Skoči na vsebino

Ali ste videli vremensko napoved


Priporočene objave

... kaj pa če bi vprašanje

Ali ste videli vremensko napoved?

spremenili v

Ali ste videli napovedovalko vremena?

:wink:

ker je (se) nisem. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je mrzlo in kje je sneg naletaval :shock: :shock: jst pa tud vse zamudim :wink: :lol: :lol: :lol:

A tebe tudi to zanima... Kje hudica je ta mraz, ki ga vsi omenjajo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je nekdo radiator zaprl in ker tega nisem mogel preveriti sem zjuraj enkrat pop..... Je pa že bolje da sneg pada kot pa da si na mrzlem v sami srajčki. Sicer pa koliko imate snega tisti srečneži kater ga že kidate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tud kljuna vn ne bom pomolila, dokler ne bo snega, de bom vsaj vedla zakaj je tok mraz; ce je sonce, nej bo toplo; ce misl bit takle pasji mraz, nej snezi... ne pa kr neki vmes :? :x

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tud kljuna vn ne bom pomolila, dokler ne bo snega, de bom vsaj vedla zakaj je tok mraz; ce je sonce, nej bo toplo; ce misl bit takle pasji mraz, nej snezi... ne pa kr neki vmes :? :x

LP

Ja oblečt se je treba,pa ne bo zime!!!!!!! :P :D :D :wink: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, če bi bilo po moje, bi za 31. oktobrom prišel 1.maj, ali pa VSAJ 1. april :wink: . Pa čeprav potem ne bi imel rojstnega dneva :lol: ...

Kar se pa tiče (dobrih POPovskih) TV vremenark pa je pred kratkim narejena raziskava na italijanskem 1. programu (RAI Uno) za njihov osrednji TV dnevnik pokazala, da če vreme/novice napoveduje seksi napovedovalka, moški prvih 30 sekund nič ne razumejo, šele po preteku te dobe začnejo registrirat, kaj se dogaja :shock: :roll: :wink: ... Zdaj al je to dobro al slabo je pa najbrž odvisno od tega, katero "informacijo" iščemo :lol: . V temle mrazu se jest nagibam bolj v "uno" smer :oops: :lol: - še posebej če pomislim, da sem točno en teden nazaj (1.11.2002) v St. Tropezu rolal pri 31 stopinjah, da ne omenjam še plaž, kopanja in bikink in... Ah, Francija... :? :P

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče (dobrih POPovskih) TV vremenark pa je pred kratkim narejena raziskava na italijanskem 1. programu (RAI Uno) za njihov osrednji TV dnevnik pokazala, da če vreme/novice napoveduje seksi napovedovalka, moški prvih 30 sekund nič ne razumejo, šele po preteku te dobe začnejo registrirat, kaj se dogaja :shock: :roll: :wink: ...

... saj zato ti pa najprej (30 sek) podajo podatke za pretekli dan, šele nato se lotijo napovedi za naslednjega ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No iz snega smo v enem tednu prišli pod senčnik.

Upam da ste si vsej 4 ure dopusta zrihtali in da se danes popoldne sploh pa jutri ko bodo temperature dosegle celo 22 stopinj in zavrtite števce na motrju vsaj za kakšnih 100km naprej in potem natočite svežega bencina v njega.

To velja predvsem za vzhodni del Slovenije pa ne preveč vetra vam želim da ne boste preveč jadrali po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No iz snega smo v enem tednu prišli pod senčnik.

Upam da ste si vsej 4 ure dopusta zrihtali in da se danes popoldne sploh pa jutri ko bodo temperature dosegle celo 22 stopinj in zavrtite števce na motrju vsaj za kakšnih 100km naprej in potem natočite svežega bencina v njega.

To velja predvsem za vzhodni del Slovenije pa ne preveč vetra vam želim da ne boste preveč jadrali po cesti.

O ja čudovito vreme danes v naših krajih 8) 8) 8) Se grem sončit :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ogabno vreme........ +18°C vceraj,danes napoved za +20°C! :shock: samo veter pa tak,da te s ceste odpihne. :roll:

KJE JE ZIMA?!?!?!?!?! :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sm 4. nov napisal da snega ne bo sigurno še tva tedna, zgleda da se ne bom zmotu!! (še 3 dni) 8)

mene bi moral dat za vremenarja!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ogabno vreme........ +18°C vceraj,danes napoved za +20°C! :shock: samo veter pa tak,da te s ceste odpihne. :roll:

KJE JE ZIMA?!?!?!?!?! :multi:

HOČEM SNEEEEEG :multi:

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ogabno vreme........ +18°C vceraj,danes napoved za +20°C! :shock: samo veter pa tak,da te s ceste odpihne. :roll:

KJE JE ZIMA?!?!?!?!?! :multi:

HOČEM SNEEEEEG :multi:

Kat

NE PA NE PA NE PA NE NE NE :evil: :evil: , raje nov motor, novo poletje, pa na novo brrrrm brrrrrrm :D :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:idea: Najbolje, da je... (hm, kolk je že Stilfserjoch visok? 2758m? Tam nekje)... torej da je nad 2758m celo leto sneg, da ubogi Kat ne bo rja kant na smučkah pojedla, pod to mejo se bomo pa mi CELO LETO z motorčki gor pa dol vozili... :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!