Skoči na vsebino

Ali ste videli vremensko napoved


Priporočene objave

Baje da bo jutri snežilo do nižin :cry:

Sem šel popoldan še en krog odpeljat, čeprav ni bilo ravno sončno, ker se mi zdi, da bo motor zdaj nekaj časa parkiran :(

Še vedno pa upam, da so se vremenarji spet malo zmotili :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da bo jutri snežilo do nižin :cry:

Ma nej gre v TPM tale vreme :cry: Jst se bom preselu nekam ob ekvator :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koncno. 8)  :lol:

...KONČNO...

...jest tud kumi čakam...

...za drčanje vsaj ketne pa zobnikov ne rabm... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klinc pa na avtu gume menjat pa spet folk ne bo znal vozt po cest bojo karamboli, ahja, no ja upejmo da res se en cas ne bo snega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbolj zoprno je pa to, da zadnja leta sploh nikol zares ne zamete, ampak je zmeri glih toliko, da naredi sranje v prometu, pa da smo vsi mokri, nazadje pa še smučat ne morš it :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo zasnežilo samo hribe. Tle pa naj bojo ceste vsaj še nekaj časa suhe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huhu, rally po cesti z avtom :D :D (vsaj po snegu kople, ce ne drugace :D )

pa smuce po treba namazat, pa bozicek pride :P :P :P

ONX3000.jpg

no pomočnice pa tudi ... verjetno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno se bo pričelo pluženje,zimska služba bo delovala kot še nikoli,........matr bo nadur pa denarja :D :D :D :D :D :D :D

Eto.....pa bomo za novega Trophy-a našparal..........

PADAJ PADAJ SNEGEC.....PADAJ!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da bo jutri snežilo do nižin :cry:  

Zagotovo bo v prihodnjih nekaj mesecih tudi snežilo do nižin :twisted: Bo pa tudi še kakšen suh pa topel dan vmes 8) Kot npr., letos 28.januarja ob 15h (pri temp. 14st.C), ko so me ujeli na radar (verjetno prvi kaznovan motorist v letošnjem letu) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar radio povedal: Murska Sobota = dež s snegom!

Če me spomin ne zapušča ste imeli oktobra vzhodnjaki lepše vreme kot mi ostali. Evo sedaj se vam pa maščuje. ampak kolikor bo v teh dneh padlo snega vsega odkupim po najugodnejših pogojih.

Sicer pa: Nekaj časa naj bo še toplo da bodo najbolj vztrajni še na motorju lahko preživeli kakšno popoldne potem proti koncu novembra pa naj pade pol metra snega ali več v enem tednu potem pa naj bo do konca januarja mraz da bo letošnji mrčes malo pocrkal pa da boste naredili prostor v cisterni za novo kurilno olje ker staro naslednjo sezono ni več dobro, pa prišparali boste pri smučarskih kartah saj se boste lahko dričali po najbližjem hribu, pa Klimbra bo moral biti cel teden v službi potem bo pa FREJ.

Vsekakor mraz mora biti da ni plundre in blata. ta se naj pojavi samo enkrat v letu je čisto dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, jao, gradbeniki!

Hanzi, da te poučim, mrčes ne sme biti pokrit s snegom, če bi rad, da zmrzne. Se golazen zakoplje v zemljo, in če ta ob poštenem mrazu ni gola, ti mrgolazen lepo na toplem pančka pod snežno izolacijo.

Sicer se pa takole zmenva, 1m snega, ga Klimbra spuca, potem pa nočne temperature -10, dnevne pa +5 s sončkom. Cesta kopna in suha, HHV se pelje malo za okus in iz nostalgije, ostali pa zardi mene lahko se dričate po hribu.

A bi se tkole dalo? :wink: :D

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, jao, gradbeniki!  

Hanzi, da te poučim, mrčes ne sme biti pokrit s snegom, če bi rad, da zmrzne. Se golazen zakoplje v zemljo, in če ta ob poštenem mrazu ni gola, ti mrgolazen lepo na toplem pančka pod snežno izolacijo.

Sicer se pa takole zmenva, 1m snega, ga Klimbra spuca, potem pa nočne temperature -10, dnevne pa +5 s sončkom. Cesta kopna in suha, HHV se pelje malo za okus in iz nostalgije, ostali pa zardi mene lahko se dričate po hribu.

A bi se tkole dalo? :wink:  :D  

LP HHV

vse ok,samo cez dan ne vec,kot +2°C - saj ves.....plundra pa to. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!