Skoči na vsebino

Ali ste videli vremensko napoved


Priporočene objave

Sej NIVA gre tud po snegu... :D   :D  

Lp, Rock

Boš kar rabil NIVAPLAN :D :D :D , kot je Hanzi rekel: sneg do Himalajskih nižin (5000mnv) 8) :D :D :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOCEM SNEG!!!! VELIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK

:twisted: :twisted: :twisted: Tole je pa bogokletna izjava za publiko na teh straneh :!: Sneg naj bo nad 1000m (da bomo lahko tudi kakšno odvijugal), spodaj pa naj bo vreme milostno.Kako pa naj preživimo te dolge temačne dni brez (vsaj) ene furce na 14 dni :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty....nope ni. :twisted: ......nas je vec taksnih,ki komaj cakamo belo sranje & mraz & severnega medveda :P :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tisti ki jim malo kovine v velikosti cca 12x12cm manjka na zadnji strehci :twisted: ostali pa saj vemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki  :splat:  

če boš take izjave vn metu, ti bom sneg in mraz na Korčulo poslala  :twisted:  :twisted:  :twisted:  

Kat

Kot zadeve zgledajo sedaj, sem že kaznovan ne da mi ti karkoli narediš - namreč ne najdem nikogar, ki bi se mu luštalo preživeti praznike na morčku, jest pa sam seveda ne bom šel :shock: :cry: :cry: :cry: ...

Oh, ja...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meja sneženja se bo v ponedeljek popoldne lahko spustila do nižin.

:puppydogeyes: :puppydogeyes: :puppydogeyes: Kaj je tega treba... :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty....nope ni. :twisted: ......nas je vec taksnih,ki komaj cakamo belo sranje & mraz & severnega medveda  :P  :lol:  8)

In dedka mraza,teto zimo,božička,miklavža,strica snežaka..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty....nope ni. :twisted: ......nas je vec taksnih,ki komaj cakamo belo sranje & mraz & severnega medveda  :P  :lol:  8)

In dedka mraza,teto zimo,božička,miklavža,strica snežaka..........

Pa ogromno daril :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, hladi se... drug teden nej bi se meja snezenja spustila na 500m (kao - kva je s temi vremenarji; sam nateg*** pa nc pametnga ne povejo :evil: ).. Dragi Bozicki in podobno: zelimo si (govorim v imenu forumasev :twisted: ) VELIIIIIIIIIK snega, daril, snega, jelenckov, snega, snega in pa SNEGA. Sem pozabla omenit sneg? No, pa se velik snega... :twisted: :twisted: :wink:

Pa LP :twisted:

P.S.: Grem kr bord prstimat; zgleda, da bomo bordal/smucal v sluzbo/faks,... JUPIIIIIIIIIIIIIIIII!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za dolge gate ni potrebe, ker je že trenutna kupljiva moto ponudba dovolj sofisticirana, da kljubuje mrazu, snega pa še ni, škoda :cry: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za dolge gate ni potrebe, ker je že trenutna kupljiva moto ponudba dovolj sofisticirana, da kljubuje mrazu, snega pa še ni, škoda :cry:  :twisted:

In upam de ga še dolh ne bo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za dolge gate ni potrebe, ker je že trenutna kupljiva moto ponudba dovolj sofisticirana, da kljubuje mrazu, snega pa še ni, škoda :cry:  :twisted:

In upam de ga še dolh ne bo :?

do jut zihr ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se pa bojim da je Klimbra že v službi! :D

Pa da kakšen tud doma že kakšno staro lopato ven vleče. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja.. prej je sicer blo par snežink, zdele se ga je pa kr neki že prjel... belo sranje, kwa nej rečem.

Sovražim... se bo treba preselt v tople kraje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evil: Zle napovedi so se žal uresničile... No ja, saj je na srečo že skoraj skopnel - vsaj v Močvirju! :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh drek!

pa sm mislu da se bom letos še mal pelou s svojim novim motorjem, pa zgleda ne bo nič - jest sam upam da bo čimprej skopnel :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazovalna postaja - višina snega (cm) :multi: :multi: :multi:

Kredarica 140

Lisca 18

Vojsko 14

Vogel 5

Katarina nad Ljubljano 5

Rateče 3

Slovenj Gradec 2

Novo mesto 2

Letališče Brnik 2

Lesce 2

Kočevje 2

Na žalost je letošnji sneg terjal že prvo žrtev :cry:. Ker se pokojnik ne odziva na klice, smo trenutno prekinili iskalno akcijo, fino sondiranje bomo nadeljevali popoldne.

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo izkušnje z oživljanjem mobitela, ki je kak dan in noč prebivakiral po snegom ???

Tolk da vem a se mi splača riti po tistih 100 in več m2 :evil:

Kat

:arrow: Zihr je mela spet Alla parkle vmes :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej zunaj sneg je,... morda se spomniš še enkrat na me,... bela snežinka ki pada spominja me nate :twisted: :D :lol: 8) :wink: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!