Skoči na vsebino

Ustavite Pahorja!


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

zakaj pahor zjutraj med 8. in 9. uro ne odzdravi, če mu zaželiš dobro jutro ali dober dan?

ker mu je nekdo rekel, da bi po 7. uri že lahko rekel dober dan, nekdo drug pa, da je do 9.00 ure definitivno jutro.

pahor si brez odločbe ustavnega sodišča ali potrjenih rezultatov referenduma pač ne upa izustiti kakšnega napačnega pozdrava. dobro jutro, dober dan, dilema je za našega alfa premierja očitno pretežka...

še en mandat? lepo vas prosim... grem pa raje v ugando živeti, kot pa da bi prenašal tega brezhrbteničnega kvaziliderja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, kar je 2-much, je pa 2-much ...

Onidan je v Odmevih rekel, da se ga bomo že še navadili njegovega "vladanja" v naslednjih 7-8 letih ... Peskova je skoraj padla vznak in je dvakrat, počasi in razločno vprašala "Gospod Pahor, vi računate še na en mandat?" ...

Vic leta ... :-)

pa saj vsi v isti rog pihajo. zakaj pa naprimer ne bi imel se 2 mandataclosedeyes.gif

mogoče je to kruta resnica leta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdorkoli je na vladi, pljuvajo-mo po njem. Pa naj bo še en mandat. Ampak, če ne izpelje, kar obljubi -sankcije. Ne pa, kot se dogaja -ne naredijo, pa odstopijo in še par let vlečejo ministrske plače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, sam se tega se nam manjka, da bo ta metroseksualni brezjajcnik mel podaljsan mandat...

vsaj boš mel nekaj očesu prijaznega za gledat se 7 ali 8 lettrance_27_notworthy.gif že to nekaj šteje. ali?whistle.gif

saj nobena vlada se v vseh teh letih ni nekih blaznih uspehov požela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Pahor in ne Janša ali pa kakšen podoben i_iot ne bi smel več pametovat Slovencem.slap.gif

:trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

Popravljeno . Popravil Jozee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, kar je 2-much, je pa 2-much ...

O ... Peskova je skoraj padla vznak in je dvakrat, počasi in razločno vprašala "Gospod Pahor, vi računate še na en mandat?" ...

Vic leta ... :-)

peskova je padala v znak v svoj peskovnik tudi takrat ko JJ ni dobil še enega mandata ! :evilgrin: v prejšnem mu je kar lepo delala peščene potičke !

drugače pa smo itak taki da zmeraj iščemo dlako v jajcu ! po avtoritarnem JJ-u ki nam ni dišal in mu je manjkala niansa do diktatorja, smo sedaj soočeni z nenehnim "usklajevanjem" - dogovarjanjem ! pa nam tudi to ni v redu ! kompromis ali ukaz ?!

karte se bodo zopet razdelile na naslednjih volitvah ! vabljeni ! :boobies:

kdaj je že počil krizni balon ! no, za ene sploh ni !

eni so nas hoteli enačiti in primerjati s slovaško ! drugi s skandinavskimi državami! kam torej ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem od začetka, ko je BORAT napovedal kandidaturo za mandatarja mislil, da je to podobna zajebancija kot to da je ARTUR kandidiral za predsednika SLO :evilgrin:

BORAT je rojen za šefa LEPOTNEGA SALONA :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super naslov teme! Se 100% strinjam. Ta človek ne more biti predsednik - saj je prebebav, da bi kakršnokoli odločitev potegnil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakršen šef, taki sodelavci:

http://www.najdi.si/...ka%2F1042351172

Najprej bodo začeli trditi, da je imel s sabo četrt izpita, potem pol, potem tričetr ...:yes:

No, na koncu se bo izkazalo, da mu je bilo vse podtaknjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej drucga k to,da pometejo pod predprogo,ne znajo.

Popravljeno . Popravil favorit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče pahorja, tip je eno mečkalo, ki je vzel stil vodenja po drnovšku. Akcije pa nobene. Raje imam ljudi, ki nekaj naredijo, pa četudi je v tem kakšna napaka, kot tiste, ki nonstop iščejo politični konsenz in jim je bistvo samo obstoj v politiki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče pahorja, tip je eno mečkalo, ki je vzel stil vodenja po drnovšku. Akcije pa nobene. Raje imam ljudi, ki nekaj naredijo, pa četudi je v tem kakšna napaka, kot tiste, ki nonstop iščejo politični konsenz in jim je bistvo samo obstoj v politiki.

Eh, Pahor se z Drnovškom ne more primerjati ... Če ne kaj drugega, je Drnovšek imel smernice, kamor je peljal politični konsenz - znal pa je občasno tudi rečti ne, če je bilo treba. Ta cunja pa iz dneva v dan manj ve, komu bi bolj globoko v rit zlezel. Vladanje pač ni pozerstvo. In če za novo leto reče, da bi "rad bil spet srečen", je to znamenje, da je absolutno napačen človek za svojo funkcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal se stil vladanja po drnovšku, na pa da mu je tudi uspelo. Drnovšek je bil za razliko od pahorja tudi dovolj močan v politiki, in imel dovolj zaveznikov, vpliva, da si je sam zbral čas ko je reagiran in ko je odločil. In da je rekel ne.

Mašina, preskoči moj post.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Pahor pa ni "dovolj močan"? Sam opoglej, kaj ta tip dela. V glavo jebe vsaj polovico svojih ministrov ... Pa še opozicija se ga je začela bati, da jim ne bi slučajno res zakuhal "predčasnih volitev".

Lunatik.

Jp neuračunljiv bi se rekl...tko je tudi v parih dneh pripravljen povsem zasukati ploščo ;)...danes tko, jutri tko(pač dnevno razpoloženje)..in takšnih ljudi se jst osebno bojim...na cesti in v politiki :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp neuračunljiv bi se rekl...tko je tudi v parih dneh pripravljen povsem zasukati ploščo trance_44_wink5.gif...danes tko, jutri tko(pač dnevno razpoloženje)..in takšnih ljudi se jst osebno bojim...na cesti in v politiki ph34r.gif

Točno tako. Destruktivno ni noben problem delovati. Konstruktivno pa? Reševanje problemov mu pač ne gre najbolje. Poleg tega se je povezal v koalicijo s starimi bandami, ki imajo lovke povsod in močan vpliv v gospodarstvu. Rezultatov tako ni in ne more biti, ker so preveč važne osebne koristi, pa ne toliko njegove, kot njegovih partnerjev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Genialno mi je bilo, ko je pri Rosviti Pesek na Odmevih predprejšnji četrtek izjavil "Ljudje se bodo v 7-8 letih navadili mojega načina vladanja." Peskovo je skoraj kap, je kar dvakrat zapored vprašala "Predsednik, vi računate še na en mandat?"

Ta kratek dialog njun bi morali pred vsakim dnevnikom zavrtet (takoj po tistem, ko kažejo uro). :-)

Še link na te Odmeve - tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še link na te Odmeve - tukaj

ahhh ... katastrofa od predsednika vlade ... odmevi so pa vendarle vredni ogleda

imamo predsednika države, katerega drugorazredne teme, kot so povojni poboji ne zanimajo ... imamo predsednika vlade, kateri pravi, da se bomo njegovega načina vladanja v naslednjih 7-8 letih že navadili - JA VALDA ... imamo ministrico za notranje zadeve, katera pravi, da je potrebno stvari izpeljati neglede na mnenje javnosti ... HALO ... jaz sem pa vosek ... se vidi, da delajo za lastno rit in jih za poštene državljane enostavno boli kurac ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!