Skoči na vsebino

Ali ste videli vremensko napoved


Priporočene objave

Ja, zjutri je bil sneg. Na enem hribu ga je še zdej mal :? :cry: :x :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl sneg na dveh avtih za brisalci.... Vceraj pa na poti iz Crnomlja do LJ... na vrhu med Visnjo goro in Grosupljem kar precej snega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo izkušnje z oživljanjem mobitela, ki je kak dan in noč prebivakiral po snegom ???  

Tolk da vem a se mi splača riti po tistih 100 in več m2  :evil:  

Kat

Še dobro, da nisem zloben, sicer bi zagotovo napisal kaj izjemno brihtnega in globoko poduhovljenega v stilu kako eni kopljejo pa potem noter padejo in tko naprej :wink: ...

Samo v premislek: če si se že telefonu pripravljena odpovedat, pomisli mogoče še na SIM kartico - ta bi ti znala priti še kdaj prav :wink: 8) ...

Pa veliko sreče pri ritju :( .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl sneg na dveh avtih za brisalci.... Vceraj pa na poti iz Crnomlja do LJ... na vrhu med Visnjo goro in Grosupljem kar precej snega...

E vidiš pa mi nista z Noisem verjela ko sem vama prepisoval teletekstovo stran! in sta se mi veselo smejala pa ne meni ampak vsem prisotnim na četu, češ kaj se norca delamo iz vaju. :twisted: :wink:

No ampak zgleda da sta imela zimsko opremo saj sta prispela nazaj v LJ. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo izkušnje z oživljanjem mobitela, ki je kak dan in noč prebivakiral po snegom ???  

Hja, ne rata zmeraj, ampak nekaj "mobi-potapljačev" mi je že uspelo oživiti. Celo enega, ki je padel s pomola v precej globoko morje, pa so ga "stauhali" ven.

Sicer pa, Kat, sem ti rekel - sneg ni nič prida... :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl sneg na dveh avtih za brisalci.... Vceraj pa na poti iz Crnomlja do LJ... na vrhu med Visnjo goro in Grosupljem kar precej snega...

E vidiš pa mi nista z Noisem verjela ko sem vama prepisoval teletekstovo stran! in sta se mi veselo smejala pa ne meni ampak vsem prisotnim na četu, češ kaj se norca delamo iz vaju. :twisted: :wink:

No ampak zgleda da sta imela zimsko opremo saj sta prispela nazaj v LJ. :D

Ups... Bilo je iz Trebenj... :oops: :wink: :D

Ja, Hanzi, hvala... sva videla, da imas res... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo izkušnje z oživljanjem mobitela, ki je kak dan in noč prebivakiral po snegom ???  

Hja, ne rata zmeraj, ampak nekaj "mobi-potapljačev" mi je že uspelo oživiti. Celo enega, ki je padel s pomola v precej globoko morje, pa so ga "stauhali" ven.

Sicer pa, Kat, sem ti rekel - sneg ni nič prida... :twisted: :lol:

Mobitelček po 24 urah pod snegom še delu :shock: :P :P :P

Sicer pa, Transalp, ti ponovno polagam na srce - sneg ne more biti slab :twisted: zato mi hočmo še sneeeeeeega

SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG SNEG

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneg je že kul, ampak pol iz njega rata plundra, svinjarija, ________ (vstavi po želji)... to je pa že tisto ko ni kul... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, sam de sekire ne padajo.

Pa učpičene prekle pa je vse vredi :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 8. in 9. december piše na straneh od vremenkotov tole:

V nedeljo in ponedeljek bo na Primorskem delno jasno, še bo pihala burja. Drugod bo oblačno in občasno bo rahlo snežilo. Mrzlo bo, temperature bodo tudi čez dan ostale večinoma pod ničlo.

Očitno končno prihaja prava zima namesto tegale čudnega vremena. Pravzaprav sem je vesel. Mora priti, da bo potem lahko prišla pomlad. In z njo nova moto sezona. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po nižinah in na severu države  :lol:

So rekli ba vzhodu države :cry: V osrčju gorenjske pa še zmerom ni nič bom znoru! Jest sem že bratovga husota prštimo da se bomo po snegu vozil pa še zmer nič!!!!!!!!! jebmeti pa vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem na rzs-hm gledov pa je za jutri in naslednji dan narisana snezinka do nizin po vecjem delu slovenije edino v osrcju gorenjske(širša okolica kranja) ni nič narisano na vzhodu pa baje da bo neki....bomo vidl kok so se zmotil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
V sredo bo oblačno, občasno bodo še rahle padavine, po nižinah v notranjosti Slovenije večinoma rahel sneg

Hočmo velik SNEGAAAAAA...... :multi: :multi: :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!