Skoči na vsebino

Ustavite Pahorja!


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Večje vprašanje tu je, kdo nam pravzaprav vodi državo. Pahor zagotovo ne !!

Človek bi rekel, da UDBA.... ampak ko sešteješ 1+1, oziroma se zaveš, da so njeni bivši glavni operativci iz ozadja - Jambrek, Brejc, Mate, Brezigarjeva... - na drugem bregu, se (vsaj meni) teorija podre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smukec :).

A noben od vas ne vzame aspirina skozi nosne odprtine :? ... je bolj prijazno za želodčno kislino, pa še dlake ti pokur en mal :lol:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večje vprašanje tu je, kdo nam pravzaprav vodi državo. Pahor zagotovo ne !!

Človek bi rekel, da UDBA.... ampak ko sešteješ 1+1, oziroma se zaveš, da so njeni bivši glavni operativci iz ozadja - Jambrek, Brejc, Mate, Brezigarjeva... - na drugem bregu, se (vsaj meni) teorija podre.

mafija :)

omrežje odlično deluje in manipulira z rajo. začne se v krajevni skupnosti... občinskem svetu... preko javnih naročil povežejo točno izbrana podjetja s točno določenimi vodilnimi prijatelji... nato se mreža nadaljuje v javne ustanove in podjetja, na vodilnih položajih so točno izbrani boss-i neglede na izobrazbo znanje razgledanost in izkušnje. javna podjetja uspešno ožemajo narod na lokalnem kot tudi državnem nivoju, na upravnih enotah inšpektoratih pa se skrbi da postopki ne dobivajo podlage za sodne obravnave.

od tu se mreža nadaljuje v ministrstva in mega gospodarske družbe od kjer mafija upravlja proračunom in deli mega posle določenim nastavljenim upravljalcem, da si plemenitijo premoženje, od tega se obvezno vrača delež dobičkov v omrežje, da uspešno skrbi za delovanje sistema in ne lansira podatkov javnosti. seveda je v verigi potrebno podmazati vsakega lobista in posrednika ki te finančne mahinacije požegna, tako da so provizije razpršene tudi za uspešno delo.

in na koncu je še volilni dan, na katerem mafijce obkrožimo in jim dajemo ljudsko pooblastilo da še naprej pišejo pravila igre, ki omogočajo vzdržnost sistema, ki izčrpuje poštene in delavne ljudi ter tako izsesan kapital pretakajo v lonec iz katerega jedo prej omenjeni boss-i, ki so dovolj pripadni omrežju.

tako deluje ta država... preizkušeno na lasni koži.. tako na državnem kot lokalnem nivoju... prepletena veriga ljudi skrbi za tako stanje in le oni imajo korist, nekateri ogromno, nekateri so pač tako trdi da se trudijo za drobtinice, ki jim jih mafija pusti.

in če se že sklicuješ na kakšen člen v zakonodaji, ki ga mafija ne upošteva si hitro utišan in poučen v smislu oteževanja normalnega življenja med alpami in jadranom.

čudno se mi zdi, da večina naroda tega ne opazi in še vedno glasuje za iste posrane riti, ki swingajo in se igrajo s psički na Šubičevi. ali pa še slabše, bojkotira volitve in pusti, da se omrežje samo izbere.

ljudstvo potrebuje najemniško tujo policijo, ki bo eliminirala mafijce.. edino to je rešitev. mreža je že preveč raztegnjena, da bi bile možne spremembe na normalen in miren način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak s kom jih boš pa zamenjal. Če se spomniš podmladka SDS pri Župankoviču.....je lahko samo še slabše.

Z Jankovićem, oz. Župankovićem

mafija :)

omrežje odlično deluje in manipulira z rajo. začne se v krajevni skupnosti... občinskem svetu... preko javnih naročil povežejo točno izbrana podjetja s točno določenimi vodilnimi prijatelji... nato se mreža nadaljuje v javne ustanove in podjetja, na vodilnih položajih so točno izbrani boss-i neglede na izobrazbo znanje razgledanost in izkušnje. javna podjetja uspešno ožemajo narod na lokalnem kot tudi državnem nivoju, na upravnih enotah inšpektoratih pa se skrbi da postopki ne dobivajo podlage za sodne obravnave.

od tu se mreža nadaljuje v ministrstva in mega gospodarske družbe od kjer mafija upravlja proračunom in deli mega posle določenim nastavljenim upravljalcem, da si plemenitijo premoženje, od tega se obvezno vrača delež dobičkov v omrežje, da uspešno skrbi za delovanje sistema in ne lansira podatkov javnosti. seveda je v verigi potrebno podmazati vsakega lobista in posrednika ki te finančne mahinacije požegna, tako da so provizije razpršene tudi za uspešno delo.

in na koncu je še volilni dan, na katerem mafijce obkrožimo in jim dajemo ljudsko pooblastilo da še naprej pišejo pravila igre, ki omogočajo vzdržnost sistema, ki izčrpuje poštene in delavne ljudi ter tako izsesan kapital pretakajo v lonec iz katerega jedo prej omenjeni boss-i, ki so dovolj pripadni omrežju.

tako deluje ta država... preizkušeno na lasni koži.. tako na državnem kot lokalnem nivoju... prepletena veriga ljudi skrbi za tako stanje in le oni imajo korist, nekateri ogromno, nekateri so pač tako trdi da se trudijo za drobtinice, ki jim jih mafija pusti.

in če se že sklicuješ na kakšen člen v zakonodaji, ki ga mafija ne upošteva si hitro utišan in poučen v smislu oteževanja normalnega življenja med alpami in jadranom.

čudno se mi zdi, da večina naroda tega ne opazi in še vedno glasuje za iste posrane riti, ki swingajo in se igrajo s psički na Šubičevi. ali pa še slabše, bojkotira volitve in pusti, da se omrežje samo izbere.

ljudstvo potrebuje najemniško tujo policijo, ki bo eliminirala mafijce.. edino to je rešitev. mreža je že preveč raztegnjena, da bi bile možne spremembe na normalen in miren način.

Glej, da ti ne pridejo zjutraj pred šesto uro na vrata Kresaloviči, ali čez dve leti Janežovi upognjenci.

Popravljeno . Popravil šokac
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take vinjete pa ne bi nalepil gor. Bi imel čisto popljuvano šoferšajbo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take vinjete pa ne bi nalepil gor. Bi imel čisto popljuvano šoferšajbo...

opcija blindiranega stekla se mi zdi boljša...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor je idiot dopoldne je idiot tudi popoldne.

sicer pa, glasali ste, gladujte. BMK.

v vsakem primeru na naslednjih volitvah dobi moj glas.

razsulo, ki bo ostalo za njim in njegovimi priskledniki naj kar sami prevzamejo. nihče, ki je pameten ne bo prevzel krmila te podmornice za njimi.

zatohel zrak veje v tej dolini žalosti.

če bi bila revolucija danes, bi se najverjetneje 70% butalcev odločilo za komunizem in socializem. moje vprašanje je le, kdo bo pa delal?

kaj več od ljudi, ki jim je domače branje lady, vikend izobraževanje pa maraton po nakupovalnih centrih niti ni za pričakovati.

fak, saj je barbika rekla da bodo železnice sanirane do konca leta in da bomo izšli kot zmagovalci te krize.

šta se babi htilo to se babi snilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magajna je bil preveč levičarja za "levičarje", nenazadnje je Pahorjevo politiko označil za preveč neoliberalistično, da bi še lahko nadaljeval v koaliciji, in pri tej

se komu sploh svita kaj je neoliberalizem? se je kdo potrudil prebrati kaj to sploh je?

je kdo sploh bral hayeka, friedmana? se mi je kar zdelo.

http://www.angelfire.com/rebellion/oldwhig4ever/systematic.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

je kdo sploh bral hayeka, friedmana?

Od vseh Hayekov mi je vsaj zaenkrat najljubša Salma. Brez konkurence.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se komu sploh svita kaj je neoliberalizem? se je kdo potrudil prebrati kaj to sploh je?

je kdo sploh bral hayeka, friedmana? se mi je kar zdelo.

http://www.angelfire...systematic.html

Ja, malo se nam že svita o tem, saj živimo v svetu, ki ga vodijo neoliberalci.

Lahko si pa namesto teorij liberalizma prebereš Doktrino šoka od Kleinove in se pobližje spoznaš s prakso neoliberalcev, čeprav to prakso vsak lahko vidi. 'Kdo bo pa delal,' anede? Kdo bo pa kupoval storitve ali produkte tega dela?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor je idiot dopoldne je idiot tudi popoldne.

sicer pa, glasali ste, gladujte. BMK.

v vsakem primeru na naslednjih volitvah dobi moj glas.

razsulo, ki bo ostalo za njim in njegovimi priskledniki naj kar sami prevzamejo. nihče, ki je pameten ne bo prevzel krmila te podmornice za njimi.

zatohel zrak veje v tej dolini žalosti.

če bi bila revolucija danes, bi se najverjetneje 70% butalcev odločilo za komunizem in socializem. moje vprašanje je le, kdo bo pa delal?

kaj več od ljudi, ki jim je domače branje lady, vikend izobraževanje pa maraton po nakupovalnih centrih niti ni za pričakovati.

fak, saj je barbika rekla da bodo železnice sanirane do konca leta in da bomo izšli kot zmagovalci te krize.

šta se babi htilo to se babi snilo.

Oprosti,

:lol1: :lol1: :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bomo pa v ........... (sami si dodajte :ninja:)

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kdaj se bomo ostali POENOTILI in vrgli te lopove s prestola :angry:

Narod hlapcev se nikoli ne bo obrnil proti svojim lastnikom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni videt, v glavnem nekaj jokcajo ...

Kakor so govorili po TV naslednič ne bodo več JOKCALI, samo takrat bi se jim morali pridružit še ostali istomisleči, ne da samo JOKCAMO in se skrivamo po raznih forumih in gostilnah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRBOVCI se že UPIRAJO tej GNILI vladi :worship: ne vem kdaj se bomo ostali POENOTILI in vrgli te lopove s prestola :angry:

OK...poglejmo zadevo tako. Vržemo dol Pahorja. Alternativa je trenutno samo JJ. Kaj sledi:

- zamenjave v nadzornih svetih = odškodnine in odpravnine Pahorjevim

- zamenjave uprav v državnih podjetjih = odpravnine Pahorjevim

- razpis predčasnih volitev = stroški (novi poslanci, eno letne odpravnine starim....)

- zamenjave ministrov = zamenjave državnih sekretarjev, svetovalcev, direktorjev

direktoratov, načelnika GŠSV, direktorja STO.....( nihče seveda ne izgubi službe, ampak

jim "najdejo" novo v novo ustanovljenih službah vlade za "istraživanje rude"...).

- zamenjave "nenaših" diplomatov z "našimi" = zaposlitev zamenjanih na ustrezna delovna

mesta. Če jih ni, se pač ustanovijo (prejšnja točka).

- nove "čiste lopate" = kaj pa tiste, ki še niso rešene??

- spet bitka za Ambrus..

- Če misliš, da se splača...pa dajte, zamenjajte to vlado....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!