Skoči na vsebino

cagiva mito 7 speed


pekmez

Priporočene objave

živijo....

vsi lastniki/lastnice cagive mito 7 speed,ce kdo rabi kasen izpuh za cagivo povejte kr jaz bi dau delat enemu privatniku ki izdeluje avspuhe(roost) ce vam je kai znano...ugl. ce bi se kdo odlocu za izpuh lepo prosim da pisite ker vec kot se jih naroci bolj poceni pride...cena na ko ce se dela samo enega je cca.600 €.

p.s.

napiste se ce imate kai predelan motor in kai je predelano

lep pozdrau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo....

vsi lastniki/lastnice cagive mito 7 speed,ce kdo rabi kasen izpuh za cagivo povejte kr jaz bi dau delat enemu privatniku ki izdeluje avspuhe(roost) ce vam je kai znano...ugl. ce bi se kdo odlocu za izpuh lepo prosim da pisite ker vec kot se jih naroci bolj poceni pride...cena na ko ce se dela samo enega je cca.600 €.

p.s.

napiste se ce imate kai predelan motor in kai je predelano

lep pozdrau

Dej še ene 3 teme o cagivi odpri... stari teb pa dogaja dons, enga pametnega posta nisi naredu same smeti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Administratorje naprošam naj sem malo zbudijo in počistijo to sekcijo( Motocikli 125ccm) predlagam jim tudi, da dajo administratorske pravice tudi kakšnim članom, ki so zelo aktivni tukaj( Budački, Kvasko...) in imajo nekaj pojma. Tako bi bilo veliko bolje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni problem v tem da ga ne zanima kaj pišeš, problem je da si odpru topic na temo, ki že obstaja. najbolš da za vsako vprašanje odpreš novo temo, ane. pol bo pa sto tem o isti stvari, ka boš pa nardil ko boš kaj iskal? lah sam jebeš kurac al ka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ce te ne zanima ne pisi..jz sm odpru temo za une ki zanima ne za une ki samo komentirajo gluposti...ce te ne zanima ne brat

Ne bit glasen!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doro ok nebom vec odpirau tem in bo...

jz sm odpru temo zato da mogoce kdo kei napise za izpuh ker se splaca,ne ker nimam kai delat in brezveze odpiram nove teme...

ce vas moti da odpiram teme ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u zdj pa sem se te ustrasu ej...doro pa kai je zvami folk

pa pejte usi skupaj nekam

Pa a ne dojamš je....mo tema o CAGIVI MITO (pa a je 7 speed al pa 6 speed) že obstaja in lahko tja notr prodajaš une podrte bloke pa reklame za xxxx izpuhe delaš, bojo usi vidl ni treba 100 tem odpret... Aveš kolk bi jih mela aprilia če bi za različne stvari na motorju nove teme usak odperu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ok sm stekau nebom vec tem odpirau in bo...

sam lih tolko da ves ni xxxx avspuh..

ce ne vrjames poglej:http://trgovina.cilinder.si/product_info.php?cPath=413_27_199&products_id=4558&osCsid=ftqg168q715q4aar1eq59fme0tkv7sfm

Tukaj se pa moram strinjat ... roost je pr skuterjih nekaj takega kot je jolly moto za 125cc. S tem, da je Slovenc in da je vse ročno narejeno! :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se pa moram strinjat ... roost je pr skuterjih nekaj takega kot je jolly moto za 125cc. S tem, da je Slovenc in da je vse ročno narejeno! :)

Se opravičujem, ne spoznam se tolk na te scooter scene :D kar je 2t je zame leovince arrow doma jolly moto pa gianneli pol se pa znanje konča :D sej mislm d najbolše so zajete tuki notr aja pa hgs seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampah izdelovalec roost izpuhou je en kolega in ce hocem mi po narocilu nardi izpuh za cagivo...tko da ce je kdo zaniman naj pise...vec kot je narocil bolj poceni je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampah izdelovalec roost izpuhou je en kolega in ce hocem mi po narocilu nardi izpuh za cagivo...tko da ce je kdo zaniman naj pise...vec kot je narocil bolj poceni je

pa pizda za 600€ dobiš jolly moto supercorso... boš pa ja valda rajš tist kupu, sj si reku da so najboljši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najboljsi na trziscu ce nisi razumeu...roost pa ni na trziscu za cagivo

edini ki bi biu na trziscu bi biu uni ki bi jih narociu posebaj ker ni za serijsko izdelavo zaradi nizkega povprasevanja

po okusu...zaradi mene lahko mas original

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najboljsi na trziscu ce nisi razumeu...roost pa ni na trziscu za cagivo

edini ki bi biu na trziscu bi biu uni ki bi jih narociu posebaj ker ni za serijsko izdelavo zaradi nizkega povprasevanja

pizda sam če je boljši tale tvoj kolega zakaj nism še nkol za njega slišov? to je nek bullshit, in verjem da ti za 600€ ne bo nihče nasedu.

aja jst nimam original, jst mam kr lepo preizkušenj produkt... akrapovič :)

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mislis da je bullshit poglej si presnje odgovore v katerih je link za te izpuhe

tm je sam en link za en izpuh za sesalce, al je pač to moderen izpuh za rske? ne vem, mene 100% nebi prepričal, sm imel giannellija in lahko rečem samo :trance_27_notworthy: aja pa komplet je cirka 350€ nov na avtocomercu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda sam če je boljši tale tvoj kolega zakaj nism še nkol za njega slišov? to je nek bullshit, in verjem da ti za 600€ ne bo nihče nasedu.

aja jst nimam original, jst mam kr lepo preizkušenj produkt... akrapovič :)

ne bullshit pa ni =) roost dela ene izmed najbolj kvalitetnih izpuhov za skuterje na tržišču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!