Skoči na vsebino

Ali ste videli vremensko napoved


Priporočene objave

Iz Cerknice - a je to enih 5 km od Rakeka :lol:

Zgleda da je zato isto snega :wink:

Nisem prej nikol tvojga profila gledal.

A je tvoj ER srebrne barve pa včasih na Rakeku na valkartonu parkiran :?:

Valda.Tud u šiht ne morem brez.Jst sem 13l živela v Cerknici v bloku pri vrtcu.A se mogoče poznava.Kolk si pa star.

Pol ti je zdej ful hudo, k je zuni ogromno preveč senega, motor doma parkiran, ti pa "peš" u šiht :cry:

Jaz sm drgač 81 letnik - a sva mogoče skupi v šolo hodila :? Sam se mi zdi, da tvoj motor poznam, tebe pa verjetn ne :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. jst sem 2 leti starejš od tebe.Ma na videz me poznaš ziher.V Cerknici pa sem z motorjem tud 3x na dan,ma ne zdej k je sneg :wink: Kako pa ti je sploh ime,na kateri ulici pa živiš.

Vreme je pa danes prav sibirsko,ko smo že glih v tej temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečeno storjeno, danes izkoristil lepo vreme, vidljivost in svetlobo ter se pognal v celi sneg in zaglumil snežni top :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je pa danes prav sibirsko,ko smo že glih v tej temi.

Eeeeee.... Wrong.... :roll:

Danes je sibirsko od -12 do -15 preverjeno na lastni kozi :evil: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zunaj ob 07:15 -23°C :shock: a v garazi se vedno"toplih" -5°C :x-mas:

trenutno se priblizujemo -11°C zunaj. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da bodo zjutraj temperature okrog -20C,že zdaj je pa -15!

Moram pa zdaj še spakirat pa v Kranj se odpelat(na srečo z avtom),upam da mi ne bo gretje crknilo, ker se ne bi rad v ledeno kocko spremenu 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mraz bo mraz :twisted: :twisted: kot da bi pekel zmrznu

Pa ste na svojih konjičkih dolili antifrize v posodo za brisanje šip- da ne bojo motorčki hin :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

in to čistega sevea :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponoči in jutri bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala burja, ki bo jutri oslabela. Jutri proti večeru se bo od severa prehodno zmerno pooblačilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -24 do -16, na Primorskem od -6 do -3, najvišje dnevne od -9 do -4, na Primorskem do 3 stopinje C.

Matr bo mrzlo.........

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde primorci,se vi zimske gume kupit,pa antifriz (na za v vino :twisted: ),snezne verige,debele rokavice in dolge gate. :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo! snega je full! Ok se sprijaznim s tem! ampak, da ceste niso urejene to je pa obup! :evil:

Komunalci plužimo pa posipamo noč in dan, več kot delat pa ne moremo, nismo pa mi kriv če že dva dni sneguje :wink:

Ceste so pa z zimsko opremo prevozne :twisted:

ej oprosti! od Litije pa do table Ljubljana je bilo vse spedenano! Ljubljana je kar večja in je potrebno več dela ne pa da se šele zvečer spravijo na cesto 3 zapored. pa še vedno ni vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo! snega je full! Ok se sprijaznim s tem! ampak, da ceste niso urejene to je pa obup! :evil:

..to je pa res obup :twisted: je blo treba salonarje zamenat za škornje

če tvoja ob takem vremenu nosi salonarje ne mislit da jih vse druge!

problem je v vožnji z avtomobilom! :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak, da ceste niso urejene to je pa obup! :evil:

V torek ti je bilo pa v uzitek :wink:

Tadej

ja ja v Torek je bilo enkratno pa tvoji zaslugi! Si ZELO dobro vozil in res mi je bilo v velik užitek! upam, da še kdaj!!! :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponoči in sprva še jutri bo zmerno do pretežno oblačno, jutri popoldne pa se bo spet zjasnilo, najkasneje v vzhodni Sloveniji. Najnižje jutranje temperature bodo od -10 do -5, ob morju malo pod 0, najvišje dnevne od -2 do 3, na Primorskem okoli 8 stopinj C.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!