Skoči na vsebino

AVKCIJA- samo resne ponudbe


D.J.

Priporočene objave

Saj ni pomembna letnica, hudic je da kakor koli obracas, je zaboj prazen. In kaj je hujsega kot zaboj za pivo brez piva :?: :idea: :P

Sem pa tak zaboj ze videl, mislim da je en tak nekje na vikendu (bil?).

Mimogrede ... drazba je lep slovenski izraz za "avkcijo" - in kaj ima drazba pri vsem tem, mi pa ni jasno :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc ja starine majo vrednost in zdaj hoče Suzuki verjetno zaslužit za kako potovanje...napolni kišto s cekini pa se bomo mogoče kaj zmenli :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaboj ni bil prazen preden sem ga slikal, so ble ene odprte flaše vina z sumljivo vsebino notr=>plesnivo

Mimogrede ...  drazba je lep slovenski izraz za "avkcijo" - in kaj ima drazba pri vsem tem, mi pa ni jasno  :wink:

dražba, avkcija, licitacija=vse tri maš v slovarju slo. knjiž. jezika 8)

čeprav ekonomsko gledano obstajajo razlike

avkcija ima pa pri tem namen ovrednotiti starino na prav poseben način, kot pravi '51- zaslužek :D

glede na RAN-ov prispevek časovnega razpona uporabe in na upanje da je ta kup lesa, žeblov, pleha in malo barve redkost; KDOR JAME KOPLJE NE RISKIRA al kako že :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejbolš da prašaš na union... stricu so ponujal gajbo (polno) za eno staro union flašo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva gotovinska ponudba (ne blagovna) jurja pa pou- gremo malo resno no to izpeljat, a smo motoristi al babe pjackarice (babe iz tržnice) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 lip........aja .....ne....po 50 stotinov. :P :lol:

lipovcev... :wink: - razlika je v listju

50 stotinov, vidim da se grebatorstvo že začenja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da je 1956 kr takega smo tut mi vcasih meli oz vsaj podobnega en vem vec na vikendu in se od takrat spomnim te letnice sam mozno je pa da ni od takrat nism zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ločila in vrstni red besed po lastni presoji.... :wink:

mislm pa da je res 1956, tut v živo je mal bolano za razbrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poldy nebo šlo, zvišuješ lahklo samo po 0.5 manj ne gre :lol: Pet minut maš časa da zvišaš, drugač bo 1, 2, 3, prodano :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!