Skoči na vsebino

Ustavite Pahorja!


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Franco Juri je bil vpleten v SVINGERSKI škandal :evilgrin:

Meni je čisto vseeno s koliko polnoletnimi ljudmi nekdo seksa, dokler je stvar na dogovorni bazi in dokler se v javnosti ne prodaja za npr. najbolj moralnega katoličana. Bolj me moti, če nekdo kot poslanec klati neumnosti v parlamentu in Juri zadnje čase počne tudi to.

kresalka

grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motiš se, tisto je bil Aurelio Juri ....

Imaš prav, tudi jaz sem se zmotil a glede na mnenje zgoraj ni niti relevantno. Škandal je, če se nekdo na račun funkcije grobo okorišča medtem ko so spolne prakse odraslih oseb na dogovorni bazi v domeni zasebnega.

Pa vsa čast Pirančanom za izbiro župana. To narediti v precej ksenofobni Sloveniji je nekaj posebnega in upam, da bo možakar dobro županoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imena nove vd vodje kabineta pri pahorju se ne spomnim, njeno izrazito neurejeno zobovje me je povsem šokiralo. imam totalen black-out!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kaj ve, če se je Pahor s Kosarjevo že zmenil za skupno varovanje morja in naše obale?

Pa ko sta že pri dogovarjanju, bi se lahko zmenila še za varovanje meje, cest, i.t.d..

Pa tudi poleg turizma bi lahko skupaj nastopali še v ostalih panogah (šport, gospodarstvo, kultura,....)

(na koncu naj se pa še oženita pa bo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

A je zdaj jasno, kakšno škodo naredijo posploševanje, nevednost, ignoranca do natančnosti in jebivetrstvo v debatah?

Ja, Aurelio bo riuc kuhal, češ da ga Zajo po krivem zapostavlja :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zdej se nič več ne da, si že Francota Jurija oklevetal, češ, da je bil v svingerski škandal vpleten ...

A je zdaj jasno, kakšno škodo naredijo posploševanje, nevednost, ignoranca do natančnosti in jebivetrstvo v debatah?

Ni bilo glih tako kot si napisal, teh JURIJOV je kar nekaj pa še podobni so si, zato sem mal zamešal :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... teh JURIJOV je kar nekaj pa še podobni so si, zato sem mal zamešal ...

A je to vzeto iz kakega priročnika za swingerske začetnike, poglavje "100 najprikladnejših izgovorov" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zdej se nič več ne da, si že Francota Jurija oklevetal, češ, da je bil v svingerski škandal vpleten ...

A je zdaj jasno, kakšno škodo naredijo posploševanje, nevednost, ignoranca do natančnosti in jebivetrstvo v debatah?

kaj si ti en čudak od človeka. katerokoli temo prebiram, skoz naletim na kak tvoj debilizizem, človek zafrustriran si do amena, no vsaj po postih sodeč, upam da drgač nis tak no :) sej vem, off topic :) se opravičavam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ker nisem običajn motojebiveter ... se globoko opravičujem.

ja oprosti prjatu, sam pišeš take nebuloze da se človek zjoka zraven, nevem no, sej sm pa tja res napišeš post da človek pade na rit, svaka čast, ampak potem pa tak prleti ven da kamen joka. piše drgač motozajebant :) če ne znaš brat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja oprosti prjatu, sam pišeš take nebuloze da se človek zjoka zraven, nevem no, sej sm pa tja res napišeš post da človek pade na rit, svaka čast, ampak potem pa tak prleti ven da kamen joka. piše drgač motozajebant :) če ne znaš brat

Lej buksl, če ti kekšen ne paše imaš opcijo "ignore", pa si ne kravžlaš več živčkov z njim.

To bo treba zgleda tudi s teboj narediti, ker takale osebna preklanja mi gredo pa res na kurac! Še sploh, če to delaš prjatlu, ali pa imaš tudi o tem sfaleno predstavo?!

Pešaki smotani!!! :sleep2:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej buksl, če ti kekšen ne paše imaš opcijo "ignore", pa si ne kravžlaš več živčkov z njim.

To bo treba zgleda tudi s teboj narediti, ker takale osebna preklanja mi gredo pa res na kurac! Še sploh, če to delaš prjatlu, ali pa imaš tudi o tem sfaleno predstavo?!

Pešaki smotani!!! :sleep2:

ha ha ha, si me pa nasmejal, dej lej ne se razburjat za brezveze, na kurac nej ti gre raj kej druzga ( kakšna ženska) :) pešaki smotani? ha ha dobra žaljivka, si morm zapomnt ;) ne sekiri se, to škoduje lepoti...

de nau preveč offtopic

ustaviš pahorja, pride isti tič na oblast, z vsakim je isto, tk da se ne splača nobenga ustavljat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ustaviš pahorja, pride isti tič na oblast, z vsakim je isto, tk da se ne splača nobenga ustavljat :)

Hvala za ta vpogled v bogato filozofsko tradicijo jebivetrstva.

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor, na naslov teme, je edino ... ČELNA :yes: ... :lol:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za ta vpogled v bogato filozofsko tradicijo jebivetrstva.

ti že veš da sem jebiveter :) manjka ti predvsem osnovne komunikacije, ker mislim da smo na javnem forumu kjer imamo pravico izražati svoje mnenje in mislim da noben ne potrebuje nepotrebnih opazk od ostalih. ja se strinjam, tudi jaz sem šel predaleč in mi je žal da sem se spustil na tvoj nivo mashina.

odgovor, na naslov teme, je edino ... ČELNA :yes: ... :lol:

se strinjam s teboj MVZ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor, na naslov teme, je edino ... ČELNA :yes: ... :lol:

Verjetno tudi to ne bi pomagalo, ker ima preveč prijatlou na fejsbuku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha ha, si me pa nasmejal, dej lej ne se razburjat za brezveze, na kurac nej ti gre raj kej druzga ( kakšna ženska) :D pešaki smotani? ha ha dobra žaljivka, si morm zapomnt :P ne sekiri se, to škoduje lepoti...

Ah qrc, dons se ludje še provocirat ne pustijo več. Brez veze. :):D

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno lepo ogledalo visoke inteligence in samohvale našega samospoštovanega premierja:

Žurnal24, 9 stran na vrhu desno:

Borut Pahor:

"Par let sem bil na vrhu Olimpa popularnosti in od tega država ni imela veliko. Zdaj sem na teh lestvicah zdrsnil in to zato, ker dajem tej državi veliko."

Ne vem ali bi ga označil za narcisoidnega bedaka ali da govori resnico, da res daje veliko. Samo česa! :)

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!