Skoči na vsebino

Ali ste videli vremensko napoved


Priporočene objave

Danes zvecer pade ena furca z avtom LJ - IG - IŠKA VAS - GORNJI IG - KRIM. Uf se ze veselim :P :P :P

Tadej

Torej mene na tej lokaciji sigurno ne bo :lol: :lol:

Skoda Lojzi ker te ni bilo. Ob 20. uri smo osvojili vrh Krima.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vam v tem jutranjem mrazu vžigajo motocikli? A kresnejo takoj, ali je treba nekaj časa "verglat" :?: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvecer pade ena furca z avtom LJ - IG - IŠKA VAS - GORNJI IG - KRIM. Uf se ze veselim :P :P :P

Tadej

Torej mene na tej lokaciji sigurno ne bo :lol: :lol:

Skoda Lojzi ker te ni bilo. Ob 20. uri smo osvojili vrh Krima.

Tadej

Pr dnevniku so porocal o nenavadni snezni meglici na rudniku pri E.Leclercu :?: :?: :?: :roll: :wink: tam okoli 21h

Pa se opazanja ljudi, ki so videli NLP kroge po snegu :idea: :arrow:

A ves ti kaj o tem Tadej :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldne se bo oblačnost nad Slovenijo spet zgostila. Ponoči bo od juga začelo rahlo snežiti. Burja na Primorskem se bo spet okrepila. Jutri bo oblačno, občasno bo rahlo snežilo. Sneženje bo spet nekoliko močnejše v južni in vzhodni Sloveniji. Na Primorskem bo pihala zmerna do močna burja. Veter bo predvsem na Primorskem in Notranjskem gradil snežne zamete. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -14, na Primorskem od 0 do -4, najvišje dnevne od -9 do -5, na Primorskem od 0 do 3 stopinje C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verglam nic (brrrm),ker garaza in mocan akumulator.s sip tudi ne praskam (kloda),ker spet garaza. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo! snega je full! Ok se sprijaznim s tem! ampak, da ceste niso urejene to je pa obup! :evil:

..to je pa res obup :twisted: je blo treba salonarje zamenat za škornje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa danes mogoče po 6. letih prvič smučal... :lol: Držite pesti da se ne spolamam....aja...drugače pa sneg sux :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo! snega je full! Ok se sprijaznim s tem! ampak, da ceste niso urejene to je pa obup! :evil:

Komunalci plužimo pa posipamo noč in dan, več kot delat pa ne moremo, nismo pa mi kriv če že dva dni sneguje :wink:

Ceste so pa z zimsko opremo prevozne :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo! snega je full! Ok se sprijaznim s tem! ampak, da ceste niso urejene to je pa obup! :evil:

Komunalci plužimo pa posipamo noč in dan, več kot delat pa ne moremo, nismo pa mi kriv če že dva dni sneguje :wink:

Ceste so pa z zimsko opremo prevozne :twisted:

Ne obstajajo neke rakete proti snegu? :roll: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se nc ne prtozujem; s svojimi traktorcki (kramparce od YC) pridem kamorkoli (po brozgi, po snegu, ledu, blatu...), ce je pa kej predelec, pa uporabim mestni potniski promet (bus).. eni se ne delamo prevec finih pa ne vihammo nosov, ker je padl ene par cm snega :P :twisted: :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bo oblačno, občasno bo še rahlo snežilo. Na Primorskem bo pihala zmerna do močna burja, ki bo na obali nekoliko oslabela. Jutri bo oblačno, predvsem v južni Slovenji bo še rahlo snežilo. V vzhodni Sloveniji bo pihal severovzhodni veter. Sončno bo na Primorskem, kjer se bo burja spet okrepila. Najnižje jutranje temperature bodo od -13 do -7, na Primorskem malo pod 0, najvišje dnevne od -9 do -5, na Primorskem do 2 stopinji C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ze odpravil drzavljansko dolznost - 2 uri za 400 m2....zapadlo ga je 15 cm. :oops: <-takole pa zgledam - presvican,premrazen,zmrznjen :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!