Skoči na vsebino

Ali ste videli vremensko napoved


Priporočene objave

:idea: Najbolje, da je... (hm, kolk je že Stilfserjoch visok? 2758m? Tam nekje)... torej da je nad 2758m celo leto sneg, da ubogi Kat ne bo rja kant na smučkah pojedla, pod to mejo se bomo pa mi CELO LETO z motorčki gor pa dol vozili... :lol: 8)

Ja, ja so mi glih dons rjo dol postrgal :cry:

Ker zgleda da tudi snegomrzneži :evil: :evil: :evil: vplivate na vreme, se zmenmo tkole :arrow: 2-3 mesce totlane zime (par m snega, -10 C .... da bo mel tud Klimbra kej za delat), poli pa + 20 C, pa sonček, pa motorčki.

Bi šlo :P :P :P :arrow:

SNEG, SNEG ,SNEG, SNEG, SNEG, SNEG, SNEG, SNEG, SNEG,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Meni se zmeraj bolj zdi, da obstaja povezava med registracijo moje Transe in vremenom. Spomladi je bilo lepo vreme, peljem registrirat in je čez dve uri že deževalo. Potem je bila vsa sezona bolj kisla. In, šment, jeseni odjavim in konzerviram ropotuljo, pa se spet začne lepo in toplo vreme... :?

Če bo tale zima spet brez snega in bo šlo žičničarjem za nohte, jim bom ponudil sponzorstvo nad ponovno (zimsko) registracijo mojega motorčka. Ni vrag, da ne bi prec zapadlo najmanj tri metre... :twisted: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zgleda da tudi snegomrzneži :evil: :evil: :evil: vplivate na vreme, se zmenmo tkole :arrow: 2-3 mesce totlane zime (par m snega, -10 C .... da bo mel tud Klimbra kej za delat), poli pa + 20 C, pa sonček, pa motorčki.

Bi šlo :P :P :P :arrow:

SNEG, SNEG ,SNEG, SENG, SENG, SENG, SENG, SENG, SENG,

Kat, sorry, ampak mi imamo že sedaj +20 stopinj :lol: (shit, jest pa odjavljeno Suziko :cry: :cry: :cry: ).

PS ko se bo pa SENG pri vas prikotalil/prikorakal/pripeljal/zapadel/whatever pa pokliči, bom prišel pogledat to čudo, hehehe :wink: :lol: 8) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Meni se zmeraj bolj zdi, da obstaja povezava med registracijo moje Transe in vremenom. Spomladi je bilo lepo vreme, peljem registrirat in je čez dve uri že deževalo. Potem je bila vsa sezona bolj kisla. In, šment, jeseni odjavim in konzerviram ropotuljo, pa se spet začne lepo in toplo vreme... :?

Če bo tale zima spet brez snega in bo šlo žičničarjem za nohte, jim bom ponudil sponzorstvo nad ponovno (zimsko) registracijo mojega motorčka. Ni vrag, da ne bi prec zapadlo najmanj tri metre... :twisted: :wink: :D

Če ti je kaj v tolažbo mam jest isti problem :cry: :cry: :cry: in to k****** nedefinirano vreme mi gre že tok na jetra, da bom ponovno registriral motor sam zato, da sneg zapade in da se bomo lahko šli mal smučat :D

SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!: SNEG :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je kaj v tolažbo mam jest isti problem :cry: :cry: :cry:

Rude, sploh mi ni v tolažbo, ravno nasprotno, še huje mi je, ko nas več trpi. :cry: Ampak, če bova zdaj registrirala motorje, se bo seveda takoj začela ostra sibirska zima s strašanskim snežnim metežem. In potem bodo vsi, ki se zdaj vozijo, hudi na naju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je kaj v tolažbo mam jest isti problem :cry: :cry: :cry:

Rude, sploh mi ni v tolažbo, ravno nasprotno, še huje mi je, ko nas več trpi. :cry: Ampak, če bova zdaj registrirala motorje, se bo seveda takoj začela ostra sibirska zima s strašanskim snežnim metežem. In potem bodo vsi, ki se zdaj vozijo, hudi na naju...

Ne ne sploh ne bodo hudi sam motorčke bodo za smuči zamenjali pa bo :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNEG, SNEG ,SNEG, SENG, SENG, SENG, SENG, SENG, SENG,

dej počak usaj do konc decembra da jest nardim izpit po pa:

SNEG, SNEG ,SNEG, SENG, SENG, SENG, SENG, SENG, SENG, :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pol k bo,če bo res enkrat velik snega bi se pa splačalo razmislit o kakšnih motornih sankah , če kdo slučajn ne more brez balance :twisted:

Ampak ogrevane ročke so pa obvezna oprema :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšno vreme je samo zato, da lahko kaj privarčuješ. Ne zapraviš za bencin, ker je motor odjavljen in se ne moreš vozit. Snega pa tudi ni, da bi se šel smučat in zapravljal za karte.

PS Zunaj 23°C midva imava pa motor odjavljen in v sobi.

:cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nehejte sanjat, ker letos ne bo snega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

smrk a nam moras sanje zbijat???? :cry:

Zleht si!! In gregs ma pru za use si ti kriva :cry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNEG, SNEG ,SNEG, SENG, SENG, SENG, SENG, SENG, SENG,

Ajde Kat!!!! Definiraj no kaj je to SENG :shock: :D :D :D

Mogoce klasičen sneg z dodatkom kavčuka, pol pa snežinke skačejo kot popizdjotke? :multi: :multi: :multi: :D :D :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNEG, SNEG ,SNEG, SENG, SENG, SENG, SENG, SENG, SENG,

Ajde Kat!!!! Definiraj no kaj je to SENG :shock: :D :D :D

Mogoce klasičen sneg z dodatkom kavčuka, pol pa snežinke skačejo kot popizdjotke? :multi: :multi: :multi: :D :D :D

lp DTW

OPSSS :oops: :oops: :oops: že popravljam, je želja po snegu tolk velka da megli razum

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nehejte sanjat, ker letos ne bo snega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

smrk a nam moras sanje zbijat???? :cry:

Zleht si!! In gregs ma pru za use si ti kriva :cry: :D

Ja, malčica, tudi za to, da ne sneži........ Doma kuham raznororazne zvarke in se grem črno magijo, samo da vam zagrenim življenja........ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, malčica, tudi za to, da ne sneži........ Doma kuham raznororazne zvarke in se grem črno magijo, samo da vam zagrenim življenja........ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

a sem jest mogoče dobila konkurenco na področju črne magije in vudu zadev ? :wink: :wink: :twisted: :P :P

sam vseeno dones se je blo prav fajn vozit z motorčkom, vreme je bilo prekrasno.... :wink: :P :P :wink:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla mavžanje ti ne uide :evil: :twisted: :twisted:

pa še za tiste k še ne veste kaj je sneg

sneg - padavine kot bela snov na podlagi, zemlji

snežiti - padati iz oblakov v obliki snežink

snežinka - majhen bel kristal iz ledu, ki nastane z zmrzovanjem vodnih hlapov v zraku

SNEG, SNEG, SNEG, SNEG , SNEG, SNEG, SNEG, SNEG, SNEG, SNEG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vseeno dones se je blo prav fajn vozit z motorčkom, vreme je bilo prekrasno....

aha tko krasno, da sm že mislu od kšnga surfa jadro namontirat da bi mi bl vleklo :lol:

No ma sej vetr v hrbet je tud kr v redu, če ti mal konjičkov manjka :twisted:

Sam če pa glih iz ovinka prideš pa vetr s strani dobiš :roll: ...lahko kmal od pobliže spoznaš kako kej jarek izgleda :roll:

No sam ni blo tko hudo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vi ja niste normalni , da se kregate :P :P

Zunaj je 10:15 ( no notri tudi :D ) hotel sem povedati da je zunaj ze 20 stopinj. Moj motor pa se ze ogreva, samo kombinezon obelecem pa gasaaaaa..

Uzivajte, jaz se grem vozit 8)

Lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vseeno dones se je blo prav fajn vozit z motorčkom, vreme je bilo prekrasno....

aha tko krasno, da sm že mislu od kšnga surfa jadro namontirat da bi mi bl vleklo :lol:

No ma sej vetr v hrbet je tud kr v redu, če ti mal konjičkov manjka :twisted:

Sam če pa glih iz ovinka prideš pa vetr s strani dobiš :roll: ...lahko kmal od pobliže spoznaš kako kej jarek izgleda :roll:

No sam ni blo tko hudo :wink:

pri nas ni nič pihalo , je blo prav luštno..... :wink: :P :P

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, Dr.looney, vajino voodoo-črnomagično preganjanje snega je super! Upam, da vama bo šlo čaranje dobro od rok tja do pomladi! :D Kaka umazana snežna brozga po ljubljanskih ulicah mi ni prav nič všeč... :evil: Nadvse privoščim sneg smučarkam in smučarjem, ampak če se le da, naj bo samo v hribih... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, Dr.looney, vajino voodoo-črnomagično preganjanje snega je super! Upam, da vama bo šlo čaranje dobro od rok tja do pomladi! :D Kaka umazana snežna brozga po ljubljanskih ulicah mi ni prav nič všeč... :evil: Nadvse privoščim sneg smučarkam in smučarjem, ampak če se le da, naj bo samo v hribih... :roll:

Transalp, trudim se.......... :wink: :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo oblačno s padavinami. Meja sneženja bo na višini okoli 2000 metrov, v noči na torek pa se bo spustila do okoli 1400 m nad morjem.

Še mal, še mal, še mal naj se spusti :multi: :P :P :P :multi:

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nehejte sanjat, ker letos ne bo snega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

smrk a nam moras sanje zbijat???? :cry:

Zleht si!! In gregs ma pru za use si ti kriva :cry: :D

Ja, malčica, tudi za to, da ne sneži........ Doma kuham raznororazne zvarke in se grem črno magijo, samo da vam zagrenim življenja........ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Ne bo uspelo... sneg bo, smucali bomo... naj bo sneg samo na smuciscih, v dolini pa lepo sonce, toplo 15 stopinj on ogreti motorji, pripravlejni na jezdenje...

Ja, pismo, da se da se bolj greniti zivljenje?! :wink: :twisted: :D :D :D

Ze tako ali tako sem najvecji potrosnik cukra, da si ga malo posladkam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!