

post scriptum od PSa-ura je 7.35 jst sem pa nažgan kt svija-direkt iz žura, tko da kej bol pametnga trenutno nism sposobn spesnit. :beer1::beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, moto žegnanja... Tudi jaz sem bil do njih nekako skeptičen. Dokler nisem šel v Štifto. In se vsako leto znova in znova vračam.Zakaj? V prvi vrsti je to neke sorte moto zbor. Saj, če nekomu ni, mu ni treba v cerkev. Ampak pridigo patra Nika je treba slišati. Pa če si veren ali ne. Sem že zapisal, pa bom še: če bi vsi župniki pridigali, kot on.. vsako nedeljo bi bil pri maši. Pa tisti evri, ki jih pustiš tam, gredo v prave roke. Pa saj dobiš tisto broško..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta žegnanja so modna muha kot še marsikaj. v zadnjih letih je en kup novih klubob in vsak bi rad pripravil nek moto dogodek s katerim bi se malo predstavil.

prej so bili zbori z panoramsko vožnjo, igrami in striptizom in so vsi delali to. pa otvoritveni party in winter party. potem se je žegnanje pojavilo kot nekaj sveža ideja programa moto zbora. zdaj imajo skoraj vsi žeganje.

moja napoved je da bo žegnanje tako popularno dokler si nekdo ne zmisli kaj novega, recimo moto medtiacije. potem bodo vsi delali moto meditacijo in bosta ostala že dva žegnanja z tradicijo.

priznam - imam predsodke ker imam pred očmi sliko motorista, ki pelje motor žegnat da bo lahko potem bolj varno spil kak pir ali štiri preden gre domov ali da bo guma v ovinku bolj držala.

ma modna muha, isto kot to da se more ustanovit svoj klub če se slučajno v istem kraju najdejo več kot trije motoristi skupaj.

sicer pa kakor komu paše, škoda samo da več klubov posnema idejo žegnjanja kot naprimer kakšne dobrodelne akcije, ki jih tudi delajo nekateri.

PS: kateri klub že zbira igrače za otroke? se mi jih je nekaj nabralo!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!