Skoči na vsebino

Ustavite Pahorja!


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Men pa je ZELO žal, da se je s Pahorjem tako končalo. Da je to in bo slabo za SLO in slo politiko.

Po marsikateri analizi, predvidevanjih je bil ON tisti, ki naj bi bivše rdeče "predelal" v sodobno in neobremenejno stranko. S tem bi spodnesel velik del grunta na katerem gradi JJ in pripomogel k depolarizaciji političnega prostora.

Vendar stavili smo na fak konja.

Sigurno mu je zelo zelo zelo-do očaja žal, da se takrat ni odločil za predsednika SLo in se pustil speljati v igro: zjebimo JJ. Ker zdaj so mu obrnli hrbet ravno ti , in ga je.ejo, ki so ga takrat preprič(ev)ali. Zanimivo in dejstvo je (pozitivno), da kućanove klana ni več oz vpliv njegov je, zgleda tako, majhen.(vem da sem si s tem velikoo upal)

Verejetno pa je vseeno bolje, da smo hitreje kot bi, ugotovili da Borut ni iz pravega testa. Ker če bi bil, bi vsaj zdaj ko vidi pri čem je, odločil, ukrepal in ...

Seveda je človeku treba dat šanso. Pa saj jo ma. Ma karte, sam igrat pa ne upa. Blef pa ni blef će vemo da je blef.

Sem slišal(šank :devil: ), da naj bi ga z nečim držali za jajca. Mislite, da bi lahko bilo to to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 - iz česa to vidiš?

2 - a ti delaš pa v dobro vseh ostalih državljanov? :whistle:

1. ponovno preberi kaj sem napisal

2. uporabi svojo domišlijo

... pa lep večer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor ga nekdo drži za jajca, v to sem tudi sam prepričan. Tu pridemo do zasebnega življenja javnih oseb, o katerem naj se ne bi govorilo, češ da imajo tudi oni pravico do njega. Imajo, vendar ko se predstavljajo v neki vlogi, kakršne po službi ne igrajo, hitro pride do izsiljevanj. Kdo lahko naprimer trdi, da so se naši s hrvati tako hitro dogovorili za neko kvazi rešitev brez pritiskov s strani hrvatov, da bodo objavili neke podrobnosti iz življenja teh osebkov, če ne bodo naredili tako kot oni zahtevajo? Obveščevalne službe ponavadi zbirajo informacije po svetu ravno s tem namenom, pa ne samo oni, tudi določeni lobiji počnejo ravno to...

Za primer: Možakar nategne psa, nekdo zadevo skrivoma poslika in ga začne izsiljevat, da bo zadevo objavil. Možakar seveda hipoma postane vodljiv kot kužek na vrvici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam, da Pahor s popuščanjem LDS izvaja političen samomor. Kdo bo pa še zaupal takšnemu 'vodji'? Razlika med kompromisom in gnilim kompromisom ter popuščanjem je precej velika.

Je pa zanimivo, da je v dneh ali urah, ko je obstajala tudi možnost razpada koalicije, bilo kar nekaj člankov namenjenih širjenju strahu pred veliko koalicijo SD-SDS.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker potem nam vlada mafija, in mafijske metode.

welcome to the real world

where milk & honey flow

the water is for washing

and the old reactors glow.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam, da Pahor s popuščanjem LDS izvaja političen samomor. Kdo bo pa še zaupal takšnemu 'vodji'? Razlika med kompromisom in gnilim kompromisom ter popuščanjem je precej velika.

Je pa zanimivo, da je v dneh ali urah, ko je obstajala tudi možnost razpada koalicije, bilo kar nekaj člankov namenjenih širjenju strahu pred veliko koalicijo SD-SDS.

S "takšnim" Pahorjem in v tej situacji bi bil to še večji kaos kot je zdaj.

Prilka je bla zamujena pred in po volitvah. Vendar takrat bi mu razpadla SD če bi to naredil. Zato sem upal, da bo mal narava mal, politična spretnost in odločnost spucala SD

Razen tega mislim, da bo JJ modro čakal, da se Katarinca do konca zadrgne. Da priplava na površino in začne še bolj smr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

welcome to the real world

where milk & honey flow

the water is for washing

and the old reactors glow.

Razmišljal sem o tem, da je samo vprašanje časa kdaj bo tale resničen svet prišel iz Avstrije tudi k nam.

Gneča na obvoznici. Ves promet stoji.

Nekomu en tip potrka na okno. Ta odpre in vpraša: "Kaj se je zgodilo?"

"Ma, teroristi so ugrabili Pahorja, Janšo, Jelinčiča in Turka in hočejo 10 miljonov EUR ali jih bodo pa polili z bencinom in zažgali in tako jaz zbiram..."

"Koliko pa dajejo ljudje?"...

"Pa, tako, liter, dva..."

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa izpadu frajer naš Pahor. Ni mi jasno zakaj je obdržal Katarinco, al da jo bo lažje kontroliral, al pa brez nje sploh ne zna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao! Še v komunizmu je blo lepše! kot pa zdaj v totem presranem KAPITALU!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao! Še v komunizmu je blo lepše! kot pa zdaj v totem presranem KAPITALU!!!!

Gede na tvojo starost v profilu, se mi poraja vprašanje:

- ali res veš

- ali samo domnevaš

- ali so ti povedali

- ali se kje prebral?

- ali pa si pač samo povečal število postov?? (to bo najbrž). :headbang:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gede na tvojo starost v profilu, se mi poraja vprašanje:

- ali res veš

- ali samo domnevaš

- ali so ti povedali

- ali se kje prebral?

- ali pa si pač samo povečal število postov?? (to bo najbrž). :headbang:

Zgodovino imam jes v malem prstu!! tko da vem !!! sicer smo mogli hodit stvari nakupovat v avstrijo sam vsaj bogatasev ni blo!!! :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej, bejž, bejž. In pol naj človek resno debatira.....a maš vsaj ene 10 let starejšo sestro...???

Kaj pa te to tebe briga??? :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom preveč trance_28_offtopic.gif imam eno vprašanje in eno dejstvo:

1. vprašanje: če imaš starejšo sestro tudi mene zanima (pa ne zaradi zgodovine, ampak me vse sestre zanimajo),

2. dejstvo: po nekaj letih neuporabe režima, se res zgodi, da nam ostanejo v glavi samo še lepe strani komunizma, kot npr. vsi enaki, pa super socialno, pa zdravstvo, slabe reči se namreč pozabi. Ni pa demokracija nič boljša v kolikor jo upravljajo ljudje, ki so:

-nesposobni za vodenje

-jih zanimajo samo lastne koristi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s sankami ali brez, jeba bo ko bosta ostala na izbiro samo "žare lepotec" in "jajcpok" !

Ker so JJ-evi soldati z vsemi kalibri in razpoložljivimi sredstvi usmerjeni k rušenju okupatorja, beri male stranke !

na desni so že vse pospravli, na levi je prva ofenziva na zares zelo uspela, sedaj pa že druga ofenziva na lds pa še zmeraj ne daje pravih rezultatov ! o desusu nima smilsa zgublajti besed, kaj šele ofenziv ! po poteh JaJcpoka ! :stupid:

ps

ko če imati više ofenziva ! Joža al Janez ?! :surrender:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, ampak tebe so rdece cepl. za enega intelektualca bi lahko malo bolj objektivno pisal.

ali vsaj ne verjames vsega kar sam napises in samo malo provociras srenjo motosvetovo? ker po tvoje je jansa se vedno za vse kriv. boga levica: ce jj jutri rikne ostane levi trojcek brez argumenta za vladanje.

:whistle::music1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati so tu: levici ni riknlo, katarinca ostaja, pahor zaupa. To je itak bla, bla, bla. Ampak, da danes popoldne gredo reševati probleme neplačilne discipline in nedajanje kreditov, ker so se banke opekle, joj, to je pa žalost. To se mene in moje službe direktno tiče in mi samo mečejo pesek v oči, kajti problema nočejo in ne bojo rešili. Ker ga namensko vzdržujejo, saj so vsi levi in desni krivi, en drugemu so botri pri krstih in en drugemo držijo malho. Ob tem mi pride na misel samo ena zgodbica, ki se je pred leti napisala:

So Slovenci zmerjali Italjane: FAŠISTI, FAŠISTI...

pa so se Italijani drli nazaj: KOMUNISTI, KOMUNISTI...

v gorah je odmevalo: ISTI, ISTI, ISTI...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!