Skoči na vsebino

Kresalova - najhitrejša ministrica


MariborBMW

Priporočene objave

V nedeljo, 14. marca, ob 12.45 so policisti ustavili avtomobil Uprave za varovanje in zaščito, v katerem je bila notranja ministrica Katarina Kresal, poroča Žurnal.

Audi A8 naj bi na primorski avtocesti na relaciji Senožeče–Fernetiči divjal s hitrostjo več kot 200 kilometrov na uro, ko so ga opazili možje v modrem. Zaradi prekoračitve hitrosti so ga ustavili na počivališču Povir, kjer so ugotovili, da je policist varnostnik v službenem vozilu prevažal notranjo ministrico. Signalnih modrih luči ni imel vklopljenih. Oglobili so ga za 460 evrov in za šest kazenskih točk.

gpomojem so enih 23% tolerance opuštevali da je dobil samo 460€ in 6 KTheadbang.gifheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gpomojem so enih 23% tolerance opuštevali da je dobil samo 460€ in 6 KTheadbang.gifheadbang.gif

Ne, ne, zaradi tipa vozila ni zajet v spomladansko akcijo, zato je cena nižja :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo, 14. marca, ob 12.45 so policisti ustavili avtomobil Uprave za varovanje in zaščito, v katerem je bila notranja ministrica Katarina Kresal, poroča Žurnal.

Audi A8 naj bi na primorski avtocesti na relaciji Senožeče–Fernetiči divjal s hitrostjo več kot 200 kilometrov na uro, ko so ga opazili možje v modrem. Zaradi prekoračitve hitrosti so ga ustavili na počivališču Povir, kjer so ugotovili, da je policist varnostnik v službenem vozilu prevažal notranjo ministrico. Signalnih modrih luči ni imel vklopljenih. Oglobili so ga za 460 evrov in za šest kazenskih točk.

gpomojem so enih 23% tolerance opuštevali da je dobil samo 460€ in 6 KTheadbang.gifheadbang.gif

Tu je več možnih varjant:

1. šofer je pozabu samo vklopiti lučke (ni kazni, samo opozorilo)

2. kresalovi je sam mal ušlo (ni kazni, ker ni vedla)

3. žurnal se je zatipkal-kresalova je šla 130 ne pa 230 (ni kazni)

4. policist, ki je sledil Kresalovo je pretiraval (ni kazni, policist, ki jo je dobil gre na disciplinsko)

5. kresalova je res šla 230, vendar gre pri celotni zadevi za interni obračun(ni kazni-kresalova je višje v prehrambeni lestvici)

in še najmanj 5 točk bi lahko naštel, pa se mi ne da

zato

samo

eno

opozorilo:

Ne pustite se ujeti, ker niste Kresalova.

Popravljeno . Popravil DAMI33
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je Eric Arthur Blair lepo napisal, da so eni bolj enaki kot drugi. Banda pokvarjena :devil:.

LP robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tega policaja, ki je vozil? To pa prvič slišim, da naj bi bili policisti tako zelo dobro plačani ....

Ja mashina, voznik ministrice, ki po vsej verjetnosti skrbi tudi za njeno varnost je sigurn je 55 let star Sintalovc z 500 evri plače(zmanjšanje stroškov zaradi recesije), ali pa policaj svež z akademije(da opravi prakso) z 650 evri plače..... :kva2::kva1::kva2:

Drgač je pa Grega zelo lepo razložu... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgo sem razmišljal, pa pustimo to da so eni bolj enaki. Dejmo končno spremeniti zakon in dovoliti 200 km/h po avtocesti. Tu vsaj ni nasprotivozečih(razen izjem), pa ne kolesarjev, traktorjev pešcev. Max kar se lahko zgodi je, da se zakantaš v ograjo. V drevo ne boš priletel, pa v kandelaber tudi ne. V nasprotju z magistralkami, ko vozimo 100, pa tisti nasprotivozeči tudi 100, je skupna hitrost 200. Če se razbiješ mimogrede padeš u jarek, ali pa priletiš u drevo. Izvleček: magistralke in regionalke so neprimerno bolj nevarne kot avtocesta.

Jaz priznam-po avtocesti ga šponam, tako avto kot motor(po reginalki pa po predpisih) in varnostnika sploh ne obsojam, saj je vozil čisto normalno. (po mojem mu je Katarinca rekla-dej prtisn mal k se mi mudi) Bolj so nevarni ti kreteni z lučkami, ki po normalni cesti en za drugim, brez kake varnostne razdalje pičijo 130.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/novice/slovenija/s-kresalovo-v-avtu-divjal-200-km-h.html - take kr naj kaznujejo, sej majo dost € ..

In kje je tu 230 km/h? Ali vsaj 200?

In kaj je pri tej zgodbi najhuje? Da so/ste se vsi 'obesili' na hitrost - ne pa na premajhno varnostno razdaljo, na menjavanje pasov brez smerokazov, na neprevidno prehitevanje itd.(seveda tudi ostalih udeležencev na posnetku) - ki so vse po vrsti nevarnejše od same hitre vožnje...

D.

PS: Tudi jaz sem mnenja, da bi lahko na avtocestah končno ukinili to bedasto omejitev 130 km/h. Provide naj se raje ukvarjajo z nevarnejšimi prekrški...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mashina, voznik ministrice, ki po vsej verjetnosti skrbi tudi za njeno varnost je sigurn je 55 let star Sintalovc z 500 evri plače(zmanjšanje stroškov zaradi recesije), ali pa policaj svež z akademije(da opravi prakso) z 650 evri plače..... :kva2::kva1::kva2:

Drgač je pa Grega zelo lepo razložu... :OK:

No, prav bogati ti vozniki protokolarni niso ... se bom pa pozanimal, ti drug teden sporočim. Da bosta lahko nehala onanirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo da vsi pišejo da ta hitrost 160 oz. 180... ni nič za en tak dober avtomobil... No saj to že drži, samo če je omejitev 130.. potem velja za vsa vozila in za vse voznike. Saj ima danes že skoraj vsak avto višjega ranga .. potem loh pa vsi vozimo 200+ ane.. :rolleyes: Če se taki ne držijo zakonov kateri postavljajo zakone... potem ni čudno da je tako kot je. lep vzgled nam dajejo ja. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tolk o uniformah....če pravijo da smo v tej državi vsi enaki in vsi enakopravni, zakaj potem policaj ki ni na dolžnosti ne dobi kazni, zakaj ministrica ne dobi kazni, ali predsednik ali pa župan itd.????? tolk o enakopravnosti....

A sem mogoče kje napisal, da niso bili na dolžnosti !!! Tolk o tem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta v providi je en navaden kreten , ki nam potem soli pamet...sam pa vozi 3.5 m za drugim vozilom pri hitrosti +160km/h...če un spredaj zabremza je lahko shumi pa ga bo kresnu( no ja ..sej je mel kresalko s sabo za kresat)... in potem se še hvalijo s tem ko so ogrožali druge... :slap: pa me prav zanima če je dal zmeraj smerokaz ko je spreminjal pas.... :eek:

tole se počasi spreminja v "policija ogroža,policija sproža"...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, prav bogati ti vozniki protokolarni niso ... se bom pa pozanimal, ti drug teden sporočim. Da bosta lahko nehala onanirat.

Odvisn kaj je za koga bogat....Miljonar sto procentno ni, ima pa sigurno dost denarja, da teh 500 evrov skešira brez da bi mu bilo kanček bad.......

Za varsto ministrice skrbi Urad za varnost in zaščito, tko da velik sreče z tvojim "pozanimanjem", ziher boš dobil prave in točne podatke z malico in prevozom vred, v to sploh ne dvomim.... :OK::D:yea1:

Ne bi se čudil če bi ga ti kar osebno poznal haha...

LP pa brez zamere, želim ti veselo spamanje po forumu še naprej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem mogoče kje napisal, da niso bili na dolžnosti !!! Tolk o tem ...

se oproščam ampak s tvojim postom ni nič narobe....sem samo povedal kako je, ker sem se glih ko sem prebral tvoj post spomnil na

enakopravnost med navadnimi državljani in politiki in takimi podobni ;)

se opravičujem za offtopic ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn kaj je za koga bogat....Miljonar sto procentno ni, ima pa sigurno dost denarja, da teh 500 evrov skešira brez da bi mu bilo kanček bad....... Za varsto ministrice skrbi Urad za varnost in zaščito, tko da velik sreče z tvojim "pozanimanjem", ziher boš dobil prave in točne podatke z malico in prevozom vred, v to sploh ne dvomim.... :OK::D:yea1:

Poglej, nakladaš v tri krasne ... Sicer si ne predstavljam, da bi kdorkoli res "brez da bi mu bilo kanček bad" "keširal 500 evrov" ... če jih le ti kot študent ne zaslužiš v mesecu, to še ne pomeni, da drugi lahk pa take zneske razmetavajo ... (karikiram, nimam pojma, ali si študent)

Bottom line je - da pač klobasaš brez dejstev, le zato, ker je pač danes to "vroča zgodba". Zaradi take mentalitete smo tam, kjer smo ... nekritično flancanje do onemoglosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem napisat, da se popolnoma strinjam z dancijem. Kazen dana 460 evrov je smešna glede na nevarnost ki jo je povzročal in arogantno vožnjo. Več dobiš če ne registriraš 50cm skuterja hahaha. Neregistriran tomos ali tori ti navrže 500evrov, če pa še ni izpita pa še 500. Očitno so časi, ko smo se kot mulci podili po ulci z motorčki končani, saj lahko gospod policaj vzame kar mesečno plačo, bogi naši otroci če se bo tako nadaljevalo..... Vsaka čast policajem, ki so spravili ta film naprej, ker sem prepričan da se 99% kršitev ostalih "pomembnih" ljudi pomete pod preprogo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, nakladaš v tri krasne ... Sicer si ne predstavljam, da bi kdorkoli res "brez da bi mu bilo kanček bad" "keširal 500 evrov" ... če jih le ti kot študent ne zaslužiš v mesecu, to še ne pomeni, da drugi lahk pa take zneske razmetavajo ... (karikiram, nimam pojma, ali si študent)

Bottom line je - da pač klobasaš brez dejstev, le zato, ker je pač danes to "vroča zgodba". Zaradi take mentalitete smo tam, kjer smo ... nekritično flancanje do onemoglosti.

Hahahahaha o klobasanju in nakladanju ne bi...no al pa, mogoče si eno temo sfalil, ajd največ dve

Pa da ne bom samo OT kot ti ponavadi...

...Se popolnona strinjam z dancijem, pa še to, na posnetku, ki ga je Grega objavil se tudi vidi, kako je možakar peljal skoraj 180Kmh, pri omejitveni tabli na 100Kmh zarad dela na cesti...Mogoče se motim, da je delo na cesti, sem samo človek in ne mashina :whistle: omejitvena tabla na 100Kmh je pa ziher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ''afero'' s prehitro Kresalkino vožnjo so dali ven z namenom, da se kaj drugega pomete pod preprogo. Pa ja nismo po župi priplavali, no. Šoferju so naložili kazen (seveda bo dobil vrnjeno, oziroma je samo fiktivna), Katarinca se pa dela začudeno.

Vrana vrani ne izkljuje oči, tako da... Poglejte: če vidiš svojega generalnega direktorja iti iz firme pol ure prej, kaj narediš? Se delaš, kot da nič nisi videl ali greš tožiti na kadrovsko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ''afero'' s prehitro Kresalkino vožnjo so dali ven z namenom, da se kaj drugega pomete pod preprogo. Pa ja nismo po župi priplavali, no. Šoferju so naložili kazen (seveda bo dobil vrnjeno, oziroma je samo fiktivna), Katarinca se pa dela začudeno.

Vrana vrani ne izkljuje oči, tako da... Poglejte: če vidiš svojega generalnega direktorja iti iz firme pol ure prej, kaj narediš? Se delaš, kot da nič nisi videl ali greš tožiti na kadrovsko?

Jaz mislim, da je to navade PR .... namreč, da bi bilo sedaj videti kao "Policija je d oKResalke enako stroga kot do ostalih ..." da se mal afero baričevič pod preprogo pomede ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje je tu 230 km/h? Ali vsaj 200?

In kaj je pri tej zgodbi najhuje? Da so/ste se vsi 'obesili' na hitrost - ne pa na premajhno varnostno razdaljo, na menjavanje pasov brez smerokazov, na neprevidno prehitevanje itd.(seveda tudi ostalih udeležencev na posnetku) - ki so vse po vrsti nevarnejše od same hitre vožnje...

D.

PS: Tudi jaz sem mnenja, da bi lahko na avtocestah končno ukinili to bedasto omejitev 130 km/h. Provide naj se raje ukvarjajo z nevarnejšimi prekrški...

ta v providi je en navaden kreten , ki nam potem soli pamet...sam pa vozi 3.5 m za drugim vozilom pri hitrosti +160km/h...če un spredaj zabremza je lahko shumi pa ga bo kresnu( no ja ..sej je mel kresalko s sabo za kresat)... in potem se še hvalijo s tem ko so ogrožali druge... :slap: pa me prav zanima če je dal zmeraj smerokaz ko je spreminjal pas.... :eek:

tole se počasi spreminja v "policija ogroža,policija sproža"...

Pozabil sem napisat, da se popolnoma strinjam z dancijem. Kazen dana 460 evrov je smešna glede na nevarnost ki jo je povzročal in arogantno vožnjo. Več dobiš če ne registriraš 50cm skuterja hahaha. Neregistriran tomos ali tori ti navrže 500evrov, če pa še ni izpita pa še 500. Očitno so časi, ko smo se kot mulci podili po ulci z motorčki končani, saj lahko gospod policaj vzame kar mesečno plačo, bogi naši otroci če se bo tako nadaljevalo..... Vsaka čast policajem, ki so spravili ta film naprej, ker sem prepričan da se 99% kršitev ostalih "pomembnih" ljudi pomete pod preprogo....

A še niste slišali, da imajo kamere zoom. Zato pa sta v avtu dva, en vozi, drug "režira" film z vsemi efekti vred...Ne pametovat o varnostni razdalji, ki je tudi za trenutek niste mogli določit v videu...

Se pa popolnoma strinjam z Motofrikom in Mashino, da je zadeva nameščena v javnost v smislu: "poglej vsi smo enaki pred zakonom"... Policaj v realnosti valda ne bo kaznoval "policijskega vozila". Samo spomnite se tiste nesreče s hudimi poškodbami nosečnice, ki jo je povzročil pijan policist in mu niso dali pihat, kaj šele, da bi naročili odvzem krvi. Poleg vsega pa je policist povročil nesrečo s svojim civilnim avtom in v privat času!!!!

Ne se pustit zavajat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj le kazen 460€

uradna verzija ker ni ogrožal drugih udeležencev v prometu( seveda so dejstva v posnetem materialu drugačnaclosedeyes.gif )

in ni bežal pred policijo itn....( no morali so poklicat svoje kolege v postojni, da so sploh lahko ustavili A8 ker je pač prehitra za vse škode, mondeote in honde....

in povprečna hitrost je bila 166km/h tako da.......... zato ta umiljena kazen.........

uradna verzija policije( ki pač ne sme prit v časopise, pa je vsekakor to uspelo) letelo je krepko več 230km/h kar pri A8 4.0TDI oz čem podobnem ni težko dosegljiva hitrost trance_25_naughty.gif v bistvu se meni to kr potovalna hitrost zdi) mogoče na kakšni nemški avtocesti ki ima 4 pasove in ob 23.00h zvečer) closedeyes.gif

pa kaj jamrate

mene so tudi posneli krepko žez 200km/h pa voznji za ritjo pa blendanju......

pa me ni stalo nič več kot 50€

ampak sem se iz tega dejanja nekaj naučil....

da se po AC ne peljem več kot 160km/h ( zakaj ker lovijo tak tiste ki gredo čez to mejo, ker imam 13 KT, ker morem brezmat zaradi raznih idiotov ki prehitevajo tovornjake z 100km/h... in ker imam poroabo goriva bistveno manjšo, ker sem manj živčen, pa ker razlike med točko a in b ni več koz 10minut.... pač spijem en kafe majn na poti pa je isti šmorn)

no drugace sem pa za to da se na AC naredi isto kot v nemčijo pa da vidimo koliko nas bo ostalo živih, ker smo pač idioti z mano na čelu..worship.gif

aja pa še to letno plačam suma sumarom 1300€ kazni policiji( mobitel, pas, prehitra voznja po AC( nikoli naselju) prehitra voznja skozi cestninske postaje itn......

aja vjuganje po cesti z motorjem( uradna verzija izogibanje kolensnicam na cestišču- policajova razlaga da če sem na dikrališču)

no bistvo tega mojega nabijanja tukaj

sprijaznimo se, da če je policaj idiot pa te bo hotel kaznovat bo to storil. ampak opažam pa da v 80% lepa beseda lepo mesto najde closedeyes.gif

se spregleda kakšen km in kakšne kt.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!