Skoči na vsebino

poceni a dobra predelava?


horizon

Priporočene objave

jaz bi si rad naredo poceni predelavo,aprilia sr r 2007. prosim če mi date kaki načrt kaj i lahko kupo do 700€.

rabo bi neko sport predelavo z cilindrom in auspuhom... pa vse kaj bi se rabo :P prosim za pomoč !!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi si rad naredo poceni predelavo,aprilia sr r 2007. prosim če mi date kaki načrt kaj i lahko kupo do 700€.

rabo bi neko sport predelavo z cilindrom in auspuhom... pa vse kaj bi se rabo :P prosim za pomoč !!

lp

cilinder: stage6pro

gred: stage6hpc ali pa malossi rhq + ležaji SKF C4

izpuh: kak nardo bi dobro delu gor, al pa stage6 pro, yasuni c16

ferg: 19 dellorto

vario: malossi multivar, če maš minarelli uzam top performance

sklopka: malossi fly ali delta

zvonc: lahk org al pa wingbell

lamelni: stage6 ali pa malossi

elektrika: malossi k15 (štroma ni treba menjat, sam cdi zamenjaš) ali pa malossi TC unit

filter: po izbiri

to bi blo po moje to za en dobr sport setup .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilinder: stage6pro

gred: stage6hpc ali pa malossi rhq + ležaji SKF C4

izpuh: kak nardo bi dobro delu gor, al pa stage6 pro, yasuni c16

ferg: 19 dellorto

vario: malossi multivar, če maš minarelli uzam top performance

sklopka: malossi fly ali delta

zvonc: lahk org al pa wingbell

lamelni: stage6 ali pa malossi

elektrika: malossi k15 (štroma ni treba menjat, sam cdi zamenjaš) ali pa malossi TC unit

filter: po izbiri

to bi blo po moje to za en dobr sport setup .)

mojster hvala ti :P ki a se najbol spala to vse naročit...? ker prejsnjo krat sn si naročo proku cilindra pa sn čako 2mesca papau.. :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi si rad naredo poceni predelavo,aprilia sr r 2007. prosim če mi date kaki načrt kaj i lahko kupo do 700€.

rabo bi neko sport predelavo z cilindrom in auspuhom... pa vse kaj bi se rabo :P prosim za pomoč !!

lp

kaj mi lahko se negdo pove kake valčke,federce,povratno pa kake šobe rabim za to :P ?

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr skuterist.si kot je mikey reku. Em valčke ka pa vem od 4,0g-5,0g najboljše da uzameš set probnih valčkov te teže približno. Potem set fedrc maš za malossi delto in malossi fly za 20€, v tem setu pa maš 3 različno močne fedre pa uteži še za sklopko. Povratno pa šobe boš pa pol videl ko boš mel gor, ti pa nemorm povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr skuterist.si kot je mikey reku. Em valčke ka pa vem od 4,0g-5,0g najboljše da uzameš set probnih valčkov te teže približno. Potem set fedrc maš za malossi delto in malossi fly za 20€, v tem setu pa maš 3 različno močne fedre pa uteži še za sklopko. Povratno pa šobe boš pa pol videl ko boš mel gor, ti pa nemorm povedat.

hvala za to... :P samo kaj bi mogoče vedo kak bi lahko pršo v kontakt z majstrom ko ma skuterist.si ker nima vsega kaj bi jaz meu... al bi pač ostalo naročo pri cilindru? ker pol raje vse naročim pri cilindru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za to... :P samo kaj bi mogoče vedo kak bi lahko pršo v kontakt z majstrom ko ma skuterist.si ker nima vsega kaj bi jaz meu... al bi pač ostalo naročo pri cilindru? ker pol raje vse naročim pri cilindru :D

dodaj ga na msn pa se bota tam zmenla ka use rabiš, ker nima še vseh artiklov na strani ne. Jih pa lahko dobi tiste, ki jih nima gor. Msn je pa hrovat5@hotmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dodaj ga na msn pa se bota tam zmenla ka use rabiš, ker nima še vseh artiklov na strani ne. Jih pa lahko dobi tiste, ki jih nima gor. Msn je pa hrovat5@hotmail.com

majstra na tem msnju sta 2 tko, polek Jake, še nekdo, ki mu pomaga prav pri tem delu. Da nebo prišlo do zmede če se boš večkat pogovarjal z njim

=D. Drugače pa kot je bilo rečeno, je možno prek Jake dobiti tudi druge dele, ki jih na sami strani spletne trgovine ne najdeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

To niti ni veliko denarja..glej malo setupe ko so HE in višji Midrace ko dajo/damo na motor od 1400€ navzgor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!